Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Goodmorning​, kaip tu?

Vakar labai sunku buvo. Išėmė 9 kiausinėlius, sakė visi geri, bet šiandien lauksim skambučio kiek apsivaisino. 

Gydytoja pasakė, kad mano gimda kažkokia ne tokia. Kad per ilga, nes kišo vamzdelį ir 15cm ilgis buvo, kai ji žino, kad max būna 10-11cm. Tai kažkas negerai, dar pasakė, kad mano, jog yra polypas gimdoje. Gydytoja pasakė, kad šį ciklą nenori dėti ir kitą ciklą nori vėl daryti tyrimus ir operaciją, o paskui dar kitą gal dėti. Man polypą šalino rudenį ir tada nedarė procedūrų, nes reikėjo palaukti ir kad gimdai kažkas negerai nesakė. O mes už viską mokam patys, tai dabar jei dėtų rytoj, tai nekainuoja, nes įeina į kainą, bet nenori dėti, o saldymas virš 400,tada dėjimas atsildzius virš 600, polypo operacija man buvo 800,tai vėl tiek. Nu žodžiu.

Tai reziumė, kad jei apsivaisins daugiau nei du, tai dėsim dabar. Gydytoja liko nepatenkinta, pasakė, kad gimda labai siaura, niekaip jos neatidarė, tai nežino, kaip čia reiks įdėti, gal vėl narkozę daryti. Nu žodžiu,pasakiau,kad noriu dabar, o gal uzsikabins, ji sakė, kad jei kabinsis ten kur polypas, tai persileisiu. Nu bet gal nesikabins ten kur polypas ir gal to polypo iš vis nėra, nes kiek ėjau ir ji jo nematė, dabar tik lyg pasirodė.

Nu ten daug dar reikalų.. Lauksim skambučio dabar kiek apsivaisino. Ir tada spręsim. 

O man vakar po narkozės labai blogai buvo, pykino, vėmiau nežinia kuo, važiuojant namo stojom vis miške.. Tai tiek apie mane  :huh2:

Atsakyti

Iš 9 buvo 8 geros ir visos apsivaisino! Tai jau šokom su vyru laimės šokį, rytoj organizuoja apvaisinimą, dės dvi. Išsikovojom, kadangi 8,tai galim rizikuoti ir dabar jau dėtis. Sakėm, jei bus tik 2 geros, tai tada tvarkysimės ir dėsime tik kai jau bus aišku, kad viskas tvarkoje. O dabar bandysim :)

Atsakyti

Iš 9 buvo 8 geros ir visos apsivaisino! Tai jau šokom su vyru laimės šokį, rytoj organizuoja apvaisinimą, dės dvi. Išsikovojom, kadangi 8,tai galim rizikuoti ir dabar jau dėtis. Sakėm, jei bus tik 2 geros, tai tada tvarkysimės ir dėsime tik kai jau bus aišku, kad viskas tvarkoje. O dabar bandysim :)
Labai džiaugiuosi dėl tavęs  :) Tegul ir toliau gražiai auga :) o auginsit iki blastukų? 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 13 rugpjūčio 2020 - 14:42

Sveikos, atėjau prisiduoti  :rolleyes:

Kadangi su mano gimda buvo neaišku ar pavyks padaryti be narkozės apvaisinimą tai buvo nuspręsta, kad šiandien darom pirmą bandymą be narkozės, su pilna šlapimo pūsle dedam, jei nepavyks be narkozės atidaryti, o jai reikia būti negerus, nevalgius, tada pirmadienį jau paauginus iki blastukų dedam.

Ir žinokit, kaip gydytoja sakė, įvyko stebuklas, atsidarė ta gimda, pilna pūslė padėjo, nuoširdžiai ir gydytoja ir seselė apsidžiaugė, o kaip mes apsidžiaugėm! 

Tad dabar man įdėjo 2 embrionus į gimdą sėkmingai. Sakė tie du ir buvo tobuliausi ir paaugę daugiausiai. 

6 likusius augina iki blastukų ir šaldo. 

Tai va tiek, beliko siųsti geras mintis ir laukti kad įsitvirtintų  :wub: 

Atsakyti

Kaip smagu, goodmorning, kad viskas pavyko. Dabar linkiu, kad sėkmingai kabintųsi :)  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos, atėjau prisiduoti  :rolleyes:

Kadangi su mano gimda buvo neaišku ar pavyks padaryti be narkozės apvaisinimą tai buvo nuspręsta, kad šiandien darom pirmą bandymą be narkozės, su pilna šlapimo pūsle dedam, jei nepavyks be narkozės atidaryti, o jai reikia būti negerus, nevalgius, tada pirmadienį jau paauginus iki blastukų dedam.

Ir žinokit, kaip gydytoja sakė, įvyko stebuklas, atsidarė ta gimda, pilna pūslė padėjo, nuoširdžiai ir gydytoja ir seselė apsidžiaugė, o kaip mes apsidžiaugėm! 

Tad dabar man įdėjo 2 embrionus į gimdą sėkmingai. Sakė tie du ir buvo tobuliausi ir paaugę daugiausiai. 

6 likusius augina iki blastukų ir šaldo. 

Tai va tiek, beliko siųsti geras mintis ir laukti kad įsitvirtintų  :wub:

Labai džiaugiuosi, kad pavyko viskas sklandžiai  :wub:  O dabar mėgaukis faktu, kad tavyje yra du žirniukui ir labai labai linkiu, kad jie ir įsitvirtintų  :ax:​ 

Atsakyti

Ačiū, mielosios! Pirmadienį PRG darysiuosi. Ir dabar visko geriu ir leidžiuosi dar kasdien. Teliko sulaukti, kada testas jau kažką rodytų 🙂 hcg sakė tik 26d. 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Ačiū, mielosios! Pirmadienį PRG darysiuosi. Ir dabar visko geriu ir leidžiuosi dar kasdien. Teliko sulaukti, kada testas jau kažką rodytų 🙂 hcg sakė tik 26d. 

Įsivaizduoju kaip ilgu bus laukti hcg dienos, bet išlauk kad nereikėtų ankščiau laiko nervuotis  :4u: Aukštų prg skaičiukų  :)​ 

Atsakyti

O kaip jūs, merginos laikotės? 

Atsakyti

O kaip jūs, merginos laikotės? 

 

Gana neblogai, atostogauju, pas mamą darbuojuos. Stengiuos daug apie nieką negalvot.

Goodmorning, nesidaryk testų ankščiau paskirtos datos, paskui tik nervų daugiau  :oh: . Jei leidaisi Ovitrele kaip sprogduką, tai jį gali rodyt testai, o ne nėštumą. Ir iš savos patirties, geriau išlauk paskirtos dienos :).

Atsakyti

O kaip jūs, merginos laikotės? 

Aš po truputi, :happy: pykina nevalgius, dar labiau pykina kai pavalgau  :oh: Bent jau nevemiu. praeitą savaitę labai pilvo apačią maudė, bet jau nuo šios savaitės aprimo pilvelio maudimas   :)​ 

Atsakyti

Aš po truputi, :happy: pykina nevalgius, dar labiau pykina kai pavalgau  :oh: Bent jau nevemiu. praeitą savaitę labai pilvo apačią maudė, bet jau nuo šios savaitės aprimo pilvelio maudimas   :)​ 

Tai gal mmm turėjo būt tą savaitę?

Nepabėkit iš čia dar merginos, nepalikit maęs vienos :). Bent savo gerom naujienom man kompaniją palaikykit :)

Atsakyti