Įkraunama...
Įkraunama...

Pavydi žmona

QUOTE(bevardi5 @ 2020 07 20, 14:17)
<p>Tikrai “tobulas”smile.gif </p><p>Dėja pakalbėti retai kada pavyksta, aš daugiau sužinau apie jos dienos įvykius iš jos pokalbių telefonu su draugėmis, negu iš jos pačios. Na ir vaikai irgi nelabai duoda pabendrauti.</p><p>Tykiu, kad nesu tobulas, tik kad kaip sužinoti kas yra negerai, kai vienintelis dalykas, kuri aš girdžiu, jog esu savanaudis ir galvoju tik apie savę. </p>

Tai apie ka tema? Kas netenkina? Zmona sedinti/ tauskianti telefonu ar jos pavydas sportui?
Nes gal tikeai yra ko pavydeti, jei sitaip graziai save forume pateiki - tiesiog svajoniu vyras bigsmile.gif .
O tai jus miegat atskirai? Vakare, kai vaikai uzmiega, kartu negulit, nekalvat?
Atsakyti

Kai aš grįžtu, žmona dažniausiai dar iš lovos nebūna išlipusi, dar spėju jai kavos į lovą atnešti. Žmoną palieku viena tik rytui, visą dieną būnu namuose su šeima. Sportui aš skiriu laiką, kuri žmona skiria miegui, ir nemanau, kad jeigu aš tas 2-3 val. gulečiau lovoje kas nors nuo to taptu laimingesnis. Su vaikais daugiau aš bendrauju negu žmona.   Žmona sportuoti nenori, sportas jai visiškai neidomus, jai įdomiau paskaityti apie naujus kremus, kvepalus ir pan. Gal ir trūksta bendravimo, bet kad kai ateinu pas ją pasikalbėti, ji telefone sėdi, net vaikų nemato. 

Kas veda vaikus i darzeli, daro valgyt, lygina, lanksti ju rubus, padeda ruosti pamokas, tvarko ju kambarius? 

Atsakyti

Ką darau ne taip klausiau jau ne kartą, atsakymas buvo visada toks pats - esu savanaudis nes noriu sportuoti o ne sėdėti namuose. 
Dėl kalbėjimosi irgi nieko naujo napasakysiu. Kai turim proga pakalbėti nieko daug ji nesako. Trumpai apie savo darbą ir viskas. 
Seksas visada būdavo bent karta per sav. o paskutinius 2-3 mėn. - maždaug karta per mėn. Į savo bandymus sulaukiu standartynių atsakymų: “ne šiandien”, “pavargau” ir t. t.

Atsakyti
As tai galvoju 8sgalvota tema. Tokiu jau n buvo, tobuli vyrai pradzioj skusdavosi savo ziezulom zmonom. Ir sekso jau mazai biggrin.gif .
Atsakyti

Vaikus į mokyklą/darželį vedu aš, su mokslais dviese padedam, namus tvarkomes kartu. Indus plauna indaplovė. Į parduotuvė vaikštau aš arba važiuojam kartu. Į lovas vaikus aš guldau ir pasakas jiems pasakoju. Aš nesėdžiu vakarais prie kompo ar televizoriaus.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 07 20, 14:46)
Bent jau vasara savaitgaliui stengiames islekt kazkur .

Saslo kepimas ne hobis, o alaus maukimas kabake su draugais hobis? biggrin.gif

Papildyta:

Nebuna, po to varo i kokius sodus pas kazka biggrin.gif .

Aš sutinku, nei alaus maukimas, nei šašlo kepimas nėra hobiai, dėl to ir klausiu, kokių jūs bendrų pomėgių turit smile.gif

Na jei parom negrįžta, tai nieko gero tada. Nepatiktų man taip. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2020 07 20, 14:53)
Manau, kad aprasei konkreciai savo dabartinius jausmus ir santykius su vyru....Reiskia jokiu pokyciu nuo Sani laiku nera.  4u.gif 

Panašiai skaitydama pagalvojau smile.gif
Atsakyti

As tai galvoju 8sgalvota tema. Tokiu jau n buvo, tobuli vyrai pradzioj skusdavosi savo ziezulom zmonom. Ir sekso jau mazai biggrin.gif.

Netiki, kad egzistuoja tobuli vyrai? :) Aš irgi:) 

Bet gal papasakok kuom tavo vyras netobulas. Gal ir man tai aktualu bus.

Atsakyti
QUOTE(bevardi5 @ 2020 07 20, 15:28)
Ką darau ne taip klausiau jau ne kartą, atsakymas buvo visada toks pats - esu savanaudis nes noriu sportuoti o ne sėdėti namuose. 

Labai sunku patiketi, kazka ne taip pasakojat, kazka nutylit. Kalbat tarsi jusu zmona butu psichine ligone, nieko namuose neveiktu, jum, tik tokiam geram priekaistauja, kam ji jum is vis? bigsmile.gif

Jus pats savo ydu, negeru poelgiu is vis nematot?
Atsakyti
Dėl visko kaltas vyras.
O jei jo žmona žiežula, reiškia irgi kaltas vyras. cool.gif
Atsakyti

Sakyčiau, jog neskiriu žmonai pakankamai dėmesio/laiko, bet visi vakarai vos ne minutės tikslumu sudėlioti: vakarėnė, parduotuvė, šuns vedžiojimas, laikas vaikams. Su žmona turime laiko kalbėtis tik lovoje, bet lovoje ji sėdi telefone arba žiuri filmą. Net vaikai juokiasi, jog mama be telefono nebūna :( 

Bet dėl visko gi kaltas vyras. Neskiria žmonai laiko, nedovanoja gėlių, neveda į restoraną, nesikalba su ją.

Atsakyti
QUOTE(bevardi5 @ 2020 07 20, 14:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72683997" data-time="1595248356"><div><p>As tai galvoju 8sgalvota tema. Tokiu jau n buvo, tobuli vyrai pradzioj skusdavosi savo ziezulom zmonom. Ir sekso jau mazai vartotojo įkelta nuotrauka.</p></div></blockquote><p>Netiki, kad egzistuoja tobuli vyrai? smile.gif Aš irgi:) </p><p>Bet gal papasakok kuom tavo vyras netobulas. Gal ir man tai aktualu bus.</p>

quote]
Tobulu nera. Tik buna kad kazkoks partnwrio trukumas erzina, o buna kad nekreipi demesio ir tiek, nes ir pats esi netobulas. Mano vyras man nenesa rytais i lova kavos taip kaip kad tu. Matai kois jis netobuolas. Nes as negeriu kavos kol neprabegu ir nenusipraususi neissivalau dantu.
Dar mano vyras negiria saves nei aplinkiniams, nei namie.
Papildyta:
QUOTE(bevardi5 @ 2020 07 20, 14:50)
<p>Sakyčiau, jog neskiriu žmonai pakankamai dėmesio/laiko, bet visi vakarai vos ne minutės tikslumu sudėlioti: vakarėnė, parduotuvė, šuns vedžiojimas, laikas vaikams. Su žmona turime laiko kalbėtis tik lovoje, bet lovoje ji sėdi telefone arba žiuri filmą. Net vaikai juokiasi, jog mama be telefono nebūna verysad.gif </p><p>Bet dėl visko gi kaltas vyras. Neskiria žmonai laiko, nedovanoja gėlių, neveda į restoraną, nesikalba su ją.</p>


O kada kvietei zmona i pasimatyma ar i restorana?
Atsakyti

Ką tu pasakytum vyrui, jeigu jis tau uždraustu rytais bėgioti? Nes, tarkim, jis nori kad tu būtum namie su jo rytais.

Atsakyti