Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

  Ta  nustatyti  gali tik psichiatras po galybes tyrimu.    sakai, tau tiktu???  :D

Man bet kas tiktų :)))

Bet kas, kasd suteiktų tam psichui mažiau teisų

Atsakyti

O tau nebūtų paorasčiau pasiimt advokatą šiuo klausimu vieną kartą ir visiems laikams išspręsti? Paklausyum ar turi teisę IŠVIS su juo nebendrauti? Jeigu jis turi klausimų, kreipiasi į tavo advokatą. OFICIALIAI raštiškai. Jeigu jis paskambintų vieną kitą kartą tavo advokatui su pretenzijom, greitai sugrąžintų jį ant žemės, manau.. Ar tavo bėdos, kam tavo exas prieštarauja, namui ar tavo buto klausimu, tai tik jo patie laisvalaikis.

Reik keist sutartį, tuo ir užsiimsiu.

Advokatai nėr dievai

Atsakyti

Taip ir reik kažkaip man jį nuo mūsų atkrapštyt. 

Bet kokia kaina.

Turiu pokalbių su jo žmona keletą lapų. Apie tai kaip jam pasivaideno parazitai akyse ir vaikams vaistų prigirdė, o po to paaiškėjo, kad pasivaideno ir pasiūlė jam psichiatrą gydytojas. Apie tai, kad grasina nusiskandint, kad dukda bijo, jog jis sužeis ją ar broliukus. Mažai turiu, kitkas ištrinta, bet nelabai galiu šitai naudot, nes, jeigu jis sužinis, tai ją priplos. 

Pala, isiskaiciau atidziau, tai jo dabartine matyt, jau bande ji palikti ( gal ir ne karta), jei jis zadejo nusiskandinti?

Atsakyti

Pala, isiskaiciau atidziau, tai jo dabartine matyt, jau bande ji palikti ( gal ir ne karta), jei jis zadejo nusiskandinti?
Taip!bandė, bet spsigalvojo.  Dar gerklę persipjaut žadėjo tas. Ir prie vaikų tą pasakė, bent prie mergaičių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 13 kovo 2021 - 15:23

Taip!bandė, bet spsigalvojo.  Dar gerklę persipjaut žadėjo tas. Ir prie vaikų tą pasakė, bent prie mergaičių

kokia puiki iseitis!!!! Sakyciau pirmyn, pjaukis :D

Atsakyti

Prieš mažiau nei du metus buvau absoliučiai įsitikinusi, kad MB paranojinė šizofrenija

Atsakyti

tam tai jokia ne sizofrenija...isterikas ir tiek..siunta, kad ivykiai nevyksta kaip jis nori.. Nieko negali padaryt, tik patrepset kojytem ir pagasdint, kad nusiskandins..Pirmyn... Tik duodu kepure prisikt, nieko jis sau nedarys...

Atsakyti

marco'polo, 13 Kov 2021 - 15:45, parašė: Prieš mažiau nei du metus buvau absoliučiai įsitikinusi, kad MB paranojinė šizofrenija
O ką jis daro?o dabar jau praėjo,nebegalvoji?
Atsakyti

tam tai jokia ne sizofrenija...isterikas ir tiek..siunta, kad ivykiai nevyksta kaip jis nori.. Nieko negali padaryt, tik patrepset kojytem ir pagasdint, kad nusiskandins..Pirmyn... Tik duodu kepure prisikt, nieko jis sau nedarys...

O parazitai,kuriuos mato?

Atsakyti

O parazitai,kuriuos mato?

nu cia jau sizos pozymiai.

Klausykit, kuo valot akrilines vonias? 

Atsakyti

O ką jis daro?o dabar jau praėjo,nebegalvoji?

kažkiek praėjo...labai skaudi istorija, kurios greičiausiai niekada ir nepamiršiu, išlietų ašarų tikriausiai Baltijos jūrai pakaktų, vaikščiojom ir pas psichologę...žo, nebesiplėsiu 

Atsakyti
Mano tik šiaip burbeklis.🙄
Atsakyti