Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 05 08, 10:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72825792" data-time="1620407316"><div><p>Aš apie antakius pamąstau vis, bet labai baisu, kad labai baisiai išpaišys, reiks slėptis su maišu ant galvos vartotojo įkelta nuotrauka
Bet gerai būtų, nes mano oda riebi ten, greit viskas nusiplauna.</p></div></blockquote><p>O tau trūksta antakiu tankmes? Mano viena pažįstama pasidarė. Truko poros plaukelių simetrijai, bet visus antakius "apsivedziojo". Pas tikrai gera meistrą. Nu ir negrazu man tie jos antakiai nors tu ką. Griežtos linijos, iškart krenta i akis, kaip bepaziuresi. Priduoda amžiaus ir tempia link olialiaskiu. Padaryta subtiliai jei ką, bet adata yra adata, o natūralus plaukai yra natūralus...
</p><p>Kas tikrai neturėjo antakiu tai pasidarė permanenta ir man gražiau. O turint natūralius pakankamus antakius - prašau ne.  fear.gif 
</p>


Pritariu 4u.gif
O ir naujos antakiu mados ateina...
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 05 08, 09:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72825792" data-time="1620407316"><div><p>Aš apie antakius pamąstau vis, bet labai baisu, kad labai baisiai išpaišys, reiks slėptis su maišu ant galvos vartotojo įkelta nuotrauka
Bet gerai būtų, nes mano oda riebi ten, greit viskas nusiplauna.</p></div></blockquote><p>O tau trūksta antakiu tankmes? Mano viena pažįstama pasidarė. Truko poros plaukelių simetrijai, bet visus antakius "apsivedziojo". Pas tikrai gera meistrą. Nu ir negrazu man tie jos antakiai nors tu ką. Griežtos linijos, iškart krenta i akis, kaip bepaziuresi. Priduoda amžiaus ir tempia link olialiaskiu. Padaryta subtiliai jei ką, bet adata yra adata, o natūralus plaukai yra natūralus...
</p><p>Kas tikrai neturėjo antakiu tai pasidarė permanenta ir man gražiau. O turint natūralius pakankamus antakius - prašau ne.  fear.gif 
</p>

Lievai padarė matyt.draugė pasidarė, l natūraliai ir gražiai.
Atsakyti

Lievai padarė matyt.draugė pasidarė, l natūraliai ir gražiai.

Nu graziai atrodo su makiazu. Ant nepadazyto veido nesu dar maciusi graziai istatuiruotu antakiu.

Man vistik atrodo, kad tai yra budas problemai spresti, o ne tobulinti tai, kas ir taip beveik tobula.

Man tiesa pasakius ir makiaze vidury dienos trafaretiniai alia Viktorija Siegel antakiai negrazu. Perdaug, per tikslu, perpiesta.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 05 08, 12:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Montekrista.back" data-cid="72826125" data-time="1620470218"><div><p>Lievai padarė matyt.draugė pasidarė, l natūraliai ir gražiai.</p></div></blockquote><p>Nu graziai atrodo su makiazu. Ant nepadazyto veido nesu dar maciusi graziai istatuiruotu antakiu.
</p><p>Man vistik atrodo, kad tai yra budas problemai spresti, o ne tobulinti tai, kas ir taip beveik tobula.
</p><p>Man tiesa pasakius ir makiaze vidury dienos trafaretiniai alia Viktorija Siegel antakiai negrazu. Perdaug, per tikslu, perpiesta.

