Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

https://www.lrytas.l...genis-14219966/
biggrin.gif paaiškinta, kodėl dvi neminėtinos iš anos temos tokios daužtos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 04 02, 10:38)
https://www.lrytas.l...genis-14219966/
biggrin.gif paaiškinta, kodėl dvi neminėtinos iš anos temos tokios daužtos  biggrin.gif  biggrin.gif

Butu idomu pamatyt statistika, kiek ko truksta visavalgiams
. Nes cia palyginimo nera,o gali paaisketi, kad trukumas tiesiof del nesirupinimo mityba ir vitaminais, o ne del konkreciai veganizmo smile.gif


Zuzu, aciu bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 04 02, 09:38)
https://www.lrytas.l...genis-14219966/
biggrin.gif paaiškinta, kodėl dvi neminėtinos iš anos temos tokios daužtos  biggrin.gif  biggrin.gif


Pažįstu tikrai ne vieną vegetarą, tarp jų yra tiek protingų, tiek daužtų. Man čia nekoreliuoja.
O va fanatizmas bandant savo mitybos būdą nuolat pabrėžti kaip patį teisingiausią ir vienintelį galimą visiems žmonėms man atrodo vienas pavojingiausių žmogaus bruožų, nes tokie žmonės gali ir kitose srityse imtis dievo vaidmens.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 02, 10:14)
Butu idomu pamatyt statistika, kiek ko truksta visavalgiams
. Nes cia palyginimo nera,o gali paaisketi, kad trukumas tiesiof del nesirupinimo mityba ir vitaminais, o ne del konkreciai veganizmo smile.gif


Tu taip kalbi, nes pati atsisakai mesos.
O tyrimai su kazkokiais Afrikos vaikais, maitinamais mesos, pieno ir aluejaus sriubomis 7 semestrus tikrai yra itiminami.

Visavalgiams nieko netruksta, jei jie valgo ne tik bulve su mesa.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 02, 11:36)
Tu taip kalbi, nes pati atsisakai mesos.
O tyrimai su kazkokiais Afrikos vaikais, maitinamais mesos, pieno ir aluejaus sriubomis 7 semestrus tikrai yra itiminami.

Visavalgiams nieko netruksta, jei jie valgo ne tik bulve su mesa.

Kas sake, kad atsisakau? As valgau mesa,tik ne kasdien.
Labai "logiska" vietoj mesos ipilt aliejaus ir lygint... Kodel ne darzoviu, ankstiniu ir kt? Aisku, kad vienas aliejus neatstos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 02, 10:41)
Kas sake, kad atsisakau? As valgau mesa,tik ne kasdien.
Labai "logiska" vietoj mesos ipilt aliejaus ir lygint... Kodel ne darzoviu, ankstiniu ir kt? Aisku, kad vienas aliejus neatstos.

As tikrai nezinau sriubu vanduo- mesa, vanduo- aliejus, vanduo-pienas. Juk i visas sriubas dedama darzoviu ar ankstiniu.
Atsakyti

Žinau gerai trenktų visavalgių,žinau ir vegetarų.Mityba tam ne rodiklis.Bet labai erzina, kad vegetarai ir veganai kelia save aukščiau visų.Jau jie vieninteliai toookie tobuli ir nušvitę.O visi kiti, valgantys mėsą,tai tik dulkės.

Šitie tyrimai nėra objektyvūs,manau kiekvienas skambina iš savo varpinės.

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 04 02, 12:44)
Bet labai erzina, kad vegetarai ir veganai kelia save aukščiau visų.Jau jie vieninteliai toookie tobuli ir nušvitę.O visi kiti, valgantys mėsą,tai tik dulkės.

butent. man kaimyne viena vegetere, amzinai susiraukus, nelaiminga, pikta. kalbet su ja sunku, nes visada labai sarkastiska, pasiepianti, mol ji pati protingiausia. bet jos daromi sprendimai, vaiku prieziura, auklejimas (teisingiau jo nebuvimas) keistoki tokie. su kaimynai ja vadinam austesne gyvybes forma biggrin.gif biggrin.gif
su drauge vis apipletkindavom ja, ir kai drauge atsisake mesos, sako man, jei pradesiu elgtis panasiai, kaip ta tavo kaimyne, grieztai liepk man suvalgyti gabaleli mesos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 02 balandžio 2020 - 12:11
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 04 02, 08:54)
<p>Duoną kepate?Aš tai ruošiuosi pabandyti kokį nors pyragą.Nesu pyragų kepėja, tiksliau visai jų nekepu.Bet,va šitas sudomino.Laiko yra, noras yra, kepimo forma yra, mandarinų ar apelsinų nėra.Rytoj važiuosiu pardėn, nusipirksiu.Bet kur garantija, kad dar noras bus?
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=nuH8bZ0tAqc'>https://www.youtube.com/watch?v=nuH8bZ0tAqc</a>
</p>

As irgi brestu kepti pyraga. Sitas tavo uzrodytas visai gundantis.
Atsakyti

Ir, dar man kirba klausimas.Jei nevalgo mėsos, tai kodėl avi odinius batus,nešiojasi odines rankines?

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 04 02, 12:16)
<p>Ir, dar man kirba klausimas.Jei nevalgo mėsos, tai kodėl avi odinius batus,nešiojasi odines rankines?
</p><p></p>

Prisidengia tuo, kad odine striuke ar batus nesioja 10 metu.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 04 02, 13:10)
butent. man kaimyne viena vegetere, amzinai susiraukus, nelaiminga, pikta. kalbet su ja sunku, nes visada labai sarkastiska, pasiepianti, mol ji pati protingiausia. bet jos daromi sprendimai, vaiku prieziura, auklejimas (teisingiau jo nebuvimas) keistoki tokie. su kaimynai ja vadinam austesne gyvybes forma  biggrin.gif  biggrin.gif
su drauge vis apipletkindavom ja, ir kai drauge atsisake mesos, sako man, jei pradesiu elgtis panasiai, kaip ta tavo kaimyne, grieztai liepk man suvalgyti gabaleli mesos biggrin.gif

Pletkinti ant kitu turbut mesavalgiu proto pozymis? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 04 02, 13:16)
<p>Ir, dar man kirba klausimas.Jei nevalgo mėsos, tai kodėl avi odinius batus,nešiojasi odines rankines?
</p><p></p>

Ne visi nesioja.
O siaip, klausimas, ar kas paskaiciavo, kas daugiau gyvunu zudo - ar odiniai batai, ar visa pramone sintetiniams pakaitalams.
Bet faktas, kad kuo maziau vartoji, perki, tuo geriau. Tada reik ziuret i kokybe, kas ilgiau laiko smile.gif
Atsakyti