Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

nu kam ana dabar reikalinga biggrin.gif
buvau pagaliau prie ežeriuko, bet prasiplaukiau porą kartelių ir supratau, kad sveikatėlės nėr. Nu bet ir tiek smagu.
Kaitinu sultis, išspaudžiau iš kriaušių. Gaila, verčiam lauk krepšiais.
Atsakyti
Po darbo.. zuvyte rukinas, taure vyno ipilta 🙂 jau ir isgerta 🙂 ir prisimenu, kad appointmentas pas gp smile.gif)) tai gerai kad tik taure isgeriau:) jau sedziu laukiu 🙂 spaudimas bus smile.gif)))
Atsakyti
As ir i ana nuejau, nes ismete ;)

Po darbo.. zuvyte rukinas, taure vyno ipilta 🙂 jau ir isgerta 🙂 ir prisimenu, kad appointmentas pas gp smile.gif)) tai gerai kad tik taure isgeriau:) jau sedziu laukiu 🙂 spaudimas bus smile.gif)))
Atsakyti
niekas tokio, biškį dezinfekavai biggrin.gif
mes pagrilinom, aptarėm rytdienos ekskursiją, vyno po taurę įkalėm biggrin.gif
važiuosim ryt į Hortenzijų parką, aplankysim Paberžę, kabančius tiltus. Parsirasiu gal apie 18 val su įspūdžiais biggrin.gif
Atsakyti
Butinai pridek hortenziju nuotrauku ar cia, ar grupeje wub.gif , kad as numirociau is širdagraužio biggrin.gif
Man jau atsiunte hortenziją 'Polar bear'. Jau toks nupiepes ugliukas, neaisku kada is jo kas isaugs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 rugpjūčio 2022 - 11:15
As lidle pernai hortenzija pirkau, bet ir vargsta ji pas mane.. jau jau atrodo gerai, isvarau kokiu atostogu, nirks normaliai nepalaisto ir nuvargsta ji..

Jau tokia pavargus;) rankos nebekyla 🙂 labai patiko tas raftingas 🙂 paskui imesiu koki video, kai is mb telefo parsisiusiu 🙂
Atsakyti
Hortenzijos mėgsta saulę, drėgmę ir rūgštų dirvožemį. Tręšti reikia joms skirtomis trąšomis, aš sudedu dar kavos tirščių aplink krūmą. Ryt gal~siu savąjį pafotkint, bet baigia nužydėt. Prisipirkom dar krūmelių, aš ėmiau limelight, vanilla frise, systra dar paėmė raudoną, pamiršau pavadinimą. Nedidelės po 3 eur, didelės po 6, retesnės veislės po 10.Pavargau, daug aplėkėm, buvom Paberžėj, ir parke, ir akmenų muziejuj (lankytina vieta, bet toks šiukšlynas, kad jptvm), užsukom Knygnešių muziejun, žo apvarėm apie 400 km. Labai norėjau užsukt pavalgyt rekomenduoton karčiamon, bet ten kažkokie seniai šventė, armoškes tampė, tai nieko neįleido unsure.gif
Atsakyti
Daug kilometru prasukai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 22 rugpjūčio 2022 - 09:33
Labukas

Tiek darbu prisigalvojau, o tingiu ka daryt smile.gif kas svarbiausia kol kas labiau verciu, nei tvarkaus ;)
Uzkaiciau adzika virt, nu ta reiks pabaigt.. perrinkau mazosios zaislus, reiktu imest skelbima, kad atiduodu, taip ismest gaila.. geri visai, nesuluze, puzles neismetytos.. reikejo atrinkt pries karbotke, butu nupirke smile.gif dabar tikrai greit nevaziuosiu smile.gif
Atsakyti
mes šiandien su systra gėlyną tvarkėm. Nusivarėm kai kumelės, bet jei yr planas, tai po biškį ir įgyvendinam. Paskui varėm maudytis ir užbaigėm vynu. Nors dar liko kažkur 0,5 tonos upės akmenėlių ryt sunešiot tongue.gif Įkelsiu nuotraukas į mesendžerį ax.gif
Atsakyti
Cia tie balti akmenėliai yra š upės? Ar cia jie tik vadinasi 'upės'?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2022 08 23, 10:41)
Cia tie balti akmenėliai yra š upės? Ar cia jie tik vadinasi 'upės'?

Žinok neturiu supratimo. Sesė užsakinėjo iš karjero, toks jų pavadinimas. Dar liko krūva, reiks sukasti... sunku blyn... rolleyes.gif ryte palanges dažiau, kažkaip nesinori nuo pat ryto akmenis tampyt. Yra ką paveikt, jei nori rezultato. ax.gif
Verdu balandėlius, jau kvapas atsklinda iš virtuvės... essen.gif
Atsakyti