Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 18, 17:56)
Na jau pričiupau Kristinos rekomenduotus,  ta proga dar tympkių biggrin.gif ir sport liemenėlę  blush2.gif

Nepatiko man Decatlono timpos ir liemenelė sportui.dulka kažkur...
Atsakyti
Pasiėmiau medvilnines jaukias namūdiniam pasitampymui. Begiojimui tik sintetika (dulka kažkur kampe dabar), labai nemalonu būt permirkusiam ir medvilne aplipusiam. Nieko iš Decatlon neturėjau, tai dar negaliu komentuot.
Atsakyti
aš gryn sportines pirkau, tai ne, nepasiteisino. bet pardė gera šiaip, tiek priemonių gausa, tiek kitko
Atsakyti

Nepatiko man Decatlono timpos ir liemenelė sportui.dulka kažkur...

Bent jau ne LT parduotuvese Decathlon yra visokiu brandu. Nuo pigienu iki labai geru. :)

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 19, 07:16)
aš gryn sportines pirkau, tai ne, nepasiteisino. bet pardė gera šiaip, tiek priemonių gausa, tiek kitko

O tai kas joms negerai? Na liemenėlė tai labau svarbu, ypač jei (.) (.) dideli, bet tympos ką.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 19, 08:40)
O tai kas joms negerai? Na liemenėlė tai labau svarbu, ypač jei (.) (.) dideli, bet tympos ką.

Nzn, pati medžiaga, tamprumas, treniruotės metu šilumos laidumas... Kadangi turiu gerų, tai skirtumas akivaizdus.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 01 18, 17:56)
Na jau pričiupau Kristinos rekomenduotus,  ta proga dar tympkių biggrin.gif ir sport liemenėlę  blush2.gif


Na va, papasakosi kaip batai. Aš dar neprisiruošiau važiuoti gražinti tų mažesnių dydžių ir ieškoti didesnių. daug darbų.
Iš Decathlon esam pirkę visokių daiktų, rūbų gal mažiau-tik skrybėlę ir vandens batus,
abeji dar veikia smile.gif

Pasiilgau baseino. Kažkada burbėjau, kad Impuls užkėlė kainas už vienkartinį apsilankymą ir aš ten neisiu, bet dabar oooooi kaip bėgčiau smile.gif
Atsakyti
Į Impulsą niekada nebėgčiau biggrin.gif Savo klubo apsiilgau, bet su trenere sportuojam online tris akrtus per savaitę, tad tikiuosi nebus sunku grįžti į įprastą ritmą.
O jau baseine kaip plaukiosiu...............................
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 01 19, 09:30)
Na va, papasakosi kaip batai. Aš dar neprisiruošiau važiuoti gražinti tų mažesnių dydžių ir ieškoti didesnių. daug darbų.
Iš Decathlon esam pirkę visokių daiktų, rūbų gal mažiau-tik skrybėlę ir vandens batus,
abeji dar veikia smile.gif

Aš jau iškart ėmiau dydžiu didesnius, nes žygiams ir šiaip didesnių reik, o jei šilta kojinė dar.
Man baseinas ir masažas dabar noras nr 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 01 19, 09:57)
Į Impulsą niekada nebėgčiau  biggrin.gif Savo klubo apsiilgau, bet su trenere sportuojam online tris akrtus per savaitę, tad tikiuosi nebus sunku grįžti į įprastą ritmą.
O jau baseine kaip plaukiosiu...............................


Man Impuls yra visai šalia namų. Sportuoti aš nesportuoju, o baseinas ir pirtis man ten patinka.
O kur eiti, jei nori tik paplaukioti ir į pirtį?
Atsakyti

O yra Vilniuje 50 m baseinas?

Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2021 01 19, 10:38)
Man Impuls yra visai šalia namų. Sportuoti aš nesportuoju, o baseinas ir pirtis man ten patinka.
O kur eiti, jei nori tik paplaukioti ir į pirtį?

Eidavau čia, yra pirtis https://olimpopradzi...i-apsilankymai/
O prieš tai Lazdynuose
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2021 01 19, 11:20)
<p>O yra Vilniuje 50 m baseinas?
</p>

Buvo / kažkada bus. Sustoję statybos 🙄
Atsakyti