Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2021 05 20, 20:13)
tai čia apačioj malta mėsytė ? Šiaip skaniai atrodo  essen.gif tik aš priputau jau keptos marinuotos šoninės...nusipirkau pardėj. Bet nu zarazos - ir ta vandens pripūsta  blink.gif

Mane taip su lenkiskomis desromis apgavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 20, 23:02)
Mane taip su lenkiskomis desromis apgavo  biggrin.gif

negaliu sakyt, kad labai neskanu buvo, bet nu tas ištysęs mėsgalys nuo vandens tai fui blink.gif
Atsakyti
LAbukas

KAzkokioj pardej vista nupirkus buvau,kai iskepiau,puse jos tik liko ir puse maiso vandens biggrin.gif
Bet pagrinde perkam mesa Costco,ten gana nebloga kokybe mirksiukas.gif Dar Lidlo mesa gera,man daug labiau patinka,nei kokioj Tesco ar Asdoj..

Siandien draugelis vel atves zuvies biggrin.gif Deje,nevalytos,nes atves tiesiai is turgaus biggrin.gif TAi tik sukisiu i saldytuva,o po darbo teks paciai issivalyt biggrin.gif
Kiek darbo,dar nezinau,dar skaneris neuzsikroves..Siandien anksciausiai atsikeliau,MB ilgai barskinos namie,pazadino biggrin.gif


Pirminis pavesines planas buvo is priekio daryt toki a la balkona..Bet vakar radau tokia foto,labai patiko tokia atvira erdve mirksiukas.gif PAsirodo ir MB panasia uzsiseivines turi biggrin.gif


https://scontent-lcy...amp;oe=60CC152E

Ot panasus skoniai biggrin.gif Tik namie gincijames del saliono sienu spalvos biggrin.gif As noriu vos vos gelsvai,gal i ruzavuma,na tokia obels ziedu spalvos..O MB siulo visokias melsvas,pilkas biggrin.gif

Atsakyti
labu,
geriu kavą ir lėksiu į Prienus...
Pavėsinė graži, man irgi tokia tiktų biggrin.gif
Šiaip pas jus nėra labai šviesus salonas. Tai jei darysit melsvas ar pilkas spalvas, bus labai šalta. Nebent yra tokia kaip akmens pilkšva- biškiuką į gelsvumą neša, šilta biggrin.gif
Atsakyti
baliavojat jau, kad tylu ? biggrin.gif
Atsakyti
Labs, nebaliavoju biggrin.gif turejau dirbri, bet likau namie. Kunas sualergizavo I sintetini kelienio zgutą, tai dabar sedziu namie ir ramuneliu kompresus dedu biggrin.gif Ryt jau eisiu I darba.
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2021 05 21, 07:46)
LAbukas

KAzkokioj pardej vista nupirkus buvau,kai iskepiau,puse jos tik liko ir puse maiso vandens biggrin.gif
Bet pagrinde perkam mesa Costco,ten gana nebloga kokybe mirksiukas.gif Dar Lidlo mesa gera,man daug labiau patinka,nei kokioj Tesco ar Asdoj..

Siandien draugelis vel atves zuvies biggrin.gif Deje,nevalytos,nes atves tiesiai is turgaus biggrin.gif TAi tik sukisiu i saldytuva,o po darbo teks paciai issivalyt biggrin.gif
Kiek darbo,dar nezinau,dar skaneris neuzsikroves..Siandien anksciausiai atsikeliau,MB ilgai barskinos namie,pazadino biggrin.gif
Pirminis pavesines planas buvo is priekio daryt toki a la balkona..Bet vakar radau tokia foto,labai patiko tokia atvira erdve mirksiukas.gif PAsirodo ir MB panasia uzsiseivines turi biggrin.gif
https://scontent-lcy...amp;oe=60CC152E

Ot panasus skoniai biggrin.gif Tik namie gincijames del saliono sienu spalvos biggrin.gif As noriu vos vos gelsvai,gal i ruzavuma,na tokia obels ziedu spalvos..O MB siulo visokias melsvas,pilkas biggrin.gif

Grazi pavesine.
As po truputi dairausi plastmasinio komplekto, bet didesbio - su krėslais, nes didzioji dalis eis I konservatoriją, o du kreslai po dirbtuvių stogu. Bet sakykit ka norit - kainos nenormalios didesnių komplektu.

vartotojo įkelta nuotrauka

Uz tokia kaina tikrai neairuosiu pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 gegužės 2021 - 12:48
ajetau, net nuo audinio ? blink.gif
bet didelis koks tas komplektas...tu tokio didelio ir nori ? Tingėjimo diena šiandien...grįžau iš Prienų, pavalgiau, pardėn nulėkiau tipo a lia pietūs, dabar įkalsiu kavos ir pas kitus klientus... ax.gif
Bendradarbis atvilko terbą aviečių sodinukų, turėsiu kaime darbo... ax.gif Nes dar pomidorų daigų bbž kiek prisipirkau ir svogūnų lysvę reik susikast... ax.gif
Atsakyti
Tai as dideli komplektă per dvi vietas noriu isskirstyti ir be stalų.
As avieciu nesodinu, mane erzina jos, paskui kaip piktzoles veisiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 21 gegužės 2021 - 14:30
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 21, 16:29)
Tai as dideli komplektă  per dvi vietas noriu isskirstyti ir be stalų.
As avieciu nesodinu, mane erzina jos, paskui kaip piktzoles veisiasi.

pikčiau nei garšva nebus...be to, turiu seno šiferio, įkasiu į žemę. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 05 21, 14:39)
pikčiau nei garšva nebus...be to, turiu seno šiferio, įkasiu į žemę.  ax.gif

A, nu jo. Atsimenu ir as, kad siferis budavo ikastas.
Atsakyti
nusipirkau dar agroaudinio savo būsimai braškių pievelei biggrin.gif
Atsakyti
Avietem jei neleidi labai plestis,tai graziai jos auga biggrin.gif LT sode,kol mociute soda priziurejo,tai dviem eilem jos augo,daug uogu budavo mirksiukas.gif PAskui mociute mire,mama nelabai laiko ziuret turejo,mes is vis 20metes,nelabai darzai rupejo,tai tos avietes per gerus 2metrus issiplete biggrin.gif
Paskui as uzsiemiau biggrin.gif DAr toks akmeninis baseinas buvo,kazkada cementuotas,vandeni laike,bet ir su laiku viskas istrupejo,ka pili,tas iskart susigeria biggrin.gif TAi va,isemiau ir tuos akmenis,nulyginau toki kalna,iskasiau avietes,palikau vel tik 2 eiles biggrin.gif As dirbu,kasu,o MB su svogeriu pasireme i nama man aiskina,kad ne taip darau blink.gif Zinokit,taip ir paleidau kastuva i juos biggrin.gif Gerai,kad toli stovejo,nedameciau,nes tikrai kazkuri uzmusus buciau biggrin.gif


Uraganas pas mus...Nuplese pavesines ta popieriu neperlijama..Atrodo jau taip prikaltas buvo,o visas plevesuoja..DAr bandziau uzkelt kokias lentas,kad prilaikytu,bet kelia ir tas lentas,dar nukris kokiam kaimynui ant galvos..TAi paskambinau SB,sakau,geriau visai nuplesiu,nes laikos tik ant keliu vietu..O kai baigsis visi lietus,tada vel graziai uzdes ir tada jau normalu stoga sudes..
Atsakyti