Įkraunama...
Įkraunama...

Pakalbėkim apei mirtį

man tai įdomiau iš tikro iš kur pirmasis žmogus, pirmasis dinozauras ar dabartinis koks vilkas, vabzdys, paukštis. Manau, kad atsakius į šį klausimą praktiškai viskas ir paaiškėtų. Nei viena teorija neatrodo patikima. Net jei tai buvo ateiviai, kurių dalį čia atvežė į Žemę, tai iš kur tada ateiviai, kas juos kūrė?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 29, 16:22)
man tai įdomiau iš tikro iš kur pirmasis žmogus, pirmasis dinozauras ar dabartinis koks vilkas, vabzdys, paukštis. Manau, kad atsakius į šį klausimą praktiškai viskas ir paaiškėtų. Nei viena teorija neatrodo patikima. Net jei tai buvo ateiviai, kurių dalį čia atvežė į Žemę, tai iš kur tada ateiviai, kas juos kūrė?

jo idomu...karias mastau, gal po mirties suzinosim, o gal ir ne, juk neatsimenam , kas buvo pries gimima biggrin.gif
Atsakyti
idomus pokalbis moters, kuri dirba hospyje apie paskutines zmoniu dienas https://www.youtube....annel=TEDxTalks
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 29, 15:22)
man tai įdomiau iš tikro iš kur pirmasis žmogus, pirmasis dinozauras ar dabartinis koks vilkas, vabzdys, paukštis.

Dievai neduoda atsakymų?😆
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 02 02, 21:30)
Dievai neduoda atsakymų?😆

O Kristus pvz. davė? Išaiškino viską logiškai nuo a iki ž? Ar jis ne Dievas?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 02 03, 10:24)
O Kristus pvz. davė? Išaiškino viską logiškai nuo a iki ž? Ar jis ne Dievas?

Tu netiki kristum. Juk tu pati sakai, kad dievai duoda visus atsakymus, o pasirodo, nifiguški😆
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 02 03, 10:47)
Tu netiki kristum. Juk tu pati sakai, kad dievai duoda visus atsakymus, o pasirodo, nifiguški😆

aš ne, bet milijonai tiki, nors jis atsakymų irgi nedavė.
apie asmens gyvenimą, kas jam aktualu jo gyvenime, o ne pasaulio sukūrimą
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 02 03, 11:36)
aš ne, bet milijonai tiki, nors jis atsakymų irgi nedavė.
apie asmens gyvenimą, kas jam aktualu jo gyvenime, o ne pasaulio sukūrimą

Pirma Kristus ne Dievas. Jis save skaite Dievo sunumi. Su Dievo vaikais galimos iv interpretacijos.
Bet gi tu teigei kad matei dievus milzinus, tookiee dideli, teigei kad pas dievus klausei ar grazus sm nariu vyrai. Tai jau nepasakytu tau is kur pirmas dinozairas atsirado? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 02 03, 11:52)
Pirma Kristus ne Dievas. Jis save skaite Dievo sunumi. Su Dievo vaikais galimos iv interpretacijos.
Bet gi tu teigei kad matei dievus milzinus, tookiee dideli, teigei kad pas dievus klausei ar grazus sm nariu vyrai. Tai jau nepasakytu tau is kur pirmas dinozairas atsirado? bigsmile.gif

a jau tik jis save skaitė? tai gal apsišaukėlis tada koks? nemanai? bigsmile.gif
gerk vaistus, psichine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 02 03, 12:00)
a jau tik jis save skaitė? tai gal apsišaukėlis tada koks? nemanai? bigsmile.gif
gerk vaistus, psichine 4u.gif

Na kad ispruse zmones supranta kad Kristus - Dievo sunus. Pvz " vardan Dievo Tevo ir Sunaus ir Sv dvasios". Neteko girdet? Nedasunta sizofreninej galvelej niekas? biggrin.gif
Tai nepaklausi pas savo milzinus Visatoj is kur dinozairai atsirado? biggrin.gif
Pasufleruosiu - mokslas paaiskina is kur iv bakterijos ir organizmai per milijardus metu kito. Eil paskaityl, gal dasus kas nors 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 02 03, 13:04)
Na kad ispruse zmones supranta kad Kristus - Dievo sunus. Pvz " vardan Dievo Tevo ir Sunaus ir Sv dvasios". Neteko girdet? Nedasunta sizofreninej galvelej niekas? biggrin.gif
Tai nepaklausi pas savo milzinus Visatoj is kur dinozairai atsirado? biggrin.gif
Pasufleruosiu - mokslas paaiskina is kur iv bakterijos ir organizmai per milijardus metu kito. Eil paskaityl, gal dasus kas nors 4u.gif .

Kriskcionys Jezu Kristu laiko Dievu, musulmonai tik pranasu. Ir butent krikscionys tiki, kad Dievas yra 3 asmenyse, kaip isvardinai Dievas-Tevas, Dievas-Sunus ir Dievas -Sv. Dvasia.
Ir tikrai labai daug neatsakytu klausimu ir kriskcioniskoje religijoje, kaip ir kitose religijose. Ko baznycia nezino, sako tai Dievo paslaptis. Gal ne viska mes dar galim ar turim suprasti.

Ar tu nekrikstyta, cambala, ir nezinai krikscioniskos religijos?

Mokslas tikrai ne viska paaiskina, jis pvz nezino kas buvo pries Didyji Sprogima ir is kur materija atsirado, ir kaip atsirado Zemeje gyvybe irgi tera spejimai.
Atsakyti
Nu bet monteverte teige kad mate dievus milzinus Visatoj, ji norejo pas viena, bet ja issirinko kitas - karo dievas biggrin.gif . Dar man yra ji siulyjusi pries tai kol as jos tampyt nepradejau.
Bet jei zmogus kalbasi su dievais, klausineja kokios isvaizdos sm moteru vyrai, nu tai gi galetu paklaust is kur dinozarai atsirado biggrin.gif .
Atsakyti