Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Ruduo, mergučės, jau atejo, ruduo...

As vos vienu ilgaauliu batu neuzsisakiau internetu. Sukau, sukau ratais, bet nusprendziau pirkti tik gyvai. Nu nepasitikiu as internetu batų atžvilgiu. Siandien vaziuosiu i Clarks pasidairyti odinių, jau sezonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 spalio 2021 - 09:55
Bl, kokie trafikai.. per juos neiseina anksciau darbo baigt..

Intiku perku is tokiu pardziu, kurios ir fizines yra smile.gif pvz Tkmaxx, flannels .. paskui nuvezi tiesiai, jei netinka. Dar is Asos retkarciais, arba sukneles is ax paris. Ten gali nemokamai pastu graznt.
Atsakyti
aš tai sakiau batų internetu nepirksiu, bet...nusipirkau jau 4 poras ir visai patenkinta. Tik būtų tobula, kad rašytų batų plotį, nes pora yra į siaurumą, tik tiek , kad odiniai, tai netruks prasitempt... ax.gif Tai vat ilgaaulių kažin ar galėčiau norėt internetu rolleyes.gif Aišku, grąžinimas nemokamas, bet ai, siuntinėkis pirmyn-atgal...
Oras tai jofana...visą naktį vėjas trankės, lyja, šalta...lauke iš vandens , purvo ir lapų kažkokia pliūrė pasidarius, fui, fui... buvau žadėjus palėkt ryt kaiman, rožes nupurkšt aprišt, medžius aprišt - nu bet tokiu oru blink.gif
Šiaip tai skudurus dabar perku per akcijas iš Reserved, ten įdomiai - internetu būna to, ko nėra pardėj...bet dar neteko grąžint, tik striukę mainiausi, nes kažkokia ne pagal dydį buvo rolleyes.gif
Noriu namo ... tongue.gif ir į lovą, šiltai apsiklot ir pasnaust biggrin.gif
Atsakyti
Zinok daug parduotuviu,kur parduotuvej ir internete prekes skirias..Tas pats TKMaxxas-ten is vis skirtingos prekes..Nexto internetinej pardej is vis visokiu brandiniu skuduru yra,ko fizinese pardese nera..Flanells,kur MB uzsisake striuke,tai pirma gi gyvai matavos..Butent to modelio nebuvo pacioj pardej...


NA ka,savaitgalis prasideda biggrin.gif

MAzoji telefe zaidzia toki zaidima su LOL lelytem..Ir buna tokie kaip intro,papildomi zaidimukai..2-3 paveiksliukai ir fraze ir reik atspet teisinga ta fraze ar ne smile.gif vnz,as niekad neatspeju biggrin.gif O ta paveiksliukus pavardina,is akies spaudziau yes or no ir pataiko biggrin.gif
Atsakyti
bus užimtas tas savaitgalis, reikalų jūra...tikiuos kursinį pradėt , gal ir pabaigt...žadėjau šiandien prisėst, bet nebeturiu jėgų unsure.gif
Grįžtant dar poliklinikon reik užsukt, planinė mamograma...ryt jei bus pakenčiamas oras, sakiau kaiman varysiu rožes apdengt ir augalus nuo stirnų/zuikių...laikas suplanuotas beveik minutėm tongue.gif
O šiandien įkalsiu alaus , kur nuo žento gavau biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus ryt vyrai ateina sode padirbėti. Visi lietuviai, tai isvirsiu rūkytų dešrelių su raugintais kopūstais ir bulbomis.
Uzejau paziureti googleje, kaip skaniau virti, tai vat butinai reikia uzeiti I mamkas rolleyes.gif
Atsakyti
Labs ryts is pat ryts biggrin.gif
Niemiegokit biggrin.gif

Darbinykai jau dirba, einu krūvą sumuštinių jiems tepti pusryčiams. rolleyes.gif
Atsakyti
labas labas.
Aš kai visada veikloj, ryte poteriaut, paskiau sportuot, paskiau dar vaikai pietaut buvo.Tai dabar subinę padėjau bliūdus išsiplovus...reik dabaiginėt kursinį.Net pačiai įdomu pasidarė biggrin.gif Bet manau, viskas OK, dar tiesa trečiadienį atsiskaitymas.Kol kas nieko nemoku tongue.gif Kažkaip reiks ir prie šito darbo sugebėt prisėst.laiko tik maža...
Burbanti, kaip kopūstai gavos ? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas, zoselkos. Kaip tas pirmadienis ?
Aš tai kaip pervažiuota tongue.gif Jogos trevkė padarė savo...nors tik rankytes kojytes pakilojau tongue.gif O dar mokslas dvi dienas, tai šiandien šakių rajonas... tongue.gif
Atsakyti
O man tai iseigine...turejo buti. Paskambino - SOS...SOS padėk, gelbėk, ateik I darbą. Tai dabar susinervinusi isgeriu arbatą ir lekiu gelbėti asilų.
Atsakyti
o pas mane xuinia...nu kaip visada. Spinta po laiptais (nekenčiu tokių "projektų" !!! blink.gif ) netiko, viską perdarinės. Ir nebūna tokiose vietose, kad iškart tiktų unsure.gif nes visada tai kreiva, tai šleiva, tai dar bbž kas... blink.gif
Atsakyti
LAbukas

MAn tai laisvadienis biggrin.gif Net jei ir butu is darbo skambine,neiciau,nes su mazaja sedziu biggrin.gif Tevai anksti i darbus isejo,as i ju lova nuejau..VAje vaje,koks vargas su ja miegot biggrin.gif RAtu sukas,makaluojas biggrin.gif Bet uzmigau ir kai dejom iki 9:30 biggrin.gif


Tokia integruota spinta turejau tik 1.TAi labai kazka pasakyt negaliu...Bet ja dejo 2dienas nuo 8-16...Meistras atvaziavo su daug irankiu,pjove,kale,taise...Nes reikejo apsiut ta zidini...Bet durys tiko iskart..TA prasme jis pacia spinta pritaike prie duru..Durys-nuo zemes iki lubu.

NA ka,reik tokiu smulkiu darbeliu pasidaryt..LAbai daug laidu eina po sofa..Per juos negaliu ramiai roboto paleist..Jei po sena sofa jis nepalysdavo,tai po sita laisvai..TAda susuka laida ir pastringa..Reik prikalt mirksiukas.gif Nes is MB nesulauksiu biggrin.gif DAr i shopingus varysiu mirksiukas.gif Dar valgyt kazka pasidaryt reikia...MB negris visa sav,isvare kazkur tpli dirbt..
Siulo jam kita darba..Pinigai tik biski didesni,bet tokiu komandiruociu beveik nebebutu..Bet jei cia retkarciais ir anksciau grizta,tai ten jau nuo skambucio iki skambucio reiktu dirbt..TAi vis dar galvoja..Per sia sav nusprest turi.
Atsakyti