Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Aš gadinau ir buvo balta balta... :unsure:  Sakėm daugiau nebesidarysim iki termino  :dry2:​ 

Manau anksti dar tikrai.  :4u:​ 

Atsakyti

Nu jau nedaug liko, kaip nors išlauksim :) ačiū už palaikymą ❤️

Atsakyti

Sveikutės, ryt man jau kraujo tyrimas, dariau šiandien nt ir... Vėl balta... Net išsiardžiau ir nieko ten nėra 😔

Atsakyti

Labas rytas

Sveikutės, ryt man jau kraujo tyrimas, dariau šiandien nt ir... Vėl balta... Net išsiardžiau ir nieko ten nėra 😔

Ech, kaip liūdna  :(​ 

Atsakyti

Labas rytas

Ech, kaip liūdna  :(​ 

Lauksim dar kraujo ryt, gal įvyks stebuklas.. 

Atsakyti

Lauksim dar kraujo ryt, gal įvyks stebuklas.. 

Kad įvyktų stebuklas  :4u:​ 

Atsakyti

Goodmorning, linkiu to stebuklo  :4u: . Puikiai tave susuprantu  :friends:, laikykis.

 

O tu kaip, mimozza?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 25 rugpjūčio 2020 - 09:09

Goodmorning, linkiu to stebuklo  :4u: . Puikiai tave susuprantu  :friends:, laikykis.

O tu kaip, mimozza?

Aš visaip :unsure: , kartais geriau, kartais prasčiau. Jau trečia diena kaip galvą skauda  :oh:​ 

Atsakyti

Goodmorning, linkiu to stebuklo  :4u: . Puikiai tave susuprantu  :friends:, laikykis. O tu kaip, mimozza?
 

Ar jau sulaukei mm?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 25 rugpjūčio 2020 - 10:19

.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 25 rugpjūčio 2020 - 10:18

Ar jau sulaukei mm?

Dar ne, bet teplioja kasdien  :oh: , tik sekmadienį ar pirmadienį turėtų parkeliaut, jei tvarkingai bus.

Laikykis, mimozza, viskas ištveriama. Paracetamolio galima išgerti. Dar vaistinėj paklausk ar galima nėščioms, bet neblogai ir tas senas balzamas "Auksinė žvaigždutė" padeda. Juo reiktų smilkinius, pakaušio, sprando odą patepti.

Atsakyti

Dar ne, bet teplioja kasdien  :oh: , tik sekmadienį ar pirmadienį turėtų parkeliaut, jei tvarkingai bus.

Laikykis, mimozza, viskas ištveriama. Paracetamolio galima išgerti. Dar vaistinėj paklausk ar galima nėščioms, bet neblogai ir tas senas balzamas "Auksinė žvaigždutė" padeda. Juo reiktų smilkinius, pakaušio, sprando odą patepti.

Supratau, bet kaip ilgai teplioja  :oh: 

Jau užsiprašiau paracetamolio, kad vyras grįždamas nupirktų. 

Atsakyti