Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Blogą vakciną davė.Nieko nejaučiu.Nei kanopų,nei uodegos,nei ryšio.Jaučiuosi nusivylusi.
Tik skonis keistas burnoje,ir ranką dūrio vietoje skauda,nestipriai.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 05 06, 08:55)
Blogą vakciną davė.Nieko nejaučiu.Nei kanopų,nei uodegos,nei ryšio.Jaučiuosi nusivylusi.
Tik skonis keistas burnoje,ir ranką dūrio vietoje skauda,nestipriai.

Gera, gera biggrin.gif man po pirmo irgi tik ranka paskaudejo, vakar antraja suleido, po antro skiepo turetu but didesne reakcija, bet nera. nors gaaaal ranka kiek stipriau skauda, bet tik stipriai judinanat ja, spaudziant.
o antikunius dariausi pries antra skiepa, tai jau rado.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2021 05 06, 09:14)
Gera, gera biggrin.gif man po pirmo irgi tik ranka paskaudejo, vakar antraja suleido, po antro skiepo turetu but didesne reakcija, bet nera. nors gaaaal ranka kiek stipriau skauda, bet tik stipriai judinanat ja, spaudziant.
o antikunius dariausi pries antra skiepa, tai jau rado.

Aš sakiau po antro pasidarysiu. Vis tiek draugai (gydytojai) sako, kad imunitetas pilnai susiformuoja po 3 men nuo paskutinio skiepo.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 05 06, 10:33)
Aš sakiau po antro pasidarysiu. Vis tiek draugai (gydytojai) sako, kad imunitetas pilnai susiformuoja po 3 men nuo paskutinio skiepo.

as is smalsumo dariau, kad paziuret ar jau pradeje formuotis antikuniai ar ne. tai gavau teigiama atsakyma. zinau, kas gavo neigiama (vieni po pfizerio, kiti po zenekos). tik as nezinau tu tiksliu skaiciuku, sita testa darysiu po antro skiepo praejus keliom savaitem.
Atsakyti
Montekrista, ana savaite pasnekejom apie supamus kreslus, tai neiskenciau ir nuvaziavau i senukus, nauja nusipirkau 😂😂 sedziu dbr, kaifuoju. Patogesnis, nei mano turimas kiausinis . Toks dbr https://www.senukai....mple-green/asl7
Atsakyti
As irgi megstu suptis, jei galiu, yra salygos, butinai jomis pasinaudoju. Ziuriu ir cia yra panasiu i mane, neisauganciu is vaikystes.

Siandiena ir man krito i akis sis kreslaitis. Bet kai as itakota gigantomanijos, na patinka man issidrebti, ypac skaitant, tai tokios supynes skaitymui butu pats tas.

https://www.senukai....use-retargeting.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 05 06, 09:55)
Blogą vakciną davė.Nieko nejaučiu.Nei kanopų,nei uodegos,nei ryšio.Jaučiuosi nusivylusi.
Tik skonis keistas burnoje,ir ranką dūrio vietoje skauda,nestipriai.



QUOTE(Žu žu @ 2021 05 06, 10:14)
Gera, gera biggrin.gif man po pirmo irgi tik ranka paskaudejo, vakar antraja suleido, po antro skiepo turetu but didesne reakcija, bet nera. nors gaaaal ranka kiek stipriau skauda, bet tik stipriai judinanat ja, spaudziant.
o antikunius dariausi pries antra skiepa, tai jau rado.


Dziaugiuosi, kad musu cia diduma yra defektuotos, nei uodegu, nei kanopu, ar dar bala ko neislenda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 06 gegužės 2021 - 15:59
Žužu,labai fainas tavo krėslas,daug fainesnis nei mano kiaušinis.Bet,kai aš vienintelė jame mėgstu kiūtoti,tai gal mano reikmėm pakaks.
Bet,ar pastebėjote,kaip lauko baldų kainos išaugo?Ieškau kaiman dviejų kėdžių,na tai kainos bedieviškos,kažkaip net nekyla ranka tiek mokėti.
Dar pasigirsiu,pagaliau pasiryžau lūpų permanentui. ax.gif Ir kodėl aš to anksčiau nesidariau?
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 05 07, 16:14)
Žužu,labai fainas tavo krėslas,daug fainesnis nei mano kiaušinis.Bet,kai aš vienintelė jame mėgstu kiūtoti,tai gal mano reikmėm pakaks.
Bet,ar pastebėjote,kaip lauko baldų kainos išaugo?Ieškau kaiman dviejų kėdžių,na tai kainos bedieviškos,kažkaip net nekyla ranka tiek mokėti.
Dar pasigirsiu,pagaliau pasiryžau lūpų permanentui. ax.gif Ir kodėl aš to anksčiau nesidariau?

Lvgeras dalykas, bet jau skausmas....
Kitą syk darysiu tik kontūrus.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 07, 17:48)
Lvgeras dalykas, bet jau skausmas....
Kitą syk darysiu tik kontūrus.


Kodėl tik kontūrus?Dėl skausmo?Skaudėjo, bet iškenčiamai,be to buvau tam nusiteikusi.Man kaip tik labiausia skaudėjo kai kontūrą darė.
Meistriukas baigia durų apdailą tvarkyti.Dar veidrodį pakabins.Išsinešdins,galėsiu koridorių susitvarkyti. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 07 gegužės 2021 - 17:55
QUOTE(Lisitėja2 @ 2021 05 07, 17:54)
Kodėl tik kontūrus?Dėl skausmo?Skaudėjo, bet iškenčiamai,be to buvau tam nusiteikusi.Man kaip tik labiausia skaudėjo kai kontūrą darė.
Meistriukas baigia durų apdailą tvarkyti.Dar veidrodį pakabins.Išsinešdins,galėsiu koridorių susitvarkyti. rolleyes.gif

Nes visas užpildymas neįmanomas, ty ft visai kitaip reklaminiai. Tai gana švelnaus kontūro. Man sksudėjo labai.
O herpis kai išlindo...jopjaumat biggrin.gif bet čia prieš 3 metus buvo
Atsakyti
Aš apie antakius pamąstau vis, bet labai baisu, kad labai baisiai išpaišys, reiks slėptis su maišu ant galvos unsure.gif
Bet gerai būtų, nes mano oda riebi ten, greit viskas nusiplauna.
Atsakyti

Aš apie antakius pamąstau vis, bet labai baisu, kad labai baisiai išpaišys, reiks slėptis su maišu ant galvos unsure.gif
Bet gerai būtų, nes mano oda riebi ten, greit viskas nusiplauna.

O tau trūksta antakiu tankmes? Mano viena pažįstama pasidarė. Truko poros plaukelių simetrijai, bet visus antakius "apsivedziojo". Pas tikrai gera meistrą. Nu ir negrazu man tie jos antakiai nors tu ką. Griežtos linijos, iškart krenta i akis, kaip bepaziuresi. Priduoda amžiaus ir tempia link olialiaskiu. Padaryta subtiliai jei ką, bet adata yra adata, o natūralus plaukai yra natūralus...

Kas tikrai neturėjo antakiu tai pasidarė permanenta ir man gražiau. O turint natūralius pakankamus antakius - prašau ne.  :bijau2: 

Atsakyti