Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos :). Kaip laikotės? Kur prapuolusios?

Tikrai, kad tuscia cia labai palike :)

Atsakyti

Tikrai, kad tuscia cia labai palike :)

Aha, kažkaip visos nurimosios. Arba jau sulaukusios 2 juostelių, arba kažkuo kitu jau užsiėmusios ☺️

Atsakyti

Sveikos :). Tikriausiai su II dauguma ir pabėgo. Serena, kaip tavo reikalai, gal gerų žinių turi?

Atsakyti

Sveikos  :) 

Aš čia, tik kad neturiu ką parašyti 🙄 vis užmetu akį čia, bet nesirašo kažkaip 🙈 Pas mane nieko naujo visai 

Atsakyti

Sveikos, pas mane irgi nieko naujo, planuojam liepą grįžti į Lietuvą ir tada jau su pagalbiniu reikalus užvesti, tai rugpjūtį jau apvaisinimas bus. O dabar tai ramiai viskas, dirbam ir kažkaip negalvojam, nes tas galvojimas gali ir iš proto išvesti☺️

Atsakyti

Aš antrą naktį iš eilės sapnuoju, kad laukiuosiu  :hmm: . Dar toli iki transferio, o jau sapnuojasi, atrodo ir negalvoju :)

Atsakyti

Aš antrą naktį iš eilės sapnuoju, kad laukiuosiu  :hmm: . Dar toli iki transferio, o jau sapnuojasi, atrodo ir negalvoju :)

Bet fainai, jau tą jausmą išgyveni, tai greit tas jausmas ateis ir išties :) iš pasąmonės lenda mintys :) 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Aš antrą naktį iš eilės sapnuoju, kad laukiuosiu  :hmm: . Dar toli iki transferio, o jau sapnuojasi, atrodo ir negalvoju :)

Kada planuoji tu jau FET?  :) 

Bet fainai, jau tą jausmą išgyveni, tai greit tas jausmas ateis ir išties :) iš pasąmonės lenda mintys :)

Kaip fainai ir tu galėsi jau atskristi be jokių karantinų  :) oj lauksim ir tavo starto  :bigsmile:​ 

Atsakyti
sveikos! Pagaliau pavyko prisijungt biggrin.gif mane uzblokavo naujje versijoje, nes buvau pamirsus slaptazodi, bet laisvai prisijungiau senoje versijoje biggrin.gif idomiai biggrin.gif
Pas mane naujienu nera.. IVF sustabdytas. Rytoj vaziuoju pas ginekologa issamiems tyrimams, nes rado kazka negero kai dare gimdos kaklelio tyrima unsure.gif
o siaip dirbu is namu ir dziaugiuosi siluma wub.gif
Papildyta:
QUOTE(goodmorning @ 2020 05 29, 18:04)
<p>Sveikos, pas mane irgi nieko naujo, planuojam liepą grįžti į Lietuvą ir tada jau su pagalbiniu reikalus užvesti, tai rugpjūtį jau apvaisinimas bus. O dabar tai ramiai viskas, dirbam ir kažkaip negalvojam, nes tas galvojimas gali ir iš proto išvesti☺️</p>



4u.gif atsipalaiduok ir negalvok. Man tas pats..
Atsakyti

Sveikos  :)

Kada planuoji tu jau FET?  :)

Jei viskas gerai, tai gal liepą.

Atsakyti

Sveikos, aš laukiu birželio pabaigos labai  :) pagaliau MB grįš ir nereikės jam kakarantinuotis  :) Tai laukiu ateinančių mmm, o kitų tikėsiuos jau nebesulaukti  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikos, merginos :) 

Vis jus prisimenu, kažkaip gera ir jauku čia buvo dalintis su jumis savo dviejų juostelių laukimu, tad labai norisi parašyti :)

Šiandien jau 35+5, mano mergina auga gerai, didelių nepatogumų nėra, tiesiog jau natūraliai sunkus tas paskutinis mėnuo :) 

Labai džiaugiuosi už visas, kad radote problemas. Siunčiu laaaaabai daug virusų 😘

Atsakyti