Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

tai būtų vietoj papjaustę, bet moteriškė liepė vežtis ant staklių, nes vietoj išdraskys plokštę. Nu žodž. Kaip visada visi pikti, o aš kalčiausia.Tik kažkodėl tyli apie virtuvę, kur stalviršį ne taip sufrezavo, išdaužė sienas, sugadino fasadus...bet vistiek aš kalčiausia, nes gi į ką klientas pirma kreipiasi... rolleyes.gif Nu žoodž.
Reiktų kažkaip imtis darbo, nes nuo ryto visokia fignia...tai paskaičiuok, tai paausį pakasyk, tai atsakyk, tai išklausyk...nu žodž... rolleyes.gif
o dėl nuo skambučio iki skambučio...jei finansiškai apsimoka-tai kokios bėdos...daug kas taip dirba ax.gif
Atsakyti
O kliente nusimano,kad namie pjaunant plokste,ja isdraskyt gali?Aisku,jei paprastu pjuklu bruzinsi..Bet juk turi(tikiuosi) visokius padorius pricindalus..
NAmie juk deda plintusus(neklauskit,jau 4sav prasidejo,sudejo dar tik 1 kambary biggrin.gif ) tai is draugelio statybininko pasieme kazkoki skilsa-huilsa,as supratimo neturiu,kas ten do daiktas,bet pjauna idealiai biggrin.gif
VAkar gal but ir sudejes iki galo,bet va to kilimo keist vaziavom..O kol nuvarem,kol grizom,jau ir uztingejo..

Pinigais gal tik truputi daugiau butu..Bet zinai,kaip sunku viska is naujo pradet...Cia ne savam is vieno skyriaus i kita pereit..Cia visiskai naujas darbas butu..

As net nepamenu,kada dirbau nuo skambucio iki skambucio biggrin.gif Ai,kai parde turejom,buvo darbo valandos biggrin.gif Bet juk laisvadieni ir bet kada pasiimt galejau biggrin.gif O siaip ir atvarius i UK fabrike dirbau iki paskutinio uzsakymo padarymo,ir dabar-pasidarau darba ir laisva biggrin.gif PAtinka man taip biggrin.gif Nepatinka,tik,kad nezinau kada viska pasidarysiu biggrin.gif

Atsakyti
aš turbūt taip niekada nedirbau...mano darbas turi laiką rolleyes.gif
Atsakyti
Tik ka is shopingu biggrin.gif I viena parde i kita,taip laikas ir praleke biggrin.gif Vis dar ziurineju dovaneles tam advento kalendoriui biggrin.gif Sesei ir mergaitei jau kaip ir pakankamai turiu,ko truksta,bus saldainiai biggrin.gif O va svogeriui ir 22m sunui,nu dar nemazai truksta...Nu sunku vyrams kazka nupirkt max uz 1£...GAlvojau kokiu dziovintu mesyciu paziuresiu,nu ir tu nera kazkokio idomesnio pasirinkimo...NA bet laiko dar yra,pririnksiu pamazu biggrin.gif

Oras,tai biggrin.gif ISvariau su kailine liemene,paziuriu masinoj-rodo +16 biggrin.gif Liemene palikau masinoj biggrin.gif Iseinu is pardes,gatve plaukia-kada lijo,ne nemaciau biggrin.gif DAbar vel taip sutemo rolleyes.gif
O planavau darbine masina nusiplaut...Ir issiurbt reiktu vidu,nes bulves jau tuoj sodint galesiu biggrin.gif
Dar einu paziuret klasiu sarasus biggrin.gif KAskarta vis pakeista buna biggrin.gif
Atsakyti
aš šiandien savo aurytę prausiau...bet pažiūrėjau - blyn, šonas nedasiplovęs vistiek... blink.gif Ryt eisiu ryte pasportuot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 10 25, 10:40)
o pas mane xuinia...nu kaip visada. Spinta po laiptais (nekenčiu tokių "projektų" !!!  blink.gif ) netiko, viską perdarinės. Ir nebūna tokiose vietose, kad iškart tiktų  unsure.gif nes visada tai kreiva, tai šleiva, tai dar bbž kas...  blink.gif

Dėk į snukį biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 10 25, 10:59)
Ada susuka laida ir pastringa..Reik prikalt mirksiukas.gif

Nevark. Grisiu namo - nufotkinsiu I ką mes laidus sudėję. Atrodo, kaip plintusas, prisiklijuoja prie sienos.

