Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Vakar tokį įdomų vakarą apturėjau, 3 kartų moterų pokalbį apie dalykus biggrin.gif Tai teta tarė, kad pagaliau ji jau tokio amžiaus, kad gali sakyti tiesą į akis. Man tai atrodo, kad nuo amžiaus nepriklauso.... Kuo mažiau apsimetinėji, tuo paprasčiau gyvent. O va sesė stengiasi nesakyti niekam nieko, kas įžeistų. Bet gi įsižeidimas yra tavo paties reikalas 🤷‍♀️
Atsakyti

Vakar tokį įdomų vakarą apturėjau, 3 kartų moterų pokalbį apie dalykus biggrin.gifTai teta tarė, kad pagaliau ji jau tokio amžiaus, kad gali sakyti tiesą į akis. Man tai atrodo, kad nuo amžiaus nepriklauso.... Kuo mažiau apsimetinėji, tuo paprasčiau gyvent. O va sesė stengiasi nesakyti niekam nieko, kas įžeistų. Bet gi įsižeidimas yra tavo paties reikalas 🤷♀

Man atrodo tiesa kazkur per vidury. Nereikia rezti zmogui visko tiesiai i akis, nes jam ta tiesa gali buti nereikalinga. :) As sakyciau mes vistiek turime reaguoti empatiskai ir savo nuomone dalindamiesi pagalvoti kam, kada jr kur sakome. As nenoriu, kad diskusija nueitu i krastutinumus kazkokius, kad atseit negalima nieko niekam sakyti.

Pavyzdys butu viena drauge, kurios santykiai su vyru - tragedija. Visiska. As pasakiau savo nuomone pora kartu, kai ji kalba uzvede. Ir viskas. Matau juos, ji sneka apie santykius, bet neaiskinu kiekviena karta, kad subine tas ju rysys. Pasakiau - uzteko. Jai tos mano “tiesos” daugiau nereikia.

As tik cia gal ne apie apsimetinejima sneku, o diplomatija. Apsimetinejimas manes daznai nekamuoja, bet va tiesiog nutylejimas arba nuomones sakykas atsizvelgiant su kuo ir kada sneki, man atrodo svarbios savybes.

Atsakyti

Aš ne apie reakcijas kalbu, o apie reakciją į reakcijas. T.y. man asmeniškai yra dzin, kieno antakiai kiek kyla. Jų teisė kilnot. O mano teisė nekreipti į tai dėmesio.

As suprantu, kad tu negyveni pagal kitu lukescius. Tik mano nuomone, aplinkiniu kalbos vistiek kazkokiu kampu, stiprumu mus veikia. Nereiskia, kad keiciame sprendimus, bet tarkim sukelia kazkokiu jausmu, emociju ir t.t. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 08 07, 11:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Terezza" data-cid="72691136" data-time="1596747884"><div><p>Aš ne apie reakcijas kalbu, o apie reakciją į reakcijas. T.y. man asmeniškai yra dzin, kieno antakiai kiek kyla. Jų teisė kilnot. O mano teisė nekreipti į tai dėmesio.</p></div></blockquote><p>As suprantu, kad tu negyveni pagal kitu lukescius. Tik mano nuomone, aplinkiniu kalbos vistiek kazkokiu kampu, stiprumu mus veikia. Nereiskia, kad keiciame sprendimus, bet tarkim sukelia kazkokiu jausmu, emociju ir t.t. </p>
[right][snapback]72691214[/snapback][/right]

Nuomonė veikia net ir tada (ir gana stipriai), kai iš principo elgiamės kitaip negu kas vadovauja biggrin.gif

O dėl to sakymo, tai aš manau, kad ne visada būtina kažkam savo požiūrį dėstyt, ypač kai niekas net neprašo. Bet kai jau paklausia, tai visaip kaip aptakiai vinguriuot nežinau, ar reikia.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 08 07, 12:01)
Nuomonė veikia net ir tada (ir gana stipriai), kai iš principo elgiamės kitaip negu kas vadovauja  biggrin.gif

O dėl to sakymo, tai aš manau, kad ne visada būtina kažkam savo požiūrį dėstyt, ypač kai niekas net neprašo. Bet kai jau paklausia, tai visaip kaip aptakiai vinguriuot nežinau, ar reikia.

Reikia savo nuomonę dėstyt net ir neprašomam! Būtinai. Ir jeigu jau sakai, tai tiesiai į tarpuakį ir kalti, o ne per aplinkui...
Atsakyti
QUOTE(jaspis @ 2020 08 07, 12:38)
Reikia savo nuomonę dėstyt net ir neprašomam! Būtinai. Ir jeigu jau sakai, tai tiesiai į tarpuakį ir kalti, o ne per aplinkui...
[right][snapback]72691249[/snapback][/right]

O darbar imi ir rodai pavyzdį. Su žmona biggrin.gif
Atsakyti
Kaip įdomu, nežinojau. Iš Šviesos, ką manai? Įdomu, kokių užsienyje būna ir ar būna lengvatų smile.gif

Tada jis pretenduoja į įvairias lengvatas kaip jaunas, dar nedaug patyręs, bet progresyvus mokslininkas. Tai moterims yra padarytos išlygos, kad jos, jei išeina motinystės atostogų, tarkime, dvejus metus ar dar ilgiau – joms prasitęsia jaunojo mokslininko amžius tiek metų, kiek jos buvo motinystės atostogose
https://m.delfi.lt/m...php?id=84940419
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 08 07, 18:19)
O darbar imi ir rodai pavyzdį. Su žmona biggrin.gif

Em... Geriau neraiu į krūmus 😆😆
Su žmona man gyvent po vienu stogu reikia, tai kažkaip ir galvot ką kalbi reikia 😁
Atsakyti

Ne visada ta teisybė reikalinga,kartais ją reikia pasilaikyti sau.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 08 08, 21:31)
<p>Ne visada ta teisybė reikalinga,kartais ją reikia pasilaikyti sau.</p><p></p>


Pritariu. Nereikia TEISYBE mojuoti, kaip bezdzione su granata.
Atsakyti
Reikia. Tada buna gera ir svaru ant sazines.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 08 11, 18:44)
Reikia. Tada buna gera ir svaru ant sazines.

Nešvaru, tai kai tavęs klausia ir meluoji... O kai nič niekam tavo teisybės nereikia, tai gal ir neverta ja mojuoti. ax.gif na nebent gresia kokia didelė bėda, jei tylėsi.
Atsakyti