</p>

Draugei be kontūrų kažkaip, pašešėliavo, gražu.
Atsakyti
Nu vat ir man tų šešėlių turbūt reikia, gink dieve nenoriu tu baisių ryškių. Bet gražu man storesni, nors meistrė sako, kad normaliai tų plaukelių, tik kad jie šviesoki.
Atsakyti
Mano antakiai buvo šviesūs,negraži forma, ir dar galiukai išplikę.Chemiškai nudažyti labai greitai nusiplaudavo.Irgi baisiai bijojau,kad bus antakiai kaip išpaišyti, ir paskui pakeis spalvą į rūžavą, ar violetinę.Tai, va galiu pasigirti,kad jau dveji metai,antakiai atrodo natūraliai,nepageidaujama spalva nelenda.
Po metų pasidariau akių strėlytę.Žinoma,jei būtų vokai būtų neužkritę,atrodytų super.O dbr tai tik akys ryškesnės atrodo.Strėlytė ne itin matosi.Bet,visą karantiną vaikščiojau ryški, ir sau labai graži. rolleyes.gif
Šiemet atėjo lūpų eilė.Jau šašiukai lupasi, ir spalva šiesėja.Po mėn reikės daryti korekciją.
Visomis zonomis esu patenkinta, ir galvoju, kodėl to nesidariau anksčiau ax.gif
Atsakyti
Galvoju, tos strėlytės nekenkia blakstienoms? O šešėlius šviesius tepant turbūt užsitepa tos strėkytės?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 08, 21:52)
Galvoju, tos strėlytės nekenkia blakstienoms?  O šešėlius šviesius tepant turbūt užsitepa tos strėkytės?


Jei strėlytė tik ant viršutinio voko,tai kaip gali pakenkti?Pas mane dar tarp blakstienų yra įvestas pigmentas.O, be to jau esu tokio amžiaus, kai jau niekas nebegali pakenkti irnesakyk.gif biggrin.gif
Saulė šviečia,laukan kviečia, o kai užpučia gaivus šiaurės vėjelis,tai motyvacija darbui kaip mat dingsta hihihi.gif
Atsakyti

Nu vat ir man tų šešėlių turbūt reikia, gink dieve nenoriu tu baisių ryškių. Bet gražu man storesni, nors meistrė sako, kad normaliai tų plaukelių, tik kad jie šviesoki.

Kai dazai nusiplauna, gali dazyti su antakiu seseliais. :) Tik reikia ismokti kaip. :) Ne raketu mokslas.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 05 09, 11:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72826176" data-time="1620476145"><div><p>Nu vat ir man tų šešėlių turbūt reikia, gink dieve nenoriu tu baisių ryškių. Bet gražu man storesni, nors meistrė sako, kad normaliai tų plaukelių, tik kad jie šviesoki.</p></div></blockquote><p>Kai dazai nusiplauna, gali dazyti su antakiu seseliais. smile.gif Tik reikia ismokti kaip. smile.gif Ne raketu mokslas.

</p>

Oi ne, nesiruošiu kas rytą gaišti laiko tokiem niekam, geriau pamiegosiu biggrin.gif užtai mane domina tik ilgalaikiai dalykai biggrin.gif
Atsakyti

Oi ne, nesiruošiu kas rytą gaišti laiko tokiem niekam, geriau pamiegosiu biggrin.gifužtai mane domina tik ilgalaikiai dalykai biggrin.gif

Trunka 2 min. Gi ne pilna makiaza daraisi, nepiesi tu antakiu kas ryta su liniuote.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 05 10, 07:34)
Trunka 2 min.
[right][snapback]72826749[/snapback][/right]

biggrin.gif trumpiau biggrin.gif nusipirkau kazkoki sepeteli specialu, tai uztenka brukstelt per norimas vietas. puses minutes neuztrunku biggrin.gif gal pradzioj, kol ismokau ir dvi minutes sugaisdavau biggrin.gif

buvau pries kelis pasidarius ta microblablabla, na kur laikosi pora metu. sumokejau 130euru. uz sepetele iki 10 eur ir jo uztenka gal metams?

toki panasu pirkau:
vartotojo įkelta nuotrauka

bet. mano antakiai visai neblogi, prie nosies tokie truputi retesni. o va mama visai ne antakiu plaukeliu, tai jai tas microblabla labai tiko, patiko, daresi jau kelis kartus.

Tad, Mylimuke, bandyk pirma pati tvarkytis, pasidaryt spesi biggrin.gif
Atsakyti