Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Moonte @ 2020 10 23, 15:52)
Man jau geriau 82 sverianti, raumenukus ir moteriskus apvalumus turinti moteriske, nei isplerusi, be raumenu, toki pat svori turinti. Mano galva svarbiausia organizmo tonusas, o ne kilai. Na kas gero is kudenu, kurios neturi raumens. Toks pat s..., sveikatos nulis.

Nu blyn. Pažiūri į Terezza ir pikta darosi. Ant savęs.
Nebarstyk druskos ant žaizdos.

Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 10 23, 12:38)
Kaip aš laukiu katino, jau rytoj wub.gif

Įsivaizduoju, bus reikalų smagių wub.gif dėk daaaug foto mums!!
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2020 10 23, 15:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72724371" data-time="1603453160"><div><p>Nu kaip, sportas greitina medžiagų apykaitą? Kuo dauviau raumeninio audinio, tuo labiau. negali sakyt, kad jau visai neveikia.
Kitas dalykas, kai meti svorį ir jei daug ir greitai, tai nesportuojant pliurzė iš kūno gaunasi.</p></div></blockquote><p></p><p>Čia ne aš sugalvojau. Rimti mokslininkai taip teigia. Iš pradžių aš lygiai taip pat atmečiau, kaip nesąmonę. Bet pasigilinus nuomonę pakeičiau. Sportas ne tik naudoja energiją, bet ir didina apetitą. Tai tas ant to išeina. 
</p><p>Kad kūno stangrinimui/stiprinimui sportas svarbus, tai faktas kaip blynas. Bet medžiagų apykaitos greitį reguliuoja tas pats insulinas. Kuo daugiau laiko be pakilusio insulino, tuo greitesnė medžiagų apykaita. Ir atvirkščiai (nes insulinas atsakingas už taupymą). Aišku, ten dalyvauja daugybė kitų hormonų, bet jie lygiai taip pat reaguoja į maistą.
</p><p>Jei įdomu pasigilinti, galiu pora angliškų knygų pasidalint.  </p>

Nu aš tikiu tavim, bet vis tiek nenoriu pasiduot biggrin.gif nejaugi sportas nėkiek mūsų organizmo neveikia, turiu omeny ne figūrą konkrečiai, bet kad ir tuos pačius hormonus juk veikia. Nžn ar pačiam insulinui turi įtakos fizinė veikla?
Atsakyti

Nu aš tikiu tavim, bet vis tiek nenoriu pasiduot biggrin.gifnejaugi sportas nėkiek mūsų organizmo neveikia, turiu omeny ne figūrą konkrečiai, bet kad ir tuos pačius hormonus juk veikia. Nžn ar pačiam insulinui turi įtakos fizinė veikla?

Hormonai nereaguoja į rankų ar kojų kilnojimą. Nors aš to labai norėčiau. Galėčiau ryt savo torčiukus, ir paskui juos išsportuot.  :D

Deja deja... Net ir intensyviai sportuojant torčiukai savo juodą darbą daro su to paties bjaurybės insulino pagalba.

Šitą pažiūrėk: https://www.youtube....L&index=5&t=11s

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: [b!]Vakar[/b!], 18:27
QUOTE(Terezza @ 2020 10 23, 19:25)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72724482" data-time="1603469258">
<div>
<p>Nu aš tikiu tavim, bet vis tiek nenoriu pasiduot vartotojo įkelta nuotraukanejaugi sportas nėkiek mūsų organizmo neveikia, turiu omeny ne figūrą konkrečiai, bet kad ir tuos pačius hormonus juk veikia. Nžn ar pačiam insulinui turi įtakos fizinė veikla?</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Hormonai nereaguoja į rankų ar kojų kilnojimą. Nors aš to labai norėčiau. Galėčiau ryt savo torčiukus, ir paskui juos išsportuot.  biggrin.gif</p>
<p>Deja deja... Net ir intensyviai sportuojant torčiukai savo juodą darbą daro su to paties bjaurybės insulino pagalba.</p>
<p> </p>
<p>Šitą pažiūrėk: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.youtube.com/watch?v=lDneyrETR2o&list=PL8l21vdi7O_VjWprSWGHMBcSGw2PMGrkL&index=5&t=11s'>https://www.youtube.com/watch?v=lDneyrETR2o&list=PL8l21vdi7O_VjWprSWGHMBcSGw2PMGrkL&index=5&t=11s</a></p>

