Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labukas

Lutut, kaip siandien jauties? Sveik greiciau!!

Labai daug darbo.. jau net nepamenu, kada tiek turejau.. ir dar sitaip karsta..
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2022 08 08, 19:10)
na nebent besimptomė forma, nes bent jau su mano savijauta nelabai ką padirbtum...  rolleyes.gif
. nes ne tik kad nesinori fizinio krūvio, bet ir TV, skaityt - jokio krūvio galvai, jokio maisto, tik gulėt ir snaust...  rolleyes.gif

Ojej...tai nekas tada... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas. Šiandien jau gyva biggrin.gif Net valgiau. Varysiu vaistinėn gelomirtolio, nes metasi į sinusitą. O šiaip temperatūra krito, dabar tik atsigauti reikia. Kraujas rodo virusą, tai or aišku, kad kovidas bus. Užnešė gamybos vadovas, trynėsi nepasveikęs pas mane valandą... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2022 08 09, 10:26)
Labukas

Lutut, kaip siandien jauties? Sveik greiciau!!

Labai daug darbo.. jau net nepamenu, kada tiek turejau.. ir dar sitaip karsta..

As tai bijau, kad mano agurkai visai nuleips nelaistyti, kol grisiu po darbo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2022 08 09, 13:09)
Labas. Šiandien jau gyva  biggrin.gif Net valgiau. Varysiu vaistinėn gelomirtolio, nes metasi į sinusitą. O šiaip temperatūra krito, dabar tik atsigauti reikia. Kraujas rodo virusą, tai or aišku, kad kovidas bus. Užnešė gamybos vadovas, trynėsi nepasveikęs pas mane valandą...  rolleyes.gif

Nuoširdžiai jam padėkok už tai, kai pamatysi biggrin.gif Pyzdukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 09 rugpjūčio 2022 - 12:10
Pasisiunta. Visi ten geri. unsure.gif Šiaip pradedu galvot, kad mano alga pagal kainas yra juokinga. Tik nesugalvoju, ką daryt. Darbą galbūt galima keist, bet kur garantijos... man gi paskola ant kupros. blink.gif Dabar žiūriu į kortelės turinį ir net juokas neima. 30 eur likutis, o algą kaži ar laiku sumomės, nes gi blt stakles perka. Įdomu, ką pjaus ir kas pjaus, jei visus užknis... rolleyes.gif
Nesumąstau, ką čia protingai sugalvojus... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 09 rugpjūčio 2022 - 14:46
Kad turbut visur ta alga juokinga daros.. dujos elektra taip subrango id dar nepabaiga.. o atl tad pats.. nu dadeda dabar mums pi 10£ I men kurui .. juokknga..

Pamirkau jacuzej, atsigavau smile.gif rrik eit vista uzkaist kept, atsinest knyga ir patinginoaut smile.gif
Atsakyti
dar fitožvakes į ausis buvau įsistačius. Vieną labai gerai pratraukė, kitą - šiaip sau. Bet vistiek atkišo. O vaistinėj sinupreto pasiūlė, tipo stipresnis. Gal ir taip rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Kaip sveikatos?

Mb cia vis ausis uzguldavo, jokios zvakes nebepafedsvo.. tai ejo privaciai isplaut.. dabar viska girdi smile.gif

Darbo nedaug, nu bet vel velai baigiu.. jau ir skanuot leidzia, o as antra rata darbe suku, nes ner kur masinos pastatyt.
Atsakyti
labas, miegojau šiandien kaip už tėvynę - atsikėliau gal 9 ryte biggrin.gif
Bandau biškutį tvarkytis, pasikeičiau patalynę...bet sveikata tai kaip žvirblio - muša devyni prakaitai. Nieko, atsistatysiu. Vistiek namus reik apsitvarkyt-velnias ragus nusisuktų, plius dulkių sluoksnis baisinis.
Žvakės tai čia skysčiam atitraukt, bet kai rimti kamščiai yra, tai ką jos ten bepadės. Geriu kavą, dar liko vaiko kambarys, virtuvė ir svetainė pravalyt. Sunkiai man čia einasi. Vonioj prasisukau, visokias senas kosmetikas ir vaistus pramečiau , spintoj irgi prašvarinau nenešiojamų skudurų. Čia jau bus greičiau rolleyes.gif
Atsakyti
O kodel tu tvarkaisi sirgdama?
Atsakyti
Butent, gulek ir ilsekis..niekur nepabegs tie namai.. o sveikata ne taip lengva atstatyt..

Koks kaifas po darbu i jacuzi isokt smile.gif atgaiva smile.gif
Fb ismete priminkma, kad pries 2m irgi buvo karsta, 32 smile.gif tiek bus ryt poryt.. dasikrsudineju masina, ryt su kondiku vazinesiu smile.gif
Atsakyti
Mane tai uzkniso viska laistyti laistytuvu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti