Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Dabar vietu nera sarvojimo salese smile.gif
Kai visi po tiek laukia, taip ir gaunas, kad uzsitempia..
Na nieko, uztai viska neskubant smile.gif

Darbo ne tiek daug, bet taip nesisideda patogiai, kad net negaliu, kaip nervina 🙂
Planu kol kas jokiu, bet smile.gif)
Atsakyti
aš šiandien labai tingiu dirbt...pati save apgaudinėju, nu bet darbą vistiek reiks padaryt ax.gif O dar oras toks prie žemės traukiantis, lietus norėtų lyt.
Pabuvom šiandien su kolegėm gelbėtojomis. Jau trečia diena varniukas iš lizdo iškritęs po kiemą plavinėja, vakar skambinom aplinkos apsaugon ir visur - tai tipo nelieskit (bobos tingi dirbt, atsikabinkit). Varniukas paskui kažkur ir dingo. Šiandien nabagas jau prie durų pas mus atėjo. Tai pagavom dėžėn ir paskambinom "Penkton kojon". Nors jie ten tik šuniukus kačiukus priima, bet paėmė ir varniuką. O ką - paliksi, tai koks katinas ir nukneckins... unsure.gif
Atsakyti
Bet ir tai 3d isgyveno, nieks nesuede.. juk ir kitos varnos uzkapot gali…

Jau oras pas mus… lyja nuo vidurnakcio.. kai lipau i viena bala, o kedai tai medziaginiai.. slapia dabar..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 05 20, 13:10)
Bet ir tai 3d isgyveno, nieks nesuede.. juk ir kitos varnos uzkapot gali…

Jau oras pas mus… lyja nuo vidurnakcio.. kai lipau i viena bala, o kedai tai medziaginiai.. slapia dabar..

kitos varnos kaži ar savo rūšies atstovą žudytų...nu nežinau rolleyes.gif bet va lakstančių šunų ir katinų vis dar pasitaiko vienas kitas. O tikriausiai dar ir savim nelabai moka pasirūpint, iš bado būtų pastipęs.
Žodžiu, varna išgelbėta biggrin.gif
Oras tai toks, kad prigult norisi. Matyt dar ir spaudimas kritęs, nes viską darau per prievartą. Buvau nusiteikus gamybai priduot projektą, bet kažin, kažin...
Aš tai tokius paprastučius kedukus nusižiūrėjau, bet odiniai, dar panašu ir patogūs. Biškį mėtausi, ar pirkt, nes nelabai šį mėnesį pinigų belikę rolleyes.gif

https://eavalyne.lt/...use-retargeting
Atsakyti

aš šiandien labai tingiu dirbt...pati save apgaudinėju, nu bet darbą vistiek reiks padaryt ax.gifO dar oras toks prie žemės traukiantis, lietus norėtų lyt.
Pabuvom šiandien su kolegėm gelbėtojomis. Jau trečia diena varniukas iš lizdo iškritęs po kiemą plavinėja, vakar skambinom aplinkos apsaugon ir visur - tai tipo nelieskit (bobos tingi dirbt, atsikabinkit). Varniukas paskui kažkur ir dingo. Šiandien nabagas jau prie durų pas mus atėjo. Tai pagavom dėžėn ir paskambinom "Penkton kojon". Nors jie ten tik šuniukus kačiukus priima, bet paėmė ir varniuką. O ką - paliksi, tai koks katinas ir nukneckins... unsure.gif

siaip negalima taip daryti, tevai juos priziuri ir maitina. pas daug pauksciu taip vyksta, rekomenduojama nebent pakelt ant kokio krumo ar palanges, zodziu aukstesnes vietos del saugumo ir palikt rupintis tevams

Atsakyti
Vaikystwje mes priziurejom kelis pauksciukus, bet jie visi neisgyveno.
Atsakyti
labuka,
kaip savaitgalis? Blyn, kaip sušalau ir pavargau per tą ekskursiją... blink.gif Šiaip buvo įdomu, gidas geras, programa gera, bet ištisai lietus ir vėjas...tai Rusnėj sušlapo mano rankovė ir visas užpakalis nuo lietaus, nors buvau po skėčiu, o orelis tai nerauk tu rūtų...
vakar dra parvežiau systrą kaiman, daržą pabaigėm daryt. Tik kažkur sėklos buvo nukištos, neradau kelių, tai reiks varyt per pietus nusipirkt rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane taip visada buvo biggrin.gif sėklomis visos spintelės apkaisiotos ir , kai reikedavo, nerasdavau. Dabar I kibiriuka viska sudejus vienoje vietoje.
Atsakyti
O kadangi as nieko neseju, tai jokiu seklu ir neturiu😄
Ai, darbe vis duoda. Vienais metais saulegraza, kitais- moliuga smile.gif siemet dave kazkokua gele smile.gif reiktu paset su mazaja:) vis rankos nedaeina..
is suplanuotu darbu tik grindys neplautos liko smile.gif bet ir gerai- vaikai slapiom kojom pripedavo smile.gif ai, ryt poryt isplausiu smile.gif
Sulyginau kalna rubu, einu sudet viska, paskui 18h i gyma, tada i savo jacuzzi:)
Atsakyti
aš į gymą ryt...ir laiptinę gal dar pavalyt reikėtų, bet tingiu rolleyes.gif Per savo mėnesį ir taip valau kas savaitę, kai kaimynkos tikriausiai iš viso nevalo, o jei ir išvalo, įtariu, kokį kartą rolleyes.gif
Sėklų nusipirkau, dar užbėgau Lidlan pėdkelnių-pasirodo ten jų nėra. Yra tik juodos 40 denų ir puskojinės. Be ryšio. rolleyes.gif
Atsakyti
Musu Lidluose nebuna pedkelniu..

Prameciau biski rubu smile.gif bet i ju vieta nauju prikabinau smile.gif buvau cia nesenai pirkus toki ted bakerlaisvalaikio kostiumeli smile.gif treningu nepavadinsi, beg i baliu ir per prastas smile.gif cia i kruiza bus smile.gif dar toki kombinezona ;)
Atsakyti
man irgi reiktų spintoj prasisukt...bet vis neprisiruošiu.Visokių apsiburbuliavusių megztinių pramest... ax.gif
Atsakyti