Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2020 04 07, 10:09)
Retas turbut kuriam nepatiktu keliauti ir pazinti naujus dalykus, bet vis tik manau, kad ilgiau gyvenant ir nukritus roziniams akiniams (kaip santykiuose biggrin.gif ) gali pradet erzint kai kurie dalykai smile.gif
Kristina, tai viska puikiai supranti, na is esmes ir reikia pries sokant i vandeni gerai susilus buti, o po to staigiai apsirengti. Dar skaiciau, kad nusirenginet reik pradet nuo apacios, o apsirengt nuo virsaus. Matyt taip kunas maziau silumos atiduoda smile.gif

Zuzu,
Troskinys labai paparastas
https://www.beatosvi...cili-troskinys/
MB buvo suzavetas, bet man gal per daug mesiskas ir sunkus  rolleyes.gif

Aciu, bandysiu tikrai 4u.gif

Keliones labai gerai, bet niekada po keliones nesinori grizt namo. biggrin.gif nors namie irgi labai gerai. tai gal per trumpai keliauju biggrin.gif o siaip mano neissipildziusi svajone isteketi uz krepsininko, kuris kiekvienais metais turi kontrakta vis kitoje salyje. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va tada is tiesu butu matyt prisitaikymo vis kitomis salygomis, malonumai bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 04 07, 09:32)
  o siaip mano neissipildziusi svajone isteketi uz krepsininko, kuris kiekvienais metais turi kontrakta vis kitoje salyje.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

😂😂😂
Kad krepsininku figuros negrazios, per daug auksti.
Ir stovint buciuotis turbut nlb patogu.
Gal geriau futbolininkas ax.gif ?
Atsakyti
Man irgi krepsininkai nepatinka biggrin.gif futbolininku uzpakaliukai zavus wub.gif biggrin.gif
Bet jei taip keliaut, tai savo jau kazko nelabai padirbsi
Tik keliauji ir vaikus augini. g.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 04 07, 10:38)
😂😂😂
Kad krepsininku figuros negrazios,  per daug auksti.
Ir stovint buciuotis turbut nlb patogu.
Gal geriau futbolininkas ax.gif ?

irnesakyk.gif svarbu zmogus geras butu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
topsecret.gif as paauglystej kase ziurejau, ne futbola, tai ir svajones susijusios su krepsiniu lotuliukas.gif
Atsakyti

Man neteko keisti šalies, bet tikrai nemažai keliauju darbo reikalais ir asmeniškai, kai parašei apie alkoholinius gėrimus, prisiminiau kaip aš prisitaikydavau kiekvienoje šalyje prie kavos/arbatos gėrimo įpročių, ir ne tai, kad prisitaikau, bet nuoširdžiai mėgaujuosi-Italijoje mažulyčiais espresso, Indijoje juoda arbata su pienu, Turkijoje jų arbata, etc. Ir turbūt keliaujant man yra lengva-man patinka gražus viešbučio kambarys, bet patinka ir koks paprastas būstas, kuriame turi jaukintis daiktus ir kažką net ne tokio malonaus atrandi-man tai yra atradimo džiaugsmas ir viskas, niekada nesiilgiu savo lovos, savo puodelio ar savo kultūros, priešingai, atrandu kitus dalykus, kurie man lygiai taip pat kelia džiaugsmą, na, ar tiesiog pasijuokiu iš jų. Ir su kitais dalykais gyvenime panašiai. Nors ne, oras minusinis man nepatinka, bet čia gal fiziologija. Yra toks "big five" testas, jame yra įvardintas "atvirumas patirčiai", man atrodo, kad čia dar ir 

Va va, cia visiskai mes su MB. Minusinis oras man irgi ne, bet rastum vistiek ka veikt. Salia musu kalnai, nors as ne sniego fane, bet va pagalvoju kaledoms nama su zidiniu issinuomoti ir pasikveisti seima butu nuostabu. :) 

