Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

  Na aš liniją brėžčiau taip. To didžiausio nepaisom. Ir nepaisyčiau to 18 cd. Tada OV būtų 19 cd. Ir kaip tik gražiai trys po to pakilusios temp taškai daugiau nei per 0,2 laipsnio. Be to 17 cd fiksavai teigiamą ov testą. Net 18 cd jis gan ryškokas buvo.

 

Pagal simptoterminį metodą dengiamąją liniją reikėtų brėžti ties 36,3 C, o 18 cd vertinti kaip pirmąją pakilusios BKT dieną po 6 žemos temperatūros taškų (dar ankstesni taškai nieko nekeičia – vertiname ne iš akies, o pagal konkrečias taisykles :mirksiukas: ). Gaila, kad nėra 20 cd matavimo, nes būtent trečias taškas yra esminis, na bet kilimas išlieka tiek ketvirtą, tiek ir tolesnes dienas. Jei šis ciklas nebūtų sėkmingas (linkiu priešingai :) ), tolesniems stebėjimams patarčiau įsigyti tinkamesnį termometrą. :4u: Kalendorines dienas pravartu irgi žymėtis, nes vien su cd lengva susipainioti, ypač kai įsimaišo dienų be matavimų.

 

P.S. Ėjau pro šalį :hi:

Atsakyti

Pagal simptoterminį metodą dengiamąją liniją reikėtų brėžti ties 36,3 C, o 18 cd vertinti kaip pirmąją pakilusios BKT dieną po 6 žemos temperatūros taškų (dar ankstesni taškai nieko nekeičia – vertiname ne iš akies, o pagal konkrečias taisykles :mirksiukas: ). Gaila, kad nėra 20 cd matavimo, nes būtent trečias taškas yra esminis, na bet kilimas išlieka tiek ketvirtą, tiek ir tolesnes dienas. Jei šis ciklas nebūtų sėkmingas (linkiu priešingai :) ), tolesniems stebėjimams patarčiau įsigyti tinkamesnį termometrą. :4u: Kalendorines dienas pravartu irgi žymėtis, nes vien su cd lengva susipainioti, ypač kai įsimaišo dienų be matavimų. P.S. Ėjau pro šalį :hi:

 

Kuo daugiau patarimų, tuo geriau  :4u:  į visus atsižvelgiuir visų stengiuosi klausyti :rolleyes:  

 

Tinkamesnis termometras? Ar turite omeny kad rodytų po 2 padalas po kalbelio? Kai pirkau šį, būtent elektrinį, tikėjausi kad rodys dvi, bet klydau, gal būt tikrai reikėtų kitam ciklui nusipirkti tikslesnį :) O dėl kalnedorinių dienų, tai žymiuosi ir jas, tiksliau programėlėje yra viskas, kreive nubraižiau tik parodyti čia :D p.s. OT 19cd jau buvo tik su vos vos matoma antra juostele.

 

Na su nekantrumu laukiu, ar už keletos dienų prasidės mm ar ne :) bet merginos, nuraminkit mane, pagal kreives, nepanašu kad ciklas buvo anovuliacinis, ar gali būti vistiek taip?  :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toxica92: 04 lapkričio 2020 - 19:52

Pagal simptoterminį metodą dengiamąją liniją reikėtų brėžti ties 36,3 C, o 18 cd vertinti kaip pirmąją pakilusios BKT dieną po 6 žemos temperatūros taškų (dar ankstesni taškai nieko nekeičia – vertiname ne iš akies, o pagal konkrečias taisykles :mirksiukas: ). Gaila, kad nėra 20 cd matavimo, nes būtent trečias taškas yra esminis, na bet kilimas išlieka tiek ketvirtą, tiek ir tolesnes dienas. Jei šis ciklas nebūtų sėkmingas (linkiu priešingai :) ), tolesniems stebėjimams patarčiau įsigyti tinkamesnį termometrą. :4u: Kalendorines dienas pravartu irgi žymėtis, nes vien su cd lengva susipainioti, ypač kai įsimaišo dienų be matavimų. P.S. Ėjau pro šalį :hi:
Oi kokie svečiai  :4u: . Smalsutė pasakė, smalsutė žino  :victory2: , ji super pasikausčius šituose klausimuose. O aš per kelis metus jau pradedu primiršt kas kaip  :ax:​ . Jei nori geresnės ir tikslesnės konsultacijos, parašyk jai žinutę, gal patars.

Šiaip kaip man atrodo, tai kad ov buvo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 04 lapkričio 2020 - 20:05

Neiškentėjau, šį ryt pasidariau ankstyvą nt (5-7d. iki ciklo pradžios), ryški graži, bet tik viena juostelė  :cray:​ 

Atsakyti

Neiškentėjau, šį ryt pasidariau ankstyvą nt (5-7d. iki ciklo pradžios), ryški graži, bet tik viena juostelė  :cray:​ 

Anksti dar labai  :4u:​ . 

Atsakyti

Sveikos, sulaukiau mm  :(​ 

Atsakyti

Sveikos, sulaukiau mm  :(​ 

Čia tau  :4u:​ . Laikykis, ateis šventė į jūsų kiemą. Į mūsų visų kiemus :)

Atsakyti
QUOTE(DandelionFuzz @ 2020 10 25, 23:16)
<p>Sveika! Einu pas gydytoja Amsiejiene. Dar tik antras vizitas Kita savaite bus. Kol kas atrodo normali gydytoja smile.gif </p><p>Na bent jau tiksliai zinai kas negerai pas jus. O mums ziuresim Ka toliau sakys daryti. Kraujo tyrimai kaip ir Geri visi buvo kuriuos dariausi.</p><p>Baisu kad del Covid neuzsitemptu viskas... Jeigu vel karantinus paskelbs. </p><p></p>

Puiki gydytoja. Jos deka ir turiu sias dvi nuostabias mergytes. Sekmes jums!

QUOTE(Garbanelele @ 2020 11 07, 19:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="toxica92" data-cid="72731791" data-time="1604729694"><div><p>Sveikos, sulaukiau mm  verysad.gif </p></div></blockquote><p>Čia tau  4u.gif . Laikykis, ateis šventė į jūsų kiemą. Į mūsų visų kiemus smile.gif</p>

Ateis, tikrai ateis! To visoms ir linkiu smile.gif
Atsakyti

Kaip planiukės laikotės?

Atsakyti

Kaip planiukės laikotės?

Sveika, pas mane viskas teka sava vaga. Matuoju temperatūrą, bandau pagauti vaisingas dienas, bet dėja nesekmingai kolkas. Tiesa, šį mėn su temperatūra nelabai pavyko pamatyt,nes buvau ir tebeesu apsirgusi. mmm turėtų pasirodyti maždaug rytoj. Tai žodžiu,iš manęs nieko džiuginančio  :mastau:​ 

Atsakyti

Sveika, pas mane viskas teka sava vaga. Matuoju temperatūrą, bandau pagauti vaisingas dienas, bet dėja nesekmingai kolkas. Tiesa, šį mėn su temperatūra nelabai pavyko pamatyt,nes buvau ir tebeesu apsirgusi. mmm turėtų pasirodyti maždaug rytoj. Tai žodžiu,iš manęs nieko džiuginančio  :mastau:​ 

Kaip sekasi? Gal nebesulauki mmm?

Atsakyti

Kaip sekasi? Gal nebesulauki mmm?

Sulaukiau, viskas kaip laikrodukas  :(​ 

Atsakyti