Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2024 03 26, 19:32)
kas per kontora, jei net nežino, kiek kas gyveno... blink.gif  arba nori nusukt tau dvi savaites... rolleyes.gif

Labukas

Nu visi nori yzsidirbt is oro smile.gif
Planuojam idet tokia ismania spyna, kur matytus kas kada atejo..tada zinosim ar kas gyvena, kai musu nera smile.gif

Pabudau 5 ir nors tu ka.. paskaitinejau biski ir vel uzvilko 🙂 tai tik ka atsikeliau 🙂 Eisiu i gyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2024 03 27, 12:56)
As tai varau I fizioterapija bbž kur nusiuntė  biggrin.gif , 40 m8n vaziuoti mašina beveik iki juros  biggrin.gif . Dar paskui turesiy grizti I darba  rolleyes.gif

tai jua vien jūra kaip fizioterapija biggrin.gif
aš irgi dar su elektra ant kupros šiandien vargsiu ax.gif
Atsakyti
Wlektrodai - gėris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2024 03 27, 14:25)
Wlektrodai - gėris  biggrin.gif

nelabai man jie patinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2024 03 27, 14:07)
nelabai man jie patinka  tongue.gif

Rimtai?
Man tai šakės, kaip patikdavo. Ypac, kai prasidedavo badymo programa biggrin.gif
Atsakyti
Oi, man irgi nepatinka.. as is vis bijau elektros taip ant saves detis smile.gif

Pasportavau smile.gif galvoju gal iki shopingo vietinio nulekt.. reik dazu plaukams..
Atsakyti
ten badymo nėr, tik įkyrus pulsavimas.Nepatinka jis man... ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas, kūmos 4u.gif
Ketvirtadienis atėjo nelauktai netikėtai biggrin.gif Ar čia man vienai dienos skrenda su vėju, ar čia tikrai jos tokios?
Vakar buvo gera trevkė, šiandien vėl pas tą pačią trenerę einu. Tikiuosi, neapsirgo, nes vakar užkimus buvo. Nuo kito mėnesio 3d jau atidarys suremontuotą klubą prie manęs, nebereiks lakstyt po visą miestą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 28 kovo 2024 - 08:12
Labukas

Lekia lekia tos dienos smile.gif
Atrodo sedziu namie, bet net ir namie niekas padoriai nesutvarkyta smile.gif
Sunaus gimke svesim sestad.. prisikviete draugu.. iki 20 🙂 tikiios visi neateis 🙂 mesas ruosias pats.. bet va ka Velykom.. ar liks tu mesu, ar ruost kazka atskirai..O gal is vis isvaziuot kur i gamta ;)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 28, 13:11)
Labukas

Lekia lekia tos dienos smile.gif
Atrodo sedziu namie, bet net ir namie niekas padoriai nesutvarkyta smile.gif
Sunaus gimke svesim sestad.. prisikviete draugu.. iki 20 🙂 tikiios visi neateis 🙂  mesas ruosias pats.. bet va ka Velykom.. ar liks tu mesu, ar ruost kazka atskirai..O gal is vis isvaziuot kur i gamta ;)

Jo , pas mane namie irgi velnias ragus nusisuktų, net nežinau, kada čia spėt susitvarkyt... tongue.gif
O tai pala - o tai sūnus vis dar su tavim gyvena ar čia tik švęst atvaro? bigsmile.gif
Aš tai tavo vietoj susidėčiau krepšelį spalvotų kiaušų, šaltų mėsų, vyno ir šaučiau kur prie jūros biggrin.gif
Atsakyti
Atvaro Velykom, bet kai gimke siandien, tai tuo oaciu ir atsves smile.gif

Tikrai lekciau prie juros, beg ora nekazka todo.. nu ziuresim pagal eiga smile.gif

Blyn blyn ir kas liepe i ta lituanika vaziiot.. Neimanoma us aiksteles isvaziuot.. baisiau nei per kaledas..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 28, 17:41)
Atvaro Velykom, bet kai gimke siandien, tai tuo oaciu ir atsves smile.gif

Tikrai lekciau prie juros, beg ora nekazka todo.. nu ziuresim pagal eiga smile.gif

Blyn blyn ir kas liepe i ta lituanika vaziiot.. Neimanoma us aiksteles isvaziuot.. baisiau nei per kaledas..

nu gudruolis smile.gif

tai visi suvarė apsipirkt biggrin.gif Bliam, kaip privargau...atvarė blondinė 13 val...tai praktiškai 3 valandas smegenis lesė... blink.gif
Atsakyti