Atsakyti

Retas turbut kuriam nepatiktu keliauti ir pazinti naujus dalykus, bet vis tik manau, kad ilgiau gyvenant ir nukritus roziniams akiniams (kaip santykiuose biggrin.gif) gali pradet erzint kai kurie dalykai smile.gif


Kristina, tai viska puikiai supranti, na is esmes ir reikia pries sokant i vandeni gerai susilus buti, o po to staigiai apsirengti. Dar skaiciau, kad nusirenginet reik pradet nuo apacios, o apsirengt nuo virsaus. Matyt taip kunas maziau silumos atiduoda smile.gif

Zuzu,
Troskinys labai paparastas
https://www.beatosvi...cili-troskinys/
MB buvo suzavetas, bet man gal per daug mesiskas ir sunkus rolleyes.gif

Kiekvienoje salyje kas nors erzina. Visur yra savi privalumai ir savo minusai. :) 

As labai ismokau dziaugtis tuo, kas aplink mane yra gero. 

Vakaru Europos salyse yra labai daug graziu vietu is tikruju. Visi zino top turistines vietas, bet ten galima pamatyti zymiai daugiau, negu  atrodo tiems, kurie i sali atvaziuoja savaitei. :) Mes su MB labai daug savaitgaliu praleisdavome lankydami skirtingus regionus, tai radom visokiu is pasakos viduramziu kaimeliu (tu tai begalybeeee), urvu, kriokliu, sleniu. :) 

Sita troskini darau, man labai skanu. Tik as pupeliu daugiau dedu, kad nebutu toks mesiskas. 

Atsakyti

Man irgi krepsininkai nepatinka biggrin.giffutbolininku uzpakaliukai zavus wub.gifbiggrin.gif
Bet jei taip keliaut, tai savo jau kazko nelabai padirbsi
Tik keliauji ir vaikus augini. g.gif

Futbolininku kojos kreivos. :D

Atsakyti
Kaip gerai, kad mano vyras nei krepsininkas, nei futbolininkas wub.gif . Ir neistyses ir kojom nekreivom biggrin.gif .


Zu zu, jei jau tokia svajone turejai, reikejo i sokejas eit, kur per krepsinio pertraukeles soka rolleyes.gif .
Atsakyti

Futbolininku kojos kreivos.

O,čia tai grožis,jei dar platūs pečiai  :wub: Jau,kaip žiūrėtum, nu negražu vyrui tiesios kojos, kaip ir moteriai kreivos(klišos).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 07 balandžio 2020 - 13:12
Man netrukdo kreivos kojos ax.gif
Isokau i ezeriuka,vanduo jau siltesnis, oras belekaip geras rolleyes.gif
Nuvaziavau iki darzo, vejas niekadejas visa plevele siltnamio nupleses doh.gif
Atsakyti

O,čia tai grožis,jei dar platūs pečiai  :wub: Jau,kaip žiūrėtum, nu negražu vyrui tiesios kojos, kaip ir moteriai kreivos(klišos).

As nzn ka tu vadini tiesiomis kojomis. Futbola zaidziant treniruojami isoriniai koju raumenys ir kojos pasidaro o formos. Man labai negrazu.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 04 07, 13:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72642185" data-time="1586257941"><div><p>O,čia tai grožis,jei dar platūs pečiai  wub.gif Jau,kaip žiūrėtum, nu negražu vyrui tiesios kojos, kaip ir moteriai kreivos(klišos).</p></div></blockquote><p>As nzn ka tu vadini tiesiomis kojomis. Futbola zaidziant treniruojami isoriniai koju raumenys ir kojos pasidaro o formos. Man labai negrazu.
</p>

Nevisu tos kojos o formos.
Ziurek fotkej tas kur is kaires - grazus sudejimas ir kojos grazios ax.gif
https://www.15min.lt...uoti-24-1293424
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 07 balandžio 2020 - 14:07