Nu kaip nereaguoja? Kortizolis, tas pats insulinas, alkio hormono mažinimas, sotumo h didinimas, augimo hormonas, pvz bėgimas labai didina laimės ir antistreso hormonų kiekį, del kurių valgyt mažiau norisi. Dar lytiniai hormonai, kurie turi įtakos svoriui, ir kuriuos fizinė veikla taip pat veikia.
Tai kaip ir netiesiogiai sportas veikia, bet per hormonus, tai dar ir kaip dalyvauja.
Atsakyti

Nu kaip nereaguoja? Kortizolis, tas pats insulinas, alkio hormono mažinimas, sotumo h didinimas, augimo hormonas, pvz bėgimas labai didina laimės ir antistreso hormonų kiekį, del kurių valgyt mažiau norisi. Dar lytiniai hormonai, kurie turi įtakos svoriui, ir kuriuos fizinė veikla taip pat veikia.
Tai kaip ir netiesiogiai sportas veikia, bet per hormonus, tai dar ir kaip dalyvauja.

Kaip jau sakiau, tai ne mano išvados.

O/bet/tačiau, patikrinau tai ant savęs, ir pamačiau, kad veikia. T.y. kai sportavau ir ribojau kcal, svoris ne tik kad nekrito, bet net pamažu augo. O va per paskutinį pusmetį nesportavau visiškai (nes sporto salė užsidarė karantinui, o paskui pradėjo remontą), bet pertvarkiau mitybą - valgau gerokai daugiau kcal, bet kitokį maistą (duodantį ilgalaikį sotumą) ir kitokiais intervalais (griežtai be užkandžiavimo, max 2 x per dieną), ir svoris nutirpo kaip lydytas sviestas. Neįtikėtina, bet akivaizdu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: [b!]Vakar[/b!], 21:27
QUOTE(Terezza @ 2020 10 23, 22:22)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72724549" data-time="1603476540">
<div>
<p>Nu kaip nereaguoja? Kortizolis, tas pats insulinas, alkio hormono mažinimas, sotumo h didinimas, augimo hormonas, pvz bėgimas labai didina laimės ir antistreso hormonų kiekį, del kurių valgyt mažiau norisi. Dar lytiniai hormonai, kurie turi įtakos svoriui, ir kuriuos fizinė veikla taip pat veikia.

Tai kaip ir netiesiogiai sportas veikia, bet per hormonus, tai dar ir kaip dalyvauja.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>Kaip jau sakiau, tai ne mano išvados.</p>
<p> </p>
<p>O/bet/tačiau, patikrinau tai ant savęs, ir pamačiau, kad veikia. T.y. kai sportavau ir ribojau kcal, svoris ne tik kad nekrito, bet net pamažu augo. O va per paskutinį pusmetį nesportavau visiškai (nes sporto salė užsidarė karantinui, o paskui pradėjo remontą), bet pertvarkiau mitybą - valgau gerokai <strong>daugiau </strong>kcal, bet kitokį maistą (duodantį ilgalaikį sotumą) ir kitokiais intervalais (griežtai be užkandžiavimo, max 2 x per dieną), ir svoris nutirpo kaip lydytas sviestas. Neįtikėtina, bet akivaizdu.</p>

Aš tikrai neneigiu mitybos reikšmės. Tik sakau, kad abu svarbu smile.gif
Juolab, kad sportas ne tik apie svorį sukasi, o praktiškai apie visą fizinį ir dvasinį kūną.
Atsakyti