Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(lututė @ 2023 01 23, 14:08)
nu tai sveikinimai laimingai mamai  rolleyes.gif
diena jau įpusėjo, užklydo atsitiktiniai klientai, tai turėjau užiminėt...o veikt tikrai yra ką, dar nervuojuos, nes naujojoj programoj jau antrą kartą taisau frezavimą, o staklių programa taisymo nepriima  blink.gif klientė mane nudauš, nes niekas dar nerinkta  blink.gif

21 metai dar tik vaikui. Kaip bus toliau - niekas nezino, bet kol kas esu patenkinta. smile.gif

Toks vaizdas, kad tave ten kraštine padarę - uz viską atsakyk ir viska pati daryk. g.gif
Atsakyti
Burbanti, o kaip pasa padarrt, kaip su armija susitvarket? Drauges sunus irgi gavo saukima, bet jis univere mokos dar.

Na ka, jau orouoste.. geriam sampa VIP smile.gif bet jau maistas koks cia luevas.. as dar radau ka pavalgyt- vista garstycij padaze, avizirnius.. o mb i toki maista ne neziuri smile.gif tai bulkuciu uzrijo smile.gif

Nusiaubiau Guessa smile.gif 3 sukneles pasigriebisu,200£ sumokejau..blyn, nebut gaila pinigu, dar kokius 400 palikys buciau smile.gif nes uk nors ir yra Guess, bet visiskai ne tokue rubai..
Atsakyti
tai kraštinė aš visada buvau. Tokios pareigos biggrin.gif Ir dar sutapimas, kad konstruktorius riogso namie po avarijos. Nieko nepadarysi. Norėčiau išvis kažką keist gyvenime, bet kam bobutės reikalingos rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip pamastymui.. nezinau kaip lt.. gal ten nori 20 meciu manekeniu su 30 metu patirtim smile.gif vnz, orouoste masinas nuomuoja.. padave rakciukus, pasieme, apziurejo.. streso jokio , nes jei px, kad atvariau sudauzyta masina, ji tik darbuotoja kuri priima dokus smile.gif bobai 60m..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 23, 18:37)
Burbanti, o kaip pasa padarrt, kaip su armija susitvarket? Drauges sunus irgi gavo saukima, bet jis univere mokos dar.

Na ka, jau orouoste.. geriam sampa VIP smile.gif bet jau maistas koks cia luevas.. as dar radau ka pavalgyt- vista garstycij padaze, avizirnius.. o mb i toki maista ne neziuri smile.gif tai bulkuciu uzrijo smile.gif

Nusiaubiau Guessa smile.gif 3 sukneles pasigriebisu,200£ sumokejau..blyn, nebut gaila pinigu, dar kokius 400 palikys buciau smile.gif nes uk nors ir yra Guess, bet visiskai ne tokue rubai..

Viskas sutvarkyta, pasa turi, iki rugsejo atidejo šaukimą, o dabar jau gali jie eiti visi nx biggrin.gif nevaziyos daugiau I Lietuva ir tiek.

Tai tavo drauges sunui reikia tik is univero pasiimti spravkę, kad studijuoja, nusiusti komisarjatui ir Lietuvos komisarjatas atides saukima iki kol jis baigs uni.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 01 23, 18:37)
tai kraštinė aš visada buvau. Tokios pareigos  biggrin.gif  Ir dar sutapimas, kad konstruktorius riogso namie po avarijos. Nieko nepadarysi. Norėčiau išvis kažką keist gyvenime, bet kam bobutės reikalingos  rolleyes.gif

