Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Sveikinimai!! Sakau, tu grynai kaip mano ssse biggrin.gif Nemoku, neislaikysiu biggrin.gif
Dalina diplomus, vieni gavo melynas knygutes, kiti zalias, ji gavo raudona, Sako galvojau siaip skirtingis spalvos biggrin.gif O kad raudonu diplomu baige, tai tik atsivertus suprato biggrin.gif
Taip ir tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 06 10, 20:55)
Sveikinimai!! Sakau, tu grynai kaip mano ssse biggrin.gif Nemoku, neislaikysiu biggrin.gif
Dalina diplomus, vieni gavo melynas knygutes, kiti zalias, ji gavo raudona, Sako galvojau siaip skirtingis spalvos biggrin.gif O kad raudonu diplomu baige, tai tik atsivertus suprato biggrin.gif
Taip ir tu biggrin.gif

nu bet pati pagalvok...konsultacijų nebuvo, grynas folkloras.Pristatymas - 10 min, o aš pasidariau 51 skaidrę blink.gif 51, karlai blink.gif Tai variau ekspromtu...
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 06 10, 18:28)
tos trobos bus supuvę...perki pamatus, o pasitvarkyt 12000 tikrai neužteks, jei norėsi rimtai susitvarkyt.
Uf...išlaikiau.10.Blyn prapiesorius ablavukas, pasirodo ir rimta komisija buvo, ir rimtas gynimas...o aš nifiga nieko beveik nesiruošus žodžiu, tik rašto darbą padarius...Nu žo...praneslo... biggrin.gif Dar visų įvertinimų nėra, bet kol kas šio semestro vidurkis 10  biggrin.gif

Turint nama bet kokiu atveju ji reikia tvarkyti istisus metus be perstojo.

Jei pasakysi, kad islaikei 8-10, tai tada gausi pyzdi nuo manes uz amzinus verkslenimus, kad nieko nemoki biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 06 10, 18:55)
Sveikinimai!! Sakau, tu grynai kaip mano ssse biggrin.gif Nemoku, neislaikysiu biggrin.gif
Dalina diplomus, vieni gavo melynas knygutes, kiti zalias, ji gavo raudona, Sako galvojau siaip skirtingis spalvos biggrin.gif O kad raudonu diplomu baige, tai tik atsivertus suprato biggrin.gif
Taip ir tu biggrin.gif

Va, va biggrin.gif ir tu pastebejai tai
Atsakyti
tai biškiuką savim abejoju, užtat ir tokios baimės biggrin.gif
Mano grupiokė šiandien gimdo wub.gif kai fainai, viską atsiskaitė, ir prašom - mergytė ateina į pasaulį wub.gif
Atsakyti
Nereikia savimi abejoti, uztenka, kad kiti abejoja biggrin.gif

Na ką, vaziuoju antialergisku dazu pirkti ir perdazinesiu zaidimu kambari. Ot pinigus lupa. Bankė dažų - £56 biggrin.gif
Atsakyti
ajackau...56...nu normaliai čia.
O aš šiandien tingiu dirbt...stumu dūrą biggrin.gif
Atsakyti
Patingeti yra sveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 06 11, 15:01)
Patingeti yra sveika  biggrin.gif

gal ir nelabai, bet padarysiu pirmadienį daugiau, nei dabar imčiausi per prievartą.Tai ir skaitinėju skelbimus, naršau...bele tik. Laiką stumiu. biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Lygtai net nesisveikinau siandien biggrin.gif Ryte pabudau anksciausiai, bet paskui sar uzmigau.. ir jau tik su zadintuvu atsikeliau biggrin.gif Darbe ir kol persidejau visa kelia, praktiskai visiskai kitaip nei kad kompas sudejo biggrin.gif
Po darbo dar i maistine, dar lempu uzsakytu i gardena paimt.. Dabar pavalgiau ir einu tases iskraustyt biggrin.gif
Ryt planuoju prie juros mirksiukas.gif Tik dar nenusprendziau i kuria puse biggrin.gif
Atsakyti
koks skirtumas į kokią pusę, bile prie jūros biggrin.gif
blyn, nėr ką veikt... reik miegot kiba eit... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu biski yr biggrin.gif Galima vaziuot 1,5h ir bus tik 19-20.. galima i kita puse pasiduot ir bus 24 biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

geriu kava ir ruosiuos pamazu link juros mirksiukas.gif Kiek daiktuuuuu pasiimt reik.. Vaje vaje.. Ir saldytuva, kad maistas negestu ir sketi nuo saules, o kur dar visokie ranksluosciai, rubai, zaislai..
Vyrus paliksim namie dirbt, o as su drauge ir 3 vaikais pliazinsimes biggrin.gif
nusprendem vaziuot biski arciau, kur silciau, bet cia jura tokia pelke biggrin.gif Na bet paziurejau, kad kaip tik dabar zemiausias taskas, tai kai atvaziuosim, jura pareidines ir bus nors vaikams pasiturkst biggrin.gif
Atsakyti