Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistu pliazas

QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 09:22)
Tai sakai taip vėlai į forumą atėjai, žymiai vėliau nei aš, o viską žinai? biggrin.gif
Neturėdama jorkų skaitei tą temą būdama tokia jauna? Ar nebūsi tik camba 2 iš panievėžio vienkiemio? biggrin.gif
Dvi debilės, atstumtosios, gyvenimo neturinčios biggrin.gif

Aš tikrai atėjau vėliau negu tu, čia tu nuo pat žalios jaunystės SM prilipus gyveni tongue.gif
Kažkokią temą apie šunis buvau atsivertus neseniai. Kai tu labai užtikrintai parašei, kad aš tai jau tikrai ilgiau už tave SM. O pasirodo visai ne smile.gif
Per 15 metų nė kiek nesuaugai ir proto neįgavai. Tada draskeisi, po to santykių temose draskeisi, ir dabar draskaisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: [b!]Vakar[/b!], 09:57
Kriminala atrado mat - jorko neturi- skaitai apie sunis 🤣. Tai yra tema " atostogos su sunimi" - ten Vicioks pradzioj reiskesi, nepatenkinta urzge, kad kazkas plikom siknom( pagal ja " šyknom") fotografuojasi, o suniuka kaip meskina nusaut gali🤣🤣. Paskui jau temos gale montevertes nicas reiskiasi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 10 30, 09:56)
Aš tikrai atėjau vėliau negu tu, čia tu nuo pat žalios jaunystės SM prilipus gyveni  tongue.gif
Kažkokią temą apie šunis buvau atsivertus neseniai. Kai tu labai užtikrintai parašei, kad aš tai jau tikrai ilgiau už tave SM. O pasirodo visai ne  smile.gif
Per 15 metų nė kiek nesuaugai ir proto neįgavai. Tada draskeisi, po to santykių temose draskeisi, ir dabar draskaisi.

kiek tas vėliau? metais? biggrin.gif
nenorėtum man gero pavyzdžio parodyti? jei būtum protinga, suprastum, kad vienas žmogus draskytis negali. Kažkas su juo kartu draskosi ar ne? biggrin.gif pirštu parodyt į tave? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 10 30, 09:29)
Ko taip isteriskai kiauksi? biggrin.gif
O tu, neturedama vaiku, knisei tema apie vaiku auklejima, iesmodama baisinio kompromato del aimejos biggrin.gif .
Koki kita zodi? Senmerge? Tai jo, tu brokuota senmerge 4u.gif .

tikrai Alzheimeris biggrin.gif juk rašei, kad 'buvau nedrąsi' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 10 30, 15:33)
kiek tas vėliau? metais? biggrin.gif
nenorėtum man gero pavyzdžio parodyti? jei būtum protinga, suprastum, kad vienas žmogus draskytis negali. Kažkas su juo kartu draskosi ar ne? biggrin.gif pirštu parodyt į tave? biggrin.gif
Papildyta:

tikrai Alzheimeris biggrin.gif juk rašei, kad 'buvau nedrąsi' biggrin.gif

Bet tu draskaisi biggrin.gif .

Taip. Tu Aimejai pasiteisindama rasei, kad montevertes nicu taip nedrasiai, tokia jaunute atejai i sm.
O pasirodo senmerge boba sedi cia nuo 2003 metu, umd nuo 2008 perknysei...
Vargse. Te 4u.gif
Atsakyti