Joooo.. bobutes jau nelabai kam reikslingos.
Atsakyti
nu bet įdomu, kiek ji tam oro uoste gauna... jei minimumą, tai ką a# žinau rolleyes.gif man dar paskolą mokėt reik. Nedidelė ta alga, bet dar biškį procentų dasidedu juodais... rolleyes.gif
Buvau šiandien pas meistrus. Pažiūrėjo, sakė reik nuimt bamperį, kad suprast, kiek ten kas po smūgio atsitiko. Bet kad kapotas persikreipė - i# akies matosi, kai parodė. Vėl išlaidos... paskui dar dažymas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 23, 22:31)
nu bet įdomu, kiek ji tam oro uoste gauna... jei minimumą, tai ką a# žinau  rolleyes.gif man dar paskolą mokėt reik. Nedidelė ta alga, bet dar biškį procentų dasidedu juodais...  rolleyes.gif
Buvau šiandien pas meistrus. Pažiūrėjo, sakė reik nuimt bamperį, kad suprast, kiek ten kas po smūgio atsitiko. Bet kad kapotas persikreipė - i# akies matosi, kai parodė. Vėl išlaidos... paskui dar dažymas...  unsure.gif

Vienos išlaidos rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas


QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 23, 21:30)
Vienos išlaidos  rolleyes.gif

Tai va.. galejo tie pinigeliai i krlioniu taupykle ikrist..
Jei rimtai, tai mes turim taupykle smile.gif metam ne maziau kaip 50 piskiu.. bet net ir popieriniu imetam smile.gif va tik retokai, nes beveik visur kortele atsiskaitom, tai tu grynu nelabai turim.. Cia irgi taupom kelionei smile.gif
Atsakyti
Labas, zoselos 4u.gif
o aš vėl nuo ryto piktoka. Prisi***so - ne tuo grąžtu sugręžei, ne tą koją uždėjai. O kas man sakė, kokiu grąžtu ką gręžt. Ir kokias kojas dėt. Tegu džiaugoasi, kad išvis uždėjau. Bo kitą kartą arklio uždėsiu blink.gif
Niūrus oras, pasiilgau saulės...per trevkę kojas rankas ištampė, bet presas amžiais lieka užmaršty. Jaučiu, kad vėl pradeda nugarą kirst... unsure.gif
Atsakyti
Bet tai kaip tu gali viska zinot, jei net normalaus apmokymo nebuvo..

Reik paziuret kokios siandien klases.. reiks varyt.. nes paskui nuo trec vakaro vel sveciai..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 24, 10:11)
Labukas
Tai va.. galejo tie pinigeliai i krlioniu taupykle ikrist..
Jei rimtai, tai mes turim taupykle smile.gif metam ne maziau kaip 50 piskiu.. bet net ir popieriniu imetam smile.gif va tik retokai, nes beveik visur kortele atsiskaitom, tai tu grynu nelabai turim.. Cia irgi taupom kelionei smile.gif

Mes turim diiidelę taupyklę śerną. Metam tik po £2 gelezinius. Bet man tiek tos taupyklės gaila...gi reikes sudauzyti, kai pinigus keis is karalievnos i karaliaus atvaizdą.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2023 01 24, 10:52)
Labas, zoselos  4u.gif
o aš vėl nuo ryto piktoka. Prisi***so - ne tuo grąžtu sugręžei, ne tą koją uždėjai. O kas man sakė, kokiu grąžtu ką gręžt. Ir kokias kojas dėt. Tegu džiaugoasi, kad išvis uždėjau. Bo kitą kartą arklio uždėsiu  blink.gif
Niūrus oras, pasiilgau saulės...per trevkę kojas rankas ištampė, bet presas amžiais lieka užmaršty. Jaučiu, kad vėl pradeda nugarą kirst...  unsure.gif

O kodel tu nesiunti nx tų, kurie kabinejasi ten, kur nereikia?
Atsakyti
pasiųst galima greit. Ale kaip paskiau parsisiųst, man gi su jais dar dirbt reiks biggrin.gif O visi su karūnom.
Šiaip tai net nežadu mokytis po darbo - man tiek nemoka. Taigi mintyse pasiunčiu ir dirbu toliau rolleyes.gif
reik perpiet nuvaryt iki Megos, atėjo mano norėtos kelnės. Kažin, ar tilpsiu...šikynė išstorėjo tongue.gif
Atsakyti