Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 03 02, 15:41)
<p>Priimsite?🤔</p>

Visada.
Papildyta:
QUOTE(Žu žu @ 2020 03 02, 15:40)
Taip, ta teise moteris turi tureti. Bet. As niekada nedrisciau gimdyti namuose, ir niekam is artimuju nepatarciau ta teise pasinaudot.

Taip, tu, aš, Marytė - nedrįstame. Bet nemaža dalis pačių gimdymų vyksta be jokių kontrindikacijų. Ir jeigu moterį prižiūrinti gydytojas nemato rizikos - why not?
Žinau, kad nuo tokios galimybės atsiradimo, dar nei vienas gydytojas neišreiškė noro tą daryti.
Primink kiek kitose EU valstybėse gimdymų vyksta stacionare?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 03 02, 14:32)
Žu žu, dėl gimdymo namie ar kitoje aplinkoje. Mano subjektyvia nuomone, moteris turi teisę pasirinkti kur ir kaip jau gimdyti. Ar dalyvauti vaikams gimdyme, kokio amžiaus - diskutuotinas klausimas. Dėl gimdymo namie: turiu savo nuomonę, esu apie tai rašius straipsnių, pritariu teisiniam reglamentavimui.


Zinai, o as pastaruoju metu stebiu, intencija, kai zmones, labai jau "kisa" ta savo individualizma.

Skiepyti vaika, sprendzia tevai.
Leisti i mokykla vaika, sprendzia tevai.
Atlikti vaikui med. proceduras, sprendzia tevai.
Va dabar, dalyvauti gimdyme vaikui, sprendzia tevai...

Kur riba?

As nieko pries individualizma, per kur vaiko-individo iteresai? Kas gins juos? Kur tie svertai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 02, 14:41)
Tai pas jus Lt knygu buna? Ar tu pati Lt?

Mano dukra audio knygas atrado. Kazkada prazioplino mokykloj, kad uzdave perskaityt knyga, tai audio varianta suklause per vakara. smile.gif

Būna pardavinėja fb. Vietinėj bibliotekoj reikės pasidomėt

Irgi geras variantas. Aš kai prisižadėjau vyro boso vaikams žaislų nunert, nerdama visokias creepy stories klausiaus biggrin.gif Audioknygos irgi sueitų
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 03 02, 15:46)
Zinai, o as pastaruoju metu stebiu, intencija, kai zmones, labai jau "kisa" ta savo individualizma.

Skiepyti vaika, sprendzia tevai.
Leisti i mokykla vaika, sprendzia tevai.
Atlikti vaikui med. proceduras, sprendzia tevai.
Va dabar, dalyvauti gimdyme vaikui, sprendzia tevai...

Kur riba?

As nieko pries individualizma, per kur vaiko-individo iteresai? Kas gins juos? Kur tie svertai?

Ar tai blogai? Gal tai geriausia prevencija?
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2020 03 02, 14:31)
Reiks ir man ja pasiimt. As is bibles imu. bet dabar jau bibles paskyroj turbut 8 knygu laukiu, dar dvi namie vos pradetos skaityt biggrin.gif FB i kazkokia grupe ilindau, kur rekomendacijomis dalinasi, tai jau galvoju sprukt ir ten, nes noru sarasas ilgeja labai greitai biggrin.gif

Kokia grupė, ir aš noriu
Atsakyti
Nzn, gal vyresniame amziuje ir gimdyciau namie( jei toks noras butu, bet nebutu). Nes pati atsakingesne buciau.
O jei gimdai 18 -20 m pirmagymi tai jau geriau medikai salia.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 03 02, 14:25)
Kai perskaitysi, pasiliksi? Kur bežiūriu, visur išparduota

Aš žinok nusipirkau netu, kai plepalų temoj kažkas rekomendavo, įsivedžiau ir va- už kelis eurus yra. Aj, tiesa, vyras nupirko, aš tik nusiunčiau nuorodą, kad norėčiau biggrin.gif
Pasiliksiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 03 02, 14:29)
Oi sita kokia gera. Sukramciau per kelias dienas.

Aš irgi, labai Sabaliauskaitė man patinka
Atsakyti
Aš niekada negimdyčiau namie, nes visada išlieka tikimybė "o jei". Ligoninėj, kaip bebūtų, saugiau.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 03 02, 14:41)
<p>Priimsite?🤔</p>

Klok papus ant stalo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 02, 14:41)
Tai pas jus Lt knygu buna? Ar tu pati Lt?

Mano dukra audio knygas atrado. Kazkada prazioplino mokykloj, kad uzdave perskaityt knyga, tai audio varianta suklause per vakara. smile.gif

Ot mamka, duok labas biggrin.gif Maniškis Oliverį Tvistą pražioplino, tai filmą liepiau žiūrėt rolleyes.gif Gavo šešis iš testo, liepiau niekam nepasakot, kokiu būdu jis tą Tvistą pažino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 03 02, 14:50)
Ar tai blogai? Gal tai geriausia prevencija?


Kaip jau rasiau, kai individualizmas tampa ultra, tada yra blogai.

Va kaip ta ultra individualizma, kontroliuoti, suvaldyti...
Kaip suvokti ribas, kad individualizmas neperzengtu ultra ribos.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 03 02, 14:55)
Klok papus ant stalo  biggrin.gif

O jei nėra tų papų, ką tada klot laugh.gif
Atsakyti
Niekada negimdyčiau namie. Man tas ažiotažas kilęs buvo toks..na, moterys kalba tik apie save. jai mat geriau, patogiau namie. Naujagimiui saugiau ligoninėj, man tiesiog nepriimtina ta rizika, šitaip rizikuoti savo vaiko gyvybe.
Puikiai gimdžiau ligoninėse, šiais laikais išvis lafa, antrą gimdžiau su planšete, muzikėle, po gimdymo atskira palata su dviem lovom, planšetėm, gyvenk ir žvenk.
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 03 02, 14:58)
O jei nėra tų papų, ką tada klot  laugh.gif

VIsą tiesą apie save biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2020 03 02, 14:56)
Kaip jau rasiau, kai individualizmas tampa ultra, tada yra blogai.

Va kaip ta ultra individualizma, kontroliuoti, suvaldyti...
Kaip suvokti ribas, kad individualizmas neperzengtu ultra ribos.

Man rodos, motinos pasirinkimai (ar tėvo) neturi pažeisti vaiko teisių. O pagrindinė vaiko teisė-teisė į gyvybę ir sveikatą, todėl tie antivakseriai tėra egoistai.
Atsakyti