Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

QUOTE(Maja Di @ 2021 05 20, 18:12)
kuri? jei cambsė, tai aš jos nematau, jei necituosit, tai ir nematysiu biggrin.gif . Lai kas nori tas traukia mane į juodus sąrašus biggrin.gif , nešoksiu pagal niekieno dūdelę biggrin.gif

Ne aš, jei taip pagalvojai
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 20, 18:24)
Neturiu mados cituoti

Intrigantė
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 20, 17:36)
Joms baisu vien pagalvoti, kad tuoj bus uzmirstos, jei bendraus uzdaroje temoje  biggrin.gif

ne tas žodis. Ant tiek nevykėlės. Išėjai ir eik. Tai ne, vėl pareina biggrin.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 20, 17:46)
Kodėl pataikūniškus? Kodėl paradinė pusė? Ar viskas, kas gerai, tai netikra? Tikra tik tie juoduliai, negražūs žodžiai? Žmogus yra visoks ir elgiasi jis įvairiai, ir su juo elgiamasi įvairiai. Nėra - tik blogas arba tik geras. Bet tas puses dar ie kiekvienas skirtingai mato, skirtingo dydžio, skirtingom spalvom.

eik tu? tai kodėl mūsų baltų pusių nematai? jauti kaip susivėlusi pati sau prieštarauji? biggrin.gif ech, tas cambala virusas 4u.gif

QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 20, 18:10)
Teletabes manau tarsis per AZ, ka cia sudeginus ant lauzo, apkaltinus erezija.

matomai, nes jų temoje viskas matosi biggrin.gif
Atsakyti

Mizne, kas is to kad jus matot? Smirdet ten tai negalit😛.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 05 20, 20:42)
<p>Mizne, kas is to kad jus matot? Smirdet ten tai negalit😛.</p><p></p><p></p>

Ir dėl to baisiai niršta, kad negalės braidyt po ten savo smirdančiais čebatais
Atsakyti
Viskas ten gerai toje grupeje
https://www.supermam...t1050949-0.html
Postinti kiek supratau irgi imanoma, pasirasius scripta. Bet butu juokinga gaisti tam laika
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 05 20, 19:42)
<p>Mizne, kas is to kad jus matot? Smirdet ten tai negalit😛.</p><p></p><p></p>

Normalūs stovėti prie jūsų smirdinčių - nenori. Kodel jums taip reikia, kad kazkas noretų į niekšybėse paskendusių senstančių bobų būrelį? Taip pasiguodžiat?
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 20, 19:58)
Ir dėl to baisiai niršta, kad negalės braidyt po ten savo smirdančiais čebatais

O kam gaisti laika su tomis, kurios tik pacios sau gražios? biggrin.gif
Atsakyti

Taigi burba mane tipo blokavo...😉Dahar i mano postus atsako...

Grynai dauzta kaip maja di.

Ka rodo tas " blokuoju", bet skaitau passlapcia( nes komentuodamos kvaises issiduodate)?

Rodo jusu silpnybe, baime pries oponentus. Nes tipo " blokuojate" mane ar mus ur skaitote/ komentuojate🤣🤣. 

Atsakyti
Ligonis.
Susigalvojo savo galvoje, kad as ja blokavau. Nu ligonis biggrin.gif

Ko tu cia forume draikaisi? Argi musu kalte, kad tavo diedas laksto per bobas. Nu jeibogu. Cia ne musu kalte ir ant musu nejok, mes nesame tavo diedo bobos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 gegužės 2021 - 21:11
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 20, 21:18)
Viskas ten gerai toje grupeje
https://www.supermam...t1050949-0.html
Postinti kiek supratau irgi imanoma, pasirasius scripta. Bet butu juokinga gaisti tam laika

Antra diena trydos tik apie teletabes? Sudarinėji sąrašus, skaitai? Taip ir žinojom, kad tos dvi pilnatinės su begemočiku priešaky tau visai neįdomios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 20, 21:18)
Antra diena trydos tik apie teletabes? Sudarinėji sąrašus, skaitai? Taip ir žinojom, kad tos dvi pilnatinės su begemočiku priešaky tau visai neįdomios biggrin.gif

Nenori buti uzmirsta, kad vis islendi is ten?

As atsimenu, kai tu gyreisi visada, jog pas tave raudoni nuostabus plaukai bla bla bla...vos nenuvirtau pamacius neaiskaus ryzumo lygius plaukucius ir susiraukslejusias akis. Kam tu save pristatai mamkose, kaip grazuolę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 gegužės 2021 - 21:24
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 20, 22:00)
O kam gaisti laika su tomis, kurios tik pacios sau gražios?  biggrin.gif

Vis dar gaišti😀
Atsakyti

Oo , burba issidave jai aktualua tema - jos 45 metu storas Dainius vaiksto pas grazias ir lieknas k*rvas.

Todel burba kiekvieba centa skaiciuoja ir net sekmadieni , seimynai miegant, varo i sendaikciu turgu savo neveikiancius menkniekius pardavinet...

Atsakyti