Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistu pliazas

QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 11:52)
Mes VV laikais viską išdiskutavom perdiskutavom ir išsisėmėm. Tema nunyko, Viskas. Dėl to patapau Monteverte ir susidomėjau kitomis temomis, Vicious apskritai išėjo.
Nebeįdomu, supranti?
Papildyta:

debile, paskaityk dabartinę likusę
šunų ir katinų temą ir pamatysi kurie nikai palieka. Švieskis, jei nori apie gyvūnus diskutuoti

JuodosAvys vėl neveikia? hihihi.gif

Ale koks asmenybės susidvejinimas, viena išėjo, kita atėjo... unsure.gif O realiai viena ir ta pati besidraskanti Montevertė, nesvarbu, kurioj temoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 07, 11:55)
JuodosAvys vėl neveikia? hihihi.gif

Ale koks asmenybės susidvejinimas, viena išėjo, kita atėjo... unsure.gif  O realiai viena ir ta pati besidraskanti Montevertė, nesvarbu, kurioj temoj  biggrin.gif

aš nelietuvė, man galima smile.gif
koks dar susidvejinimas? nežinai kas yra geriausia draugė?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 11:58)
aš nelietuvė, man galima smile.gif
koks dar susidvejinimas? nežinai kas yra geriausia draugė?

Tai žinom, kad lenkė. Bet jeigu darbus svetimus taisai, tai bent jau tokią elementarią rašybą turėtum mokėt. O pasirodo pradinuko lygio klaidas darai.
Gi mokyklą tai lietuvišką lankei? Tai nesvarbu tautybė.

Prie ko čia draugės kažkokios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 07 lapkričio 2020 - 12:01
QUOTE(mylimuke! @ 2020 11 07, 12:00)
Tai žinom, kad lenkė. Bet jeigu darbus svetimus taisai, tai bent jau tokią elementarią rašybą turėtum mokėt. O pasirodo pradinuko lygio klaidas darai.
Gi mokyklą tai lietuvišką lankei? Tai nesvarbu tautybė.

Prie ko čia draugės kažkokios?

tai kad jis 10 gavo biggrin.gif tongue.gif mokykis, žiopliuke kaip reikia biggrin.gif
prie to, kad geriausios draugės viską kartu daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 11:52)

Ir iš viso kaip sakaiu jau tau, nusibodus man ši tema. Mes VV laikais viską išdiskutavom perdiskutavom ir išsisėmėm. Tema nunyko, Viskas. Dėl to patapau Monteverte ir susidomėjau kitomis temomis, Vicious apskritai išėjo.
Nebeįdomu, supranti?


Eik eik, apsisikusi melage, draskeisi tu ir treciuju temose ir apie tavo slykscius spuogus ir geltona beganti skysti blauzdomis Mylimuke tikrai ne is sunu temos ikele, Viciok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 11:52)
daug metų sėdėjom forume, tai žinom

visiems vienodai kainuoja. Kas nekergia, tam be abejo jokio atsipirkimo. O kas jau kergia ar veisia, tai ir ima pinigus, natūralu.
Ir iš viso kaip sakaiu jau tau, nusibodus man ši tema. Mes VV laikais viską išdiskutavom perdiskutavom ir išsisėmėm. Tema nunyko, Viskas. Dėl to patapau Monteverte ir susidomėjau kitomis temomis, Vicious apskritai išėjo.
Nebeįdomu, supranti?

debile, paskaityk dabartinę likusę šunų ir katinų temą ir pamatysi kurie nikai palieka. Švieskis, jei nori apie gyvūnus diskutuoti

Taip taip, nei tu veisėjo realiai mačius, nei bendravus, nei veislinio šuns. Šūdą tu žinai

Tai kaip ir sakiau, tegu daugintojai savo antru galu uždirbinėja, ko prie gyvūnų lįst? Nei tyrimų, nei investicijų, o dvarnių ant dvarniaus užkelt gali belekoks durnius, o dar didesni durniai tuos dvarnius perka ir įsivaizduoja, kad veislinį nusipirko.

Jei nusibodus, tai ir tylėk, ko atsakinėji? Man tai giliai px kas tu buvai, vv ar bb ir dėl ko tapai monteverte

Tai kad čia tau reikėtų apsišviest
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 07 lapkričio 2020 - 12:17
QUOTE(cambala @ 2020 11 07, 12:10)
Eik eik, apsisikusi melage, draskeisi tu ir treciuju temose ir apie tavo slykscius spuogus ir geltona beganti skysti blauzdomis Mylimuke tikrai ne is sunu temos ikele, Viciok biggrin.gif

ne aš. Tu mane kaltinai, kad ir Blondinas mane neva išjuokė, bet aš to nepamenu, aš su juo nebendravau, prisiekiu. Matomai Vicious.
Duosiu tau užuominą. Pameni kaip tyčiojasi iš žmogaus, kuris turėjo sveikatos problemų, kurį aš artimai žinau ir meningitinai? Tai va ir toliau nenustoji iš jos tyčiotis, o tai yra mano draugė. Bet šiai dienai ji visai gerai laikosi, nebereikia jai sveikatos temose sėdėti, atvirkščiai nei tau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 11 07, 12:15)
Taip taip, nei tu veisėjo realiai mačius, nei bendravus, nei veislinio šuns. Šūdą tu žinai

Tai kaip ir sakiau, tegu daugintojai savo antru galu uždurbinėha, ko prie gyvūnų lįst? Nei tyrimų, nei investicijų, o dvarnių ant dvarniaus užkelt gali belekoks durnius, o dar didesni durniai tuos dvarnius perka ir įsivaizduoja, kad veislinį nusipirko.

