Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Tapino laidą žiūrėjot? Prisikvatojau ką tik, rado perliukų krūvą biggrin.gif
Atsakyti
MB viena akim žiūrėjo, aš viena ausim klausiau. Buvau vakar i maršo grupę užsukus, kiek daug vienoj vietoj vatos, tiek dar neteko matyt biggrin.gif
Bet, sako, po jais pronacistai slepaisi. Visai nenustebčiau. Ai, na ir žinoma nepavykę politikai, kaip be jų.


Parsinešiau kombučios grybą, užpyliau jau, žiūrėsim, kas gausis ax.gif paskutiniu metu skaniausias gėrimas essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 17 gegužės 2021 - 21:36
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 17, 21:36)
MB viena akim žiūrėjo, aš viena ausim klausiau. Buvau vakar i maršo grupę užsukus, kiek daug vienoj vietoj vatos, tiek dar neteko matyt  biggrin.gif
Bet, sako, po jais pronacistai slepaisi. Visai nenustebčiau. Ai, na ir žinoma nepavykę politikai, kaip be jų.
Parsinešiau kombučios grybą, užpyliau jau, žiūrėsim, kas gausis  ax.gif paskutiniu metu skaniausias gėrimas essen.gif

Žiūrėsim, į ką tai išsirutulios, iki rinkimų dar dveji metai. Su mergyte violetiniai laiku pataikė, šitie irgi stiprėt bandys. Bet kai tokios padugnės bando į valdžią eiti-realiai neramu.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 18, 06:41)
Žiūrėsim, į ką tai išsirutulios, iki rinkimų dar dveji metai. Su mergyte violetiniai laiku pataikė, šitie irgi stiprėt bandys. Bet kai tokios padugnės bando į valdžią eiti-realiai neramu.

Artistus pamiršai.
Pas mus gelbėtojų paieškos sindromas.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 05 18, 07:47)
Artistus pamiršai.
Pas mus gelbėtojų paieškos sindromas.

o artistai nepamenu, po kažkokio alia rezonansinio įvykio? Kas ten juos inspiravo? Ta krizė buvus?
Pažiūrėjau ne vieną laidą, nu baisu, man elementariai būtų buvę gėda ten, košmaras kažkoks. Gerai, kad jų tiek mažai
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 18, 07:50)
o artistai nepamenu, po kažkokio alia rezonansinio įvykio? Kas ten juos inspiravo? Ta krizė buvus?
Pažiūrėjau ne vieną laidą, nu baisu, man elementariai būtų buvę gėda ten, košmaras kažkoks. Gerai, kad jų tiek mažai

Turint omenyje, kad atvyksta balsuoti apie 39,7% balsavimo teisę turinčių piliečių - ne tikę jau ir mažai.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 05 18, 08:09)
Turint omenyje, kad atvyksta balsuoti apie 39,7% balsavimo teisę turinčių piliečių - ne tikę jau ir mažai.

Nu taip, už durnių blogiau tik durnius su iniciatyva.
Atsakyti
Bet kai pažiūri į tuos snukelius, kalbas paklausai apie GMO skiepuose tt, galvoji, na, kas, kas jiems negerai? Mama vaikystėj ant žemės išmetė ar tai tiesiog išprusimo trūkumas....
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 18, 09:33)
Bet kai pažiūri į tuos snukelius, kalbas paklausai apie GMO skiepuose tt, galvoji, na, kas, kas jiems negerai? Mama vaikystėj ant žemės išmetė ar tai tiesiog išprusimo trūkumas....

Man prieš kiekvienus rinkimus kyla nenumaldomas noras emigruoti. Kad ir į Mozambiką. Bent jau žinosiu tikrai, kad visiška ši.knaskylė.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2021 05 18, 09:56)
Man prieš kiekvienus rinkimus kyla nenumaldomas noras emigruoti. Kad ir į Mozambiką. Bent jau žinosiu tikrai, kad visiška ši.knaskylė.

na bet visur, manau, tokių yra. Tik va kaip mažinti jų masę? Švietimas? Pasaulio pamatymas? Kas? Nes kai žmonės klausosi to, kuriam juokeliai apie pedofiliją ir incestą yra wow, rimtai susimąstai-kas tiems žmonėms negerai? Kas negerai tai mamai, kuri, sėdėdama šalia savo vaikų, rodo praeinančiam vidurinį pirštą ir nulydi jį keiksmais, o po sekundės į kamerą aiškina, kad ji tai ne prieš gėjus ir niekada jų nekoneveiktų....O kamera tai ką tik nufilmavo ją.... Kas?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2021 05 18, 10:33)
Bet kai pažiūri į tuos snukelius, kalbas paklausai apie GMO skiepuose tt, galvoji, na, kas, kas jiems negerai? Mama vaikystėj ant žemės išmetė ar tai tiesiog išprusimo trūkumas....


Man šnd tokie nuglušę klientai ,bent keli pasitaikė.Nesuprasi ar po maršo,ar po skiepų,ar pilnatis artėja.Nesuprasi ko jiems trūksta.Liga netiki,daktarai meluoja,Nausėda gybų grybas,kaukės nesąąąmonė.Bet va pasiskiepijo,nes gi pas sūnų į Majaaaamį reikia skristi.
Jau be po varžtą makaulėse trūksta,o visos įrankių dėžės.Prieš karantiną buvo normaliausi vyrai, o dbr kaip iš grūšios išsibaladoję.Ir visus gi reikia išklausyti.
Anoje temoje kas darosi,ką jau man bėdavotis.
Mylimuke,kas ten per grybas?Ką jis daro.Skanus,sveikas,o gal proto prideda
Įmesk kokią nuorodą.
Atsakyti
Tavo darbas, Lisitėja, kaip psichologės biggrin.gif Aš pvz puiki klientė, ateinu, persimetu keliom frazėm, atsakau jei klausia ir sėdžiu į knygą sulindus biggrin.gif
Atsakyti