Apie kopustus. Dariau puoda gera, sakiau liks dar siandienai vyrui po darbo. Aha...gal buciau porcijavus, tai ir butu like, o dabar i bliudą bulves sudejau, I kita kopustus su desrelemis. Ateinu nurinkti indus - tusčia... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 10 25, 11:53)
ai is draugelio statybininko pasieme kazkoki skilsa-huilsa,as supratimo neturiu,kas ten do daiktas,bet pjaun idealiqi.

Jis ant tiek brangus, deimantiniai diskai, kad vyras niekam skilso neduoda. Bet tikrai, net ažuola, kai pjauna, tai pjauta dalis blizga, kaip stiklas. Jei tu apie ta kalbi. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2021 10 25, 16:31)
aš šiandien savo aurytę prausiau...bet pažiūrėjau - blyn, šonas nedasiplovęs vistiek...  blink.gif  Ryt eisiu ryte pasportuot  rolleyes.gif

O man ryt pas meistrus saviske vežti, pypsiuką keisti reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 25 spalio 2021 - 16:51
Kai atsitraukiau sofa,ten tik 1 laidas biggrin.gif TAi priklijavau su tokia izoliacija,kuria kai nulupi,dazai nenusilupa biggrin.gif Bet robotas vis tiek rado,kur pastrigt biggrin.gif Ivaziavo po spintele ir islyst nebesugebejo biggrin.gif

KAzkoks va toks .Negarantuoju,kad lygiai toks pat biggrin.gif
https://www.toolden....JBoCf8AQAvD_BwE

Jo,draugelis irgi sake,kad brangus ir siaip niekam darbe neduoda jo.Bet MB leido biski pasizaist biggrin.gif Zino,kad nedaug cia to pjovimo biggrin.gif Be to tas skilsas jau nuo pavasario pas mus guli biggrin.gif Gi visa triobele state..Be to tas draugelis bute gyvena,nelabai vietos turi..

NA ka,sushius susukau biggrin.gif MAn jie kaip siemkos biggrin.gif Masina irgi nusiploviau ir vidu issisiurbiau biggrin.gif Net kieme ta pavesine aptvarkiau...KAzkaip dar nuo vasaros dekuciai ismetyti..TAi graziai sudejau i stalciu mirksiukas.gif Koridoriuj kai remonta darem,nuemem tokiu paveikslu,tai juos avesinej dabar sukabinau biggrin.gif Beliko patalyne apsirengt biggrin.gif
Atsakyti
tai kaip supratau, kopūstai gavos gerai biggrin.gif
bliam, jaučiu persidirbau...tiek visko sukrito, kad net pykina blink.gif Nu nieko.Ne šeštas kartas. Iki pergalingos pabaigos biggrin.gif
Atsakyti
Nupirkau uosvienei bilietus i ISpanija mirksiukas.gif Menesiui laiko biggrin.gif O uosvis namie biggrin.gif

Ir man darbe reik nepamirst atostogom forma uzpildyt biggrin.gif Mes i Gran Canarija lapkricio vidury biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 10 25, 20:45)
Nupirkau uosvienei bilietus i ISpanija mirksiukas.gif Menesiui laiko biggrin.gif O uosvis namie biggrin.gif

Ir man darbe reik nepamirst atostogom forma uzpildyt biggrin.gif Mes i Gran Canarija lapkricio vidury  biggrin.gif

O tai uošvio nabago neima ? biggrin.gif
Nu fainai. Nebus šalta (sorry, neturiu supratimo tongue.gif )? Noriu atostogų ir aš... ax.gif bet dar ilgai laukt ax.gif
Atsakyti
Jie vienas nuo kito ilsisi biggrin.gif

CAnaru salose ziema vasara silta mirksiukas.gif LApkriti apia +25 turetu but mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

PAbudome ir kelkimes biggrin.gif
Koks tamsus rytas...Bet man geriau tamsus rytai,nei ilgi tamsus vakarai..
DArbo 120-patinka man tiek biggrin.gif Tik maciau 5 laikiniai...Ir vienas 10:30,praktiskai vidury marsruto...Praktiskai turiu nuo jo pradet...Tai va ir gaunas,kad ratais per ta pacia vieta vaziuoji...
Atsakyti