Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2024 03 20, 15:15)
nu tai kai draugė yra, tai tau išvis gerai  biggrin.gif
O ko tu bijai? Tai jei botokso nebijai, tai filerių juo labiau nėr ko bijot  biggrin.gif
Botoksas tai toksinas, jis labiau kenkia  mirksiukas.gif

Px ka man leidxia smile.gif as paciu adatu bijau smile.gif jei botoksui mazytes adatytes, tai fileriui jau ilgos, normalios..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 20, 19:25)
Px ka man leidxia smile.gif as paciu adatu bijau smile.gif jei botoksui mazytes adatytes, tai fileriui jau ilgos, normalios..

tai fileriui po oda turi adatėlę sukišt. Nu bet jos nestoros...užsimerk ir nematysi biggrin.gif
Skausmas tai tas pats.
bliam, kaip nervina...nei į vieną klubą šiandien vietos negavau... blink.gif pinigus tai moku...galima eit ant prietaisų, bet nemėgstu aš tų kerėplų, man greit nusibosta... ax.gif
Registruotis galima prieš dvi paras, bet prasnaudei kelias minutes-ir užpildyta blink.gif
Atsakyti
Kada nors rysiuos, bet labai sunku perliot save smile.gif

O nuekad nebandei taip nueit be uzsirasymo? Gal puse ten nesusirinko.. o ir vietos manau visada uztenka.. va kai ant kokiu dviracu aerobikks eini, ten sutinku, neuztenka ju, bet kokuai jogai ar paprastiem pratimam vietos uztenka ;)

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 20, 19:49)
Kada nors rysiuos, bet labai sunku perliot save smile.gif

O nuekad nebandei taip nueit be uzsirasymo? Gal puse ten nesusirinko.. o ir vietos manau visada uztenka.. va kai ant kokiu dviracu aerobikks eini, ten sutinku, neuztenka ju, bet kokuai jogai ar paprastiem pratimam vietos uztenka ;)

ryžkis, ryžkis...nes visumoj tada daug rečiau tų adatų reikia biggrin.gif
Ne, negaliu. Žinok ateina, kas užsirašo, o ir yra aparatas, kuris išmuša taloną-jei užsireginai. Jei ne- be talono tavęs nepriims. rolleyes.gif Surenka prieš kiekvieną trevkę trenerė. rolleyes.gif
Be ryšio aišku, bet kai žmonių daug-nu neišmuš akies su koja bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

Mano gymas senovinis- su receptionu smile.gif ten nueks neklausia ar i sale eini ar i klase smile.gif net jei paklaustu, galiu sakyt einu i sale, o nueit i klases smile.gif uzsiregistruot reikia, bet dabar pilnos nesusirenja.. gal tik i zumba pilna klase buna, bet as ten neinu smile.gif
Dabar is vis pora dienu negaliu sportuot po visu tu botoxu..

Varysiu iki lidlo.. vel ner ka valgyt smile.gif nemegstu kasdien gamint.. anksciau isvirdavau puoda sriubos ir kazkaip uztekdavo smile.gif dabar ir mb nori kazka i darba nestis, ir man pavalgyt per diena reik.. oi priaugsiu svorio.. nes nebejudu tiek, kuek anjsciau ir valgau daugiau..
Atsakyti
laba,
pavargau kai šuo. Klinikose nuo 8 ryto stumdžiaus. Daktarė vėlavo pusvalandį... blink.gif
Šiaip operuos man vokus birželio 18d. Irgi negalėsiu sportuot, nes siūlės gali plyšt... ax.gif
O tai po botokso irgi negalima judėt? Kaip įdomiai rolleyes.gif
Atsakyti
O tai visai greit arteja tavo proceduros ;) o tik virsuj darysi ar ur apacioj? Mane tiek erzino tie virsutiniai vokai, kad i apatinius net demesio nekreipiau smile.gif o realiai reikejo ir apacioj patempt.. virsuj daro be narkozes, apacioj su pilna.. tai dabar neaisku kada vel prisiruosiu smile.gif

Jo, po botoxo negalima 48h stipriai lankstytis.. Negalima ir prakaituot, karstoj vonioj maudytis.. greiciau iseina..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 21, 12:57)
O tai visai greit arteja tavo proceduros ;)  o tik virsuj darysi ar ur apacioj? Mane tiek erzino tie virsutiniai vokai, kad i apatinius net demesio nekreipiau smile.gif o realiai reikejo ir apacioj patempt.. virsuj daro be narkozes, apacioj su pilna.. tai dabar neaisku kada vel prisiruosiu smile.gif

Jo, po botoxo negalima 48h stipriai lankstytis.. Negalima ir prakaituot, karstoj vonioj maudytis.. greiciau iseina..

tai matai, darysiuos nemokamai, Klinikose. Nieks ten tų apatinių nedaro...aš ne dėl grožio, o dėl nepatogumo daraus...tik viršutinius, bet bus su pilna narkoze greičiausiai (neklausiau), nes reik absol visus tyrimus pasidaryt , kardiograma, kraujai ir t.t.
Atsakyti
Siaip virsutiniu voku op daroma be pilnos narkozes, tik vietone. Aisku gali rinktis .

Apsipirkau lidle, reiks eit valgyt daryt.. dar zoles seklu nupirkau, biski atsviezint reik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2024 03 21, 16:04)
Siaip virsutiniu voku op daroma be pilnos narkozes, tik vietone. Aisku gali rinktis .

Apsipirkau lidle, reiks eit valgyt daryt.. dar zoles seklu nupirkau, biski atsviezint reik smile.gif

nežinau...bet kam tada bbž kiek tyrimų? rolleyes.gif
Nieko nedarysiu, ryt ryte išsikepsiu upėtakio šmotą, kuskuso, salotų-ir fain smile.gif
Šiandien kepenėles valgiau-retkarčiais mėgstu ax.gif
Atsakyti
Labukas

Labai jau greit prabego si savaite 🙂

Nu bet kuriuo atveju tai operacija, reik tyrimu..

Galvoju eit iki gymo ar tinget smile.gif
Atsakyti
eik iki gymo, patingėsi gyme biggrin.gif
savaitė praskrido...ryt varau kaimukan rožių sodint biggrin.gif
Atsakyti