Jei nusibodus, tai ir tylėk, ko atsakinėji? Man tai giliai px kas tu buvai, vv ar bb ir dėl ko tapai monteverte

Tai kad čia tau reikėtų apsišviest

ja ja, nemačius, parodose newbus, ne ne biggrin.gif
tylėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 12:16)
ja ja, nemačius, parodose newbus, ne ne biggrin.gif
tylėsiu biggrin.gif

Elementaru, jei bendrautum su padoriais veisėjais, dalyvautum parodose, tokių vėjų nerašinėtum. Kiek čia seniai paistei, kad dėl benamių kiekio prieglaudose kalti veislynai? Nu b.le, ar mąstantis žmogus kalbėtų tokius vėjus?

Ai, bet ir veisėjas veisėjui nelygu. Prieš kokią savaitę feisbuke užmačiau savo pirmojo meino veisėjo komentarus, atseit žmonės ne iš gero gyvenimo iš daugyklų perka. Nu nafik, rimtai? Gyvenime daugiau nepirkčiau katino pas tokį "veisėją".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 07 lapkričio 2020 - 12:22
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 11 07, 12:22)
Elementaru, jei bendrautum su padoriais veisėjais, dalyvautum parodose, tokių vėjų nerašinėtum. Kiek čia seniai paistei, kad dėl benamių kiekio prieglaudose kalti veislynai? Nu b.le, ar mąstantis žmogus kalbėtų tokius vėjus?

Ai, bet ir veisėjas veisėjui nelygu. Prieš kokią savaitę feisbuke užmačiau savo pirmojo meino veisėjo komentarus, atseit žmonės ne iš gero gyvenimo iš daugyklų perka. Nu nafik, rimtai? Gyvenime daugiau nepirkčiau katino pas tokį "veisėją".

nesakiau, kad veislynai. Todėl ir skalbėm su bendramintėm tuos, kurie perkasi kaip kojines šiuos šuniukus. Nes pirkosi dažniausiai šeimos su mažais vaikais ir nebuvo laiko kada jų gerai prižiūrėti ir t.t. Ir tokie po to į prieglaudas priduoda.
Neišgalvok. Ir šiaip, dabar jau viskas, baigiu. Sena nebeįdomi tema. Einu šeštadienio gyvent smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 12:16)
ne aš. Tu mane kaltinai, kad ir Blondinas mane neva išjuokė, bet aš to nepamenu, aš su juo nebendravau, prisiekiu. Matomai Vicious.
Duosiu tau užuominą. Pameni kaip tyčiojasi iš žmogaus, kuris turėjo sveikatos problemų, kurį aš artimai žinau ir meningitinai? Tai va ir toliau nenustoji iš jos tyčiotis, o tai yra mano draugė.  Bet šiai dienai ji visai gerai laikosi, nebereikia jai sveikatos temose sėdėti, atvirkščiai nei tau rolleyes.gif
Papildyta:

ja ja, nemačius, parodose newbus, ne ne biggrin.gif
tylėsiu biggrin.gif

Viska tu pameni, montevertes nicu anas tave usjuoje. Prisiekineja, bl..🤣
Ja ja, prisimenu kaip savo sugyventinio mama apvarei, kad ji meningitu persirgus. Drauge tavo🤣. Varai ant jos n metu forume.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 12:24)
nesakiau, kad veislynai. Todėl ir skalbėm su bendramintėm tuos, kurie perkasi kaip kojines šiuos šuniukus. Nes pirkosi dažniausiai šeimos su mažais vaikais ir nebuvo laiko kada jų gerai prižiūrėti ir t.t. Ir tokie po to į prieglaudas priduoda.
Neišgalvok. Ir šiaip, dabar jau viskas, baigiu. Sena nebeįdomi tema. Einu šeštadienio gyvent smile.gif

Sakei, kad veislynai, norint būtų galima surast, bet aš tikrai neieškosiu, turiu ir be to ką veikt, tada ir nustebau, nesitikėjau, kad tu palaikysi daugintojus ir stumsi ant veislynų, abi su ubuntiene viena kitai antrinot, ta tai iš vis čioknuta į pušį atsitrenkus. Atsakymo nereikia, davai nebekalbam ta tema, tu vistiek liksi prie savo nuomonės, aš prie savo, beprasmiškas pokalbis
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 07, 12:03)
tai kad jis 10 gavo biggrin.gif  tongue.gif mokykis, žiopliuke kaip reikia biggrin.gif
prie to, kad geriausios draugės viską kartu daro biggrin.gif

Vicious Vici ir Montevertė - geriausios draugės? lotuliukas.gif Gal dar Napoleonas jūsų palatoje gyvena?
Matosi, kad nežinai, kas yra draugystė, kitaip nereiktų išsigalvoti įsivaizduojamų draugių unsure.gif

Tai ačiū dievui, kad 10 gavo, nepavyko tau visko sugadinti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 07 lapkričio 2020 - 13:20