Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Rita, sveikinimai gimtadienio proga!!!🥂🎂🎁🍾

Wow, ryta sampu pradet biggrin.gif

Nuveziau mazaja i darzeli, nes tikrai salta 🙂 tolokai jis, apie 10 min eit.. o mazosios zingsniu ir visos 20 gaunas..Visi vaikai uzmituriioyi smile.gif mazajai irgi UGgsus uzdejom.. Jos tokie pasiltinti, bet ner tie kailiniai kailiniai..
Atsakyti
Ačiū, ačiū brangiosios 😘😘
Rytas prasideda su gėlėmis ir šampanu wub.gif Nuostabus rytas ! biggrin.gif

Guliu ir destausi kokius darbus siandien daryti...pasidarysiu pusiau laisvą, nes gimtadienis, ne gimtadienis, o su young adults vistiek dirbti reikia rolleyes.gif

Prašyčiau po stikluką už mano sveikatą smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 lapkričio 2021 - 12:20
kliuku kliuku po stikliuką biggrin.gif
oi, mergos, lakstau kai višta be kulšies...prieš 8 jau tupėjau prie Univero biblės, kad atiduot knygas iš skaityklos, darbe taisiau visokius š, paskui kažkam užsidegė, kad tik šiandien matuot gali, lėkiau, grįžau-o prisižadėjus pataisyt vienai ciocei brėžinius...tai visur bėgte blink.gif
Galvą skauda, bet kavos kažkaip nepradedu gert, nes gi tuoj babulencija atvarys blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 11 22, 14:32)
kliuku kliuku po stikliuką  biggrin.gif
oi, mergos, lakstau kai višta be kulšies...prieš 8 jau tupėjau prie Univero biblės, kad atiduot knygas iš skaityklos, darbe taisiau visokius š, paskui kažkam užsidegė, kad tik šiandien matuot gali, lėkiau, grįžau-o prisižadėjus pataisyt vienai ciocei brėžinius...tai visur bėgte  blink.gif
Galvą skauda, bet kavos kažkaip nepradedu gert, nes gi tuoj babulencija atvarys  blink.gif

Pas tqve nesibaigiantis biziakas. As jau buč nudvėsus nuo tokio tempo biggrin.gif

Buvau uzsakius vaikui raktų pakabuką, kur tamsoje šviečia. Siandien gavau siuntinuką. Niekas nieko nešviečia. Apgavo, kaip mergą su trim vaikais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As vakar nakti uzsisakiau is amazones dekliuka savo e knygai, nes senas jau siaubingas… garantavo, kad siandien bus biggrin.gif vis dar laikiu smile.gif nu laiko iki vakaro yra biggrin.gif

Ir is vis- ner ka veikt biggrin.gif valgyt daryt nereik, nes ryt isvarom, reik damust visus likucius.. robotas grindis isplove biggrin.gif lagaminus det dar irgi per anksti…
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 22 lapkričio 2021 - 15:09
QUOTE(giega @ 2021 11 22, 15:06)
As vakar nakti uzsisakiau is amazones dekliuka savo e knygai, nes senas jau siaubingas… garantavo, kad siandien bus biggrin.gif vis dar laikiu smile.gif nu laiko iki vakaro yra biggrin.gif

Ir is vis- ner ka veikt biggrin.gif valgyt daryt nereik, nes ryt isvarom, reik damust visus likucius.. robotas grindis isplove  biggrin.gif lagaminus det dar irgi per anksti…

Tu zinai...man niekad nera buve su Amazon tokiu bajeriu, kokie vyksta dabar. Anksciau uzsakydavai 1 day delivery, sumokedavai pinigus uz tai, bet ir gaudavai laiku. Dabar jau kelinta kartas issireikalauju pinigu grazinima, nes prekes neateina laiku.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 22, 16:56)
Pas tqve nesibaigiantis biziakas. As jau buč nudvėsus nuo tokio tempo  biggrin.gif

Buvau uzsakius vaikui raktų pakabuką, kur tamsoje šviečia. Siandien gavau siuntinuką. Niekas nieko nešviečia. Apgavo, kaip mergą su trim vaikais  biggrin.gif  biggrin.gif

nebūtai, reikia tai reikia.Va tik dabar kavą išgėriau.Pietinę. 16.40 biggrin.gif Įdomu, miegosiu ? Kad sušoko, net trys-vienai derinu (2 valandos), kitas atvarė paskaičiuok-nepasiunčiau, bet persipaišiau, ryt paskaičiuosiu.paskiau dar diedas atsivilko - padaryk jam dėžę.Nu OK, padarysiu biggrin.gif Bet dabar-šikt visi, iki darbo galo pjausiu grybą, nes makufelis jau verda.
kam tau šviečiančio pakabuko ? rolleyes.gif Mobiliaku gi pasišviest galima tongue.gif

QUOTE(giega @ 2021 11 22, 17:06)
As vakar nakti uzsisakiau is amazones dekliuka savo e knygai, nes senas jau siaubingas… garantavo, kad siandien bus biggrin.gif vis dar laikiu smile.gif nu laiko iki vakaro yra biggrin.gif

