Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Nu viskas, indaplovė įrengta.

Atsakyti

Kada cia nusipirkai ta indaplove? 

Atsakyti

Nu taip ,o galvoji aš nelaipau per save.😀😀 Kažką gi darau,tai ir laipioju.😀 Norėčiau nedirbt nei namie,nei darbe. Bet ,o ką daryt.😀

Tai tu laipioji kitose vietose, aš tai namų ūkyje.

Geras dalykas tas, kad perlipus jau atsiduriu kitoj pusėj ir įsitraukiu iš tikrųjų. :) Šiandien va, reikia su augaliukais padirbėt. Taip tingiu, bet kai pradėsiu, žinau, kad įsijungsiu. Na, bent tikiuosi. :)​ 

Atsakyti

Pinotija, 18 Bal 2021 - 12:44, parašė: Tai tu laipioji kitose vietose, aš tai namų ūkyje. Geras dalykas tas, kad perlipus jau atsiduriu kitoj pusėj ir įsitraukiu iš tikrųjų. :) Šiandien va, reikia su augaliukais padirbėt. Taip tingiu, bet kai pradėsiu, žinau, kad įsijungsiu. Na, bent tikiuosi. :)
Nene.jau iki augaliukų nedalipu.nebent tai kambarinės gėlės.😀
Atsakyti

Va,per radūją rik ką išgirdau,kad pagal atliktus tyrimus vyrai didesni pletkininkai už moteris.ir piktesni.nes jie pletkindami  nori pažeminti kažką ir išaukštinti save,o moterys šiaip  pletkina,nes įdomu.

Ir statistiškai vyrai pletkina dažniau..😀

Atsakyti

Tikra tiesa. Drauge gaisrinej dirba daugybe metu. Sake, siaubo filmas, pletkina, giriasi nebutais dalykais... 

Atsakyti

As lauko augaliukais  tai mieliau rupunciausi, nei kambariniais. 

Atsakyti

Taip detaliai man Pinot išaiškino, kad karvių zodiake nėra 😄

Atsakyti

Kam reikia buto du katinu?

https://www.facebook...80317158833148/

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2021 04 18, 10:45)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Greiskeli" data-cid="72815807" data-time="1618735268"> Su trauzais nemiegu niekad. </blockquote> Mane tai mama nervuodavo vaikystėj.miegok be triusikų,geriau taip ,bla bla. Ačiū Dievui, kai užaugau darau ką noriu ir kaip noriu. Miegu su triusikais,valgau lovoj,žiūriu siaubiakus,skaitau nors trečią nakties,noriu miegu dieną,viską ką noriu namie galiu daryt.😀 Visko ką norėjau ir negalėjau.😀

Intermora, kol supratau, kad tai yra mamos rūpestis (nes tave skaiciau lyg save biggrin.gif ), reikejo, kad praeitu 50 metų. Dabar as jau suprantu, kad pasakymas 'o as dariau ka norejau ir man niekas nieko neaiskino' reiskia 'o as buvau palikta likimo valei, niekam nerupejau'.
Savotiskas rūpestis, bet ne is blogos valios. Greiciau is noro, kad viskas vaikui butu gerai ir jis gyvenime kuo maziau sukluptu, nes tai skausmas.
Atsakyti

O kur Atidu prapuolus?  :hmm:​ 

Atsakyti

Na ką, apsisprendėm katinuką iš prieglaudos paimt.

Atsakyti