Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu mirti


As apie ta daug galvoju paskutiniu metu, nes mire keli gana artimi zmones siemet, keli dar sunkiai serga. Is tikro koks musu tikslas siame pasaulyje gyventi del saves ar del kitu ar kazkaip ismokti tai suderinti.
Kazkaip paskutiniu metu matau daug tokios filosofijos, kad gyvenk del saves, svarbiausia laime, dziaugsmas, atsikratyk toksisku zmoniu ir t.t. bet kiek tai is tikro geras kelias? Ar tikrai tai svarbiausia gyvenime? Gal mes patys tokie pat toksiski? ar tikrai yra zmoniu be trukumu ir t.t.
Atsakyti
Ko tu lakstai paskui mane, as nesuprantu? Atstok. Tai prilipo, kaip lapas prie šiknos.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2020 06 16, 17:46)
Ko tu lakstai paskui mane,  as nesuprantu? Atstok. Tai prilipo,  kaip lapas prie šiknos.

tu cia man, atsipalaiduok, niekam nesi idomi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 16, 18:27)
tu cia man, atsipalaiduok, niekam nesi idomi  mirksiukas.gif

As ejau i temas, kur taves nera....tai ne - atbėgo. Ojazau ojazau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 16 birželio 2020 - 17:49
Prasau tem, kur manes nera, eik i sveikta air diskutuok, o sis forumas viesas, jei da rneuspratai, kas kur nori ten komentuoja. Ziuriu per anksti tave paleido matyt, neina siaip ignoruoti zinuciu, kuriu nenori skaityti? unsure.gif https://www.supermam...owtopic=1049391
Atsakyti
Cia jau diagnozė doh.gif
Atsakyti
Kieme, tai suniukas nusimeza keliose vietose, ir tai jau tipo jo teritorija.
Na nzn, ar forumuose galioja ttos pacios taisukles... Tipo nussitustinu keliose temose ir jos jau mano priklauso, galiu loti ant tu kas tustinasi po manes?
Atsakyti