Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistu pliazas

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 13, 15:24)
girdėjai elfų šneką su manimi? ką į tai tavo psichiatras? Gal į Verygą kreipkis biggrin.gif  4u.gif
tu tikrai nieko nežinai, nič nieko, tai jau ir čiaupkis, bent kiek protingiau atrodysi biggrin.gif

Cia girdet nereikia. Visas tavo pilnatines bruedas yra sm - pradefant tavo galiom, baigiant tavo jorko galiom.🤣
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 13, 21:01)
Cia girdet nereikia. Visas tavo pilnatines bruedas yra sm - pradefant tavo galiom, baigiant tavo jorko galiom.🤣

tai tavo šuo debiliukas kaip tu? nieko neužjaučia, nesupranta? net žiurkės ir tos pajaučia, jei laivas skęsta pirmiau nei žmonės. O tavo šuo ką? ir jam čakras išderinai, ne tik sau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 13, 20:49)
tai tavo šuo debiliukas kaip tu? nieko neužjaučia, nesupranta? net žiurkės ir tos pajaučia, jei laivas skęsta pirmiau nei žmonės. O tavo šuo ką? ir jam čakras išderinai, ne tik sau? biggrin.gif

Ne, mano suo yra suo, nepilnatinis, galiu neturi taip kaip taviskis " mate" zuvusiu lektuvo katastrofoje zmoniu sielas.
Vargselis suo buvo papuoles pas psichine ligone...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 13:52)
Ne, mano suo yra suo, nepilnatinis, galiu neturi taip kaip taviskis " mate" zuvusiu lektuvo katastrofoje zmoniu sielas.
Vargselis suo buvo papuoles pas psichine ligone...

Gal dėl to ir šika į lovas, nes išprotėja nuo tokios šeimininkės.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 13:52)
Ne, mano suo yra suo, nepilnatinis, galiu neturi taip kaip taviskis " mate" zuvusiu lektuvo katastrofoje zmoniu sielas.
Vargselis suo buvo papuoles pas psichine ligone...

Tavo šuo yra vargšas šuo, uždarytas narve ir išvedamas aplink namą prasibėgti. Mano gi šuo keiauja visur: nuo paduotuvių iki užsienių, ilsisi viešbučiuose ar miško trobelėse, keliasi keltuvais ir t.t. Ryt va vėl išvažiuoja, o tavo kaukia uždarytas verysad.gif
Esat kankintojai, antžmogiai jūs ir jūsų durnelė palaikytoja apsišikus galvą nemylimuke, nesusitvarkanti gyvenimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 13:38)
Tavo šuo yra vargšas šuo, uždarytas narve ir išvedamas aplink namą prasibėgti. Mano gi šuo keiauja visur: nuo paduotuvių iki užsienių, ilsisi viešbučiuose ar miško trobelėse, keliasi keltuvais ir t.t. Ryt va vėl išvažiuoja, o tavo kaukia uždarytas verysad.gif
Esat kankintojai, antžmogiai jūs ir jūsų durnelė palaikytoja apsišikus galvą nemylimuke, nesusitvarkanti gyvenimo biggrin.gif

Ko taip nervyjies? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 15:13)
Ko taip nervyjies? biggrin.gif

gaila gyvulio, kad pas debilus pakliuvo
bet tau matau, kad labai smagu, kankintoja. Nieko, nukankins tave senelių namuose kokia išprotėjusi seselė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 13:38)
Ryt va vėl išvažiuoja,

Ziurkjorkio palaikai? Kur vezi?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 19:57)
Ziurkjorkio palaikai? Kur vezi?

paklaikai paklaikai tu cambaline. Dar iš paskutinio laikais, bet jau mano elfai tavyje šeimininkauja. Su proto invalidais sunkiau, jie nesupranta priežasties-pasekmės, karma jų pagaili kažkiek laiko, bet galiausiai psichuškė vis tiek atvažiuoja prie durų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 17:00)
gaila gyvulio, kad pas debilus pakliuvo
bet tau matau, kad labai smagu, kankintoja. Nieko, nukankins tave senelių namuose kokia išprotėjusi seselė 4u.gif

Nukankins tai nebent tave seselė, nes juk nebus kam tavim pasirūpint. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 19:19)
paklaikai paklaikai tu cambaline. Dar iš paskutinio laikais, bet jau mano elfai tavyje šeimininkauja. Su proto invalidais sunkiau, jie nesupranta priežasties-pasekmės, karma jų pagaili kažkiek laiko, bet galiausiai psichuškė vis tiek atvažiuoja prie durų 4u.gif

Perkeli ziurkjorkio palaikus?
Gal sumaisyk su savo zolem, sulak ir atgimsi " ziurkjorke"?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 14, 19:19)
paklaikai paklaikai tu cambaline. Dar iš paskutinio laikais, bet jau mano elfai tavyje šeimininkauja. Su proto invalidais sunkiau, jie nesupranta priežasties-pasekmės, karma jų pagaili kažkiek laiko, bet galiausiai psichuškė vis tiek atvažiuoja prie durų 4u.gif

Perkeli ziurkjorkio palaikus?
Gal sumaisyk su savo zolem, sulak ir atgimsi " ziurkjorke"?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 14, 20:21)
Nukankins tai nebent tave seselė, nes juk nebus kam tavim pasirūpint.  4u.gif

tokie kaip aš patys savimi pasirūpina, o tokios kaip tu be ***** neišgyvena, todėl ir šokinėja nuo vieno ant kito, vaikus mėtydamos, tfu
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 14, 20:52)
Perkeli ziurkjorkio palaikus?
Gal sumaisyk su savo zolem, sulak ir atgimsi " ziurkjorke"?

susimaišys tau protas cambaline ir išgersi vietoje arbatos žiurknuodžius biggrin.gif
Atsakyti