Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Desiu kaukes i nagu uw gelio lempa.!!!
Aciu uz minti 4u.gif.

turi islankstyti taip, kad sviesa apsviestu kiekviena rauksle. Ten kur nera sviesos, nebus ir dezinfekcijos. Ir beje, pats tinkamiausias bangos ilgis dzinfekcijai yra apie 200-300 nm. Jei nagams naudojami kiti bangos ilgiai, efektas kris, o gal ir visai isnyks, nezinau. Tai pasiziurek geriau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 23 kovo 2020 - 22:12

tikrai taip

Atsakyti

tikrai taip

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 23, 22:11)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72634785" data-time="1584992988">
<div>
<p>Desiu kaukes i nagu uw gelio lempa.!!!

Aciu uz minti vartotojo įkelta nuotrauka.</p>
</div>
</blockquote>
<p>turi islankstyti taip, kad sviesa apsviestu kiekviena rauksle. Ten kur nera sviesos, nebus ir dezinfekcijos. Ir beje, pats tinkamiausias bangos ilgis dzinfekcijai yra apie 200-300 nm. Jei nagams naudojami kiti bangos ilgiai, efektas kris, o gal ir visai isnyks, nezinau. Tai pasiziurek geriau.</p>

Aciuuu.
♥️♥️♥️
Atsakyti
Ka merginos veikiat? Anoj temoj nenutrukstamos pestynes, nesinori net isiterpt.
Kokios jusu savijautos, mintys, nauji atradimai karantino metu namuose? smile.gif
Atsakyti

Filmą žiūriu.Judėjimo laisvės trūksta. Gerai,kad nedraužia su šunimis po mišką zylioti. Kieme ką dirbti per šalta. Rietynių,bent jau man netrūksta.Net skaityti nelendu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 24 kovo 2020 - 22:02
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 24, 21:04)
Ka merginos veikiat? Anoj temoj nenutrukstamos pestynes, nesinori net isiterpt.
Kokios jusu savijautos, mintys, nauji atradimai karantino metu namuose? smile.gif

Na, kadangi dirbu, tai to laisvo laiko neturėjimui ką veikti yra vos vos, savaitgaliais.
Šiandien pradėjau bėgiot, kasdien lanką suku, kas antrą dieną pratimai ant kilimėlio, su svoriais, guma.
Užsisakiau naujų knygų...
Atsakyti
Aš kasdien miške po 2-3 val, iki karantino taip nesinorejo laukan biggrin.gif
Radau kazkokias online treniruotes, reiks pakratyt lasini biggrin.gif
O siaip prievartauju kasdien Duolingo, jau kaip uzsikabinau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 24 kovo 2020 - 22:27

Filmą žiūriu.Judėjimo laisvės trūksta. Gerai,kad nedraužia su šunimis po mišką zylioti. Kieme ką dirbti per šalta. Rietynių,bent jau man netrūksta.Net skaityti nelendu

Koki filma ziuri? 

Atsakyti

Na, kadangi dirbu, tai to laisvo laiko neturėjimui ką veikti yra vos vos, savaitgaliais.
Šiandien pradėjau bėgiot, kasdien lanką suku, kas antrą dieną pratimai ant kilimėlio, su svoriais, guma.
Užsisakiau naujų knygų...

Kas per knygos?

Atsakyti

As dirbu ant sofkes. Su kolegom susirasom ir akivaizdziai matosi, kad truksta visiems bendravimo. :)

Atsakyti
Aš svarstau galimybę įsirengti normalią darbo vietą... su stalu, kėde, monitoriais... Nes nuo sofos jau bloga...
Atsakyti