Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

o man rove protinius po viena, karta i savaite, nei melyniu, nei patinimu nebuvo. nors paskutinio rovimas uztruko kiek ilgiau, nes vos islindes buvo, tai ji krapste ilgiau ir kraujo buvo daugiau ir jauciau dar ta vieta pora dienu. o su kitais, tai baika biggrin.gif
bet bijojau tai nenormaliai, po pirmojo rovimo grizau namo ir i lova. ir miegojau tada gl 14 val biggrin.gifbiggrin.gifsu kitais jau lengviau buvo biggrin.gif

As butent roviausi 4is is karto del nenormalios baimes. Man butu sita procedura dare 16os metu, buciau ramiai sedejusi. Bet jau pernelyg daug zinojau apie skausma, feilus ir t.t. todel ciut is nervu issedejau. Siule dar vidury proceduros sustot ties dviem, bet galvojau tegul rauna visus ir nafik, daugiau manes ten nebus. :D 

Atsakyti
Paskaciau kokius Jus potyrius tuejote su dantimis, pati bijoti pradejau.
Atsakyti
Geriausi dantu chirurgai yra vyrai.
Atsakyti

Paskaciau kokius Jus potyrius tuejote su dantimis, pati bijoti pradejau.

Nesakyk, kad tau protinius raus dabar :) 

Man pries operacija viena drauge sake viskas gi ok, nieko ten tokio, o po to jau sake, kad zinojo apie melynes, istinusi veida ir skausma, bet man nieko nesake, kad negasdintu. Atejau pas ja jau zaliai geltonu skruostu, tai nenustebo. Sake, tikejosi to. :D 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 10 19, 11:56)
As butent roviausi 4is is karto del nenormalios baimes.

nebuciau isdrisus raut visu 4 is karto biggrin.gif biggrin.gif man lengviau po dalele bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

nebuciau isdrisus raut visu 4 is karto biggrin.gifbiggrin.gifman lengviau po dalele bigsmile.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Oi ne. jei raut, tai viską vienu metu, kad nereikėtų grįžt.

Bet man gerai, kad iš viso raut nereikia.

Atsakyti
Tai kaip valgyt kol uzgis, jei is abieju pusiu dantys israuti?
Atsakyti

Tai kaip valgyt kol uzgis, jei is abieju pusiu dantys israuti?

 

Pabūt be maisto sveika labai  :D

Atsakyti

Tai kaip valgyt kol uzgis, jei is abieju pusiu dantys israuti?

Per siaudeli trintas sriubas. :) Negali siaip valgyt normaliai, nei issizioti, nei kramtyti, nei dantu valytis. Vos prasiskalauti gaunasi. :) As vargiai galejau kita diena pas chirurga nuejus issizioti, kad tas apziuretu. Prikaliau ibuprofeno, bet trysko asaros konkreciai. 

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 19, 12:37)
Geriausi dantu chirurgai yra vyrai.

Nu bl1amba, nebūk seksistė biggrin.gif
Manau, tiesiog tokie pasitaikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 19 spalio 2020 - 15:21
QUOTE(Žu žu @ 2020 10 19, 12:00)
nebuciau isdrisus raut visu 4 is karto biggrin.gif  biggrin.gif man lengviau po dalele  bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


As gal nezinau ko, bet koks tikslas juos visus rauti? Negi taip visi keturi ir sugenda kartu? As dar iki siol viena sveika turiu. Kitus tris trauke atskirai, keliu metu tarpu.
Atsakyti
Man yra rovę 2 iš karto. Vienas protinis, o kitas lyg ne. Tai net negėriau nuskausminamųjų, kai atitirpo-laukiau kol pradės siaubingai skaudėti, bet nepradėjo. Bet paskui vis tik prisidirbau, nes nenorėjau gerti antibų (man organizmas blogai į juos reaguoja, gyvenime esu 2 kartus juos gėrusi tik..) ir apsinešė tie išrauti maistu, paskui pravalė ir atradau, kad reikia po bele kokio valgymo dantis išsivalyti ir kalio permanganato tirpalu paskalauti. Viskas. Sugijo tvarkingai. O įprotis išsivalyti dantis po valgio ir dabar išliko-sutapimas ar ne, bet jau 2 metus po to nesugedo nei vienas dantis, o iki tol gesdavo.
Atsakyti