Ir is vis- ner ka veikt biggrin.gif valgyt daryt nereik, nes ryt isvarom, reik damust visus likucius.. robotas grindis isplove  biggrin.gif lagaminus det dar irgi per anksti…

O aš...o aš...galvoju, kad reik pusbačius su kailiu užsisakyt. Internetu, nes valkiotis po pardes neturiu laiko rolleyes.gif
Ui, kaip tau fainiai...čemodannoje nastrojenije biggrin.gif lauksim grupėj nuotraukikių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 11 22, 17:04)
nebūtai, reikia tai reikia.Va tik dabar kavą išgėriau.Pietinę. 16.40  biggrin.gif  Įdomu, miegosiu ? Kad sušoko, net trys-vienai derinu (2 valandos), kitas atvarė paskaičiuok-nepasiunčiau, bet persipaišiau, ryt paskaičiuosiu.paskiau dar diedas atsivilko - padaryk jam dėžę.Nu OK, padarysiu  biggrin.gif  Bet dabar-šikt visi, iki darbo galo pjausiu grybą, nes makufelis jau verda.
kam tau šviečiančio pakabuko ?  rolleyes.gif Mobiliaku gi pasišviest galima  tongue.gif
O aš...o aš...galvoju, kad reik pusbačius su kailiu užsisakyt. Internetu, nes valkiotis po pardes neturiu laiko  rolleyes.gif
Ui, kaip tau fainiai...čemodannoje nastrojenije  biggrin.gif  lauksim grupėj nuotraukikių  mirksiukas.gif

Tas raktų pakabukas mandras- visaip israitytas vaiko tipo švieciantis vardas biggrin.gif nu gal dar sušvies iki Kalėdų biggrin.gif biggrin.gif


As tai rimtai giegai pletnę paimsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 11 22, 19:08)
Tas raktų  pakabukas mandras- visaip israitytas vaiko tipo švieciantis vardas  biggrin.gif  nu gal dar sušvies iki Kalėdų  biggrin.gif  biggrin.gif
As tai rimtai giegai pletnę paimsiu  biggrin.gif

A, nu mat kaip rolleyes.gif Tai čia ne pasišvietimui, o dėl grožio biggrin.gif
nepavydėk, o pati susikrauk čiūmadanus ir varykis kur nors. Taigi irgi laisva kaip triusikų guma biggrin.gif
Atsakyti
Atejo dekliukas mirksiukas.gif mes mokam ta biggrin.gif Prime, tai jei per juos uzsakai, realiai laiku ir atveza.. kai vakar 23h rinkaus delliuka, vieni rase, kad garantuoja siandien, kiti, kad tik ryt atves.. o man reik siandien:)

Mano robotas hm, pagedo smile.gif uzgeso sensoriu, ta prasme nematau ar jis pakrautas ar nusedes… bet viskas daugiau veikia.. tai grizus is atostogu grazinaiu ir kita nupirksiu, kol dar garantija
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 11 22, 19:20)
Atejo dekliukas mirksiukas.gif mes mokam ta  biggrin.gif Prime, tai jei per juos uzsakai, realiai laiku ir atveza.. kai vakar 23h rinkaus delliuka, vieni rase, kad garantuoja siandien, kiti, kad tik ryt atves.. o man reik siandien:)

Mano robotas hm, pagedo smile.gif uzgeso sensoriu, ta prasme nematau ar jis pakrautas ar nusedes… bet viskas daugiau veikia.. tai grizus is atostogu grazinaiu ir kita nupirksiu, kol dar garantija

nu tai jei papildomai primoki, kaip neatveš tongue.gif
batai irgi man atvažiuoja max per 3 dienas biggrin.gif

Jei garantija - jokia problema.Grąžinai ir ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 11 22, 17:14)
A, nu mat kaip  rolleyes.gif Tai čia ne pasišvietimui, o dėl grožio  biggrin.gif
nepavydėk, o pati susikrauk čiūmadanus ir varykis kur nors. Taigi irgi laisva kaip triusikų guma  biggrin.gif

As neskiepyta gi biggrin.gif :O bledės jokių dokumentu kelionėms neisduoda zmonems su exemptions
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 11 22, 17:20)
Atejo dekliukas mirksiukas.gif mes mokam ta  biggrin.gif Prime, tai jei per juos uzsakai, realiai laiku ir atveza.. kai vakar 23h rinkaus delliuka, vieni rase, kad garantuoja siandien, kiti, kad tik ryt atves.. o man reik siandien:)

Mano robotas hm, pagedo smile.gif uzgeso sensoriu, ta prasme nematau ar jis pakrautas ar nusedes… bet viskas daugiau veikia.. tai grizus is atostogu grazinaiu ir kita nupirksiu, kol dar garantija

Ai, ta prime sunus turi, tai, kai tikrai labai reikia, paprasau pas ji, kad nupirktu pet savo account
Papildyta:
Nu vsio...kylu nuo sopkės, reikia varyti dirbri su vaikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 lapkričio 2021 - 17:32