Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

aš matai nemoku išsivirt po mažai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2023 01 30, 13:45)
aš matai nemoku išsivirt po mažai  rolleyes.gif

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 01 30, 13:14)
Elektrinis puodas smile.gif viskas greit daros smile.gif

Sriubos nuekad nesaldzius smile.gif nes susivalgo smile.gif o hei ir lieka puse bliudelio smile.gif

Varau iki Ikejos:)

Yra kelios sriubos, kuriu neimesi visko I puodą ir neišvirsi.. Kaip ukrainietiski, musu seimoje visu megiami, barsciai. Siai sriubai darzoves butina pirma apkepinti.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2023 01 30, 11:38)
biggrin.gif
Papildyta:

Yra kelios sriubos, kuriu neimesi visko I puodą ir neišvirsi.. Kaip ukrainietiski, musu seimoje  visu megiami, barsciai. Siai sriubai darzoves butina pirma apkepinti.

Mano puodas ir kepina smile.gif
As pvz pirma vandeni visada nupilu. Uzverda iki putu ir pilu lauk. Kepint irgi galiu savo puode smile.gif
Atsakyti
nu jei nori gražesnio vaizdo, aišku, kad nupili. Kartais tingiu, tai tik nugraibau. O kepinu daržoves tik barščiams. Ir spirgučius su lašinukais raugintų kopūstų sriubai. Kitoms nekepinu rolleyes.gif
mano draugelka net balandėlius prieš tušindama apkepa. rolleyes.gif
Atsakyti
Visada nupilu.. nu jazkaip vaisus vanduo man tas smile.gif o va kepint tikrai retai kepinu.. Nors tikrai tai ir puodas daro, o ir ant keptuves galiu.. balandeliu irgi nekepinu.. bandziau pora kart.. nesu gurmane, skirtumo nepajauciau, tai kam papildomai vargt smile.gif


Nuvarem iki Ikejos, ten tokuas slankiojancias uzuolaidas perku. Per 2-3m susinesioja, tai vis atsinaujint reik 🙂 dabar ziuriu patobulino jas, krastus uzdejo, tai taip greit nesusinesios..

Paskuj mb buvo uzsisakes akinius nuo saules.. kai pirko aprasyme nieko parasyta nebuvo, o pagal foto atrode kad juodi..vnz atejo pilki.. nenori tokiu. Buvo galima grazint i parde. Tai va nuvezem… ir prisipirkom biggrin.gif
Mb pasieme juodus, kur norejo.. jei perki dar vienus, tai padaro 30% nuolaida antri ems, nu tai ir as pasiemiau, nes jau reikejo.. kol mokejo, dar vienus issitinkau 🙂 visos pardavejos alpt pradejo- kaip tau tinka, irgi gera nuolaida padarys 🙂 nu ir ikalbejo 🙂 vnz atnesem grazint vienus, nusipirkom 3 akinius 🙂
Atsakyti
jetau, kokie pirkėjai biggrin.gif
O aš uniforminę žieminę striukę nusipirkau šiandien...tik va, varinėt nelabai turėsiu kur, tik ypatingais atvejais, beveik kaip balinė suknelė lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada balandelius pirma apkepinu, tik tada dedu I puodą tušinti. Mėsos gabalus irgi visada apkepinu is visu pusiu, pries dedama I dujinę. Man taip skaniau smile.gif
Atsakyti
Esu pora kart kepinus balandelius , skirtumo nepajau, tai ir nebevargstu smile.gif
O siaip pagrinde is kukuliuku arba rukytu sonkauliu sriubas verdu, tai tu ir nera kaip jepint smile.gif
Vnz, as viska stengiuos kuo paprasciau daryt smile.gif va paskutiniu metu morkas ir tas saldytas perku smile.gif ir nesuku galvos del pakepinimo smile.gif

Lutut, ziurek bilietus.. Ryanairas pas jys su orouostais pjaunas, nuima skrydzius.. kad kainos labai neisaugtu..
as ur laukiu kol mb gris, susirasiau mums tinkamas dienas, pirksim.. planuoju geguzes 17-27 i ts tarpa kokiom 4-5d atlekt.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 01 30, 23:09)

Lutut, ziurek bilietus.. Ryanairas pas jys su orouostais pjaunas, nuima skrydzius.. kad kainos labai neisaugtu..
as ur laukiu kol mb gris, susirasiau mums tinkamas dienas, pirksim.. planuoju geguzes 17-27 i ts tarpa kokiom 4-5d atlekt.

oi, ačiū, kad perspėjai. Reiks šiandien vakare prisėst... ax.gif

buvau dvyrko mint. Su visais treningais ir sportbačiais, kurių neprireikė. Nieko ten labai nepamatė, sakė, greičiausiai gali būti kalio-magnio trūkumas. Nu ir tai gerai, nesinorėtų dar prie visko ir pasiligoti. Daktarė su atsakymu skambinsis už savaitės. rolleyes.gif Gal kokių papildų ir išrašys.

O aš galvojau pirkt ar nepirkt žieminę pūkinę striukę - iš principo nelabai ji man ten patiko, bet per nuolaidas kad kaina gera. Senoji jau nutampyta. Bet kol svarsčiau - dydžių nebeliko. Gal ir gerai, nes koks tolkas, jei nebaisiai patinka...dar ir be kapišono, o mūsų orams jis reikalingas. labiau norėčiau elegantiško palto, bet kokie buvo per išpardavimą - arba fasonas nepatinka (susiaučiamas, kai chalatas - nu kur ten, šalta gi) arba spalva nei penki nei dešimt - violetinė, kur kaip lavonas atrodau, arba raudona - išvis tokios nenešioju... rolleyes.gif

Atsakyti
Labukas

Per visus svecius nebuvo kada papasakot smile.gif
Mano dukterecia ir jos dukra- raganos 🙂 kai mire uosviene, abi sapnuoja, kad lakuoja babai nagys. Pas uosviene visada sutvarkyti nagai budavo.. atrinam i sale- nelakuoti.. greit sulakstem lako, nulakavo..
dabar dedukas mire.. jam priekini proteza tvarke, nebubo dantu, dar ligoninej jam usus nuskuto.. vnz ta lupa ikritus, negrazu.. kadangi protezas pagamintas, sumoketas, pasiimam ji is dantistu, nuvezam, kad idetu.. ta nakti jos abi sapnuoja, kaip dedukas spingsta tais dantim .. nu ksi uzdarinejom karsta, paprasem kad isimtu..
Atsakyti
Jos turbut gerai sutiko su jais, todel jie pas jas ir atejo su prasymais.
Nereikia buti ragana, kad mire ateiitu. Mano tevas tik pas mane ateidavo daug daug metu, iki kol pasake, kad jau iseina. Dabar ateina tik pries sunkumus, persoeja, kad psichologiskai pasiruosciau, turbut.
Atsakyti
Oi tikrai nei artimos nei mylimos smile.gif Is 4 anuku dievino mano sunu, vyriausia anuke, nu tik kad pirma, bet irgi nemylejo.. o sita antra, kaip ir mano dukra buvo lygios 0. Mano katina labiau mylejo, nei anukes ;£
Atsakyti