Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Merginos, aš pasiduodu  :D  Šiandien 43ciklo diena, mmm dar nesulaukiau, bet, pastebėjau kiaušinio baltymo išskyras, pasidariau ov testą, teigiamas  :blink: nu ar čia normalu? aš visiškai pasimetusi, bt žadėjau pradėt matuot nuo ciklo pradžios, ov testus taip pat darytis ateinantį ciklą, nusipirkau lubrikantą, jis taip pat laukė sekančių menesinių ir po to jau bandytume gaudyti vaisingas dienas  :D sukasi galva jau man  :hmm:​ 

Gal tik dabar ov vyksta  :hmm: Pasidarbuokit keletą dienų dėl visa ko. Nes visokių tų ciklų būna, o kai planuoji jie ypač išsiderina  :oh:​ 

Atsakyti

Sveikutes. Tik norejau pranesti, kad vakar gime mano princeses.
11:05 Vasare 2550g 47cm ir 11:06 Smilte 1940g 44cm.
Kadangi mazosios augimas buvo suletejes ir atsirado problemu su kraujotaka - nuspresta 37 savaite daryti cezari. Kadangi Vasare gime pridusus - abi atsidure mediku prieziuroje. Siandien gavau pagaliau jas palaikyti ir pazindyti, bet jos dar ne su manimi. Stengiuosi uzkurti pienuka. Tiek ziniu. smile.gif

Didžiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai ❤️ Linkiu, kad kuo greičiau dukrytės būtų kartu su mamyte. Įsivaizduoju koks nuostabus jausmas jas glausti prie savęs  :wub:​ 

Atsakyti

Merginos, aš pasiduodu  :D  Šiandien 43ciklo diena, mmm dar nesulaukiau, bet, pastebėjau kiaušinio baltymo išskyras, pasidariau ov testą, teigiamas  :blink: nu ar čia normalu? aš visiškai pasimetusi, bt žadėjau pradėt matuot nuo ciklo pradžios, ov testus taip pat darytis ateinantį ciklą, nusipirkau lubrikantą, jis taip pat laukė sekančių menesinių ir po to jau bandytume gaudyti vaisingas dienas  :D sukasi galva jau man  :hmm:​ 
Jei kvailiot pradėjo ciklas, gali būt, kad dabar OV. Darbuokitės mielieji :). Versk vyrą, pamurk gražiai, tik nesakyk, kad galimai vaisingos dienos :). Ir lubrikantą panaudosi :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 22 rugsėjo 2020 - 17:52

Sveikutes. Tik norejau pranesti, kad vakar gime mano princeses.
11:05 Vasare 2550g 47cm ir 11:06 Smilte 1940g 44cm.
Kadangi mazosios augimas buvo suletejes ir atsirado problemu su kraujotaka - nuspresta 37 savaite daryti cezari. Kadangi Vasare gime pridusus - abi atsidure mediku prieziuroje. Siandien gavau pagaliau jas palaikyti ir pazindyti, bet jos dar ne su manimi. Stengiuosi uzkurti pienuka. Tiek ziniu. smile.gif

Kokios puikios naujienos!!!  :bigsmile:  Patys didžiausi sveikinimai, ramių naktelių :)

Viskas bus, sustiprėsi ir tu, ir tavo aukseliai :). Nėra geresnio džiaugsmo nei vaikai :)

Atsakyti

Atsakyti

Sveikos. Pridaviau jau kraują, belieka laukti. Nieko gero nesitikiu... Vakar testą dariau, baltutis...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 25 rugsėjo 2020 - 06:32

Labas rytas 

Sveikos. Pridaviau jau kraują, belieka laukti. Nieko gero nesitikiu... Vakar testą dariau, baltutis...

Kantrybės belaukiant  :4u: Laikau , kad pamatytum gražius skaičiukus  :)​ 

Atsakyti

Sveikos. Pridaviau jau kraują, belieka laukti. Nieko gero nesitikiu... Vakar testą dariau, baltutis...

Sveika, laikom kumštukus  :4u:  

Atsakyti

:angel_sadangel:  :cry2: 

Atsakyti

:angel_sadangel:  :cry2:

Na bet kodėl  :(​ Nėra tinkamų žodžių paguosti

Atsakyti

:angel_sadangel:  :cry2:

:cray: tikrai sunku rasti ką pasakyti... nelabai kas ir paguostų manau.. :cry2:​ 

Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2020 09 22, 18:11)
Sveikutes. Tik norejau pranesti, kad vakar gime mano princeses.
11:05 Vasare 2550g 47cm ir 11:06 Smilte 1940g 44cm.
Kadangi mazosios augimas buvo suletejes ir atsirado problemu su kraujotaka - nuspresta 37 savaite daryti cezari. Kadangi Vasare gime pridusus - abi atsidure mediku prieziuroje. Siandien gavau pagaliau jas palaikyti ir pazindyti, bet jos dar ne su manimi. Stengiuosi uzkurti pienuka. Tiek ziniu. smile.gif

Sveikinimai!!! Kaip tas laikas skrieja, atrodonesenai pastojai, o jau dukrytes su tavimi wub.gif
Atsakyti