Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

QUOTE(giega @ 2023 03 14, 14:38)
Labukas

Ai, jei 20m, tai aisku, kad kazkas uzsiemes.. Dabar ir irodinek savo tiesa.. bylute tai bylute, bet jei zmogus jau tiek metu uzsirmes, tai laiko jau sava.. Aisku gali viska ismest, bet tada pykciai au kaimynais..

nu koks mano reikalas. Iš pradžių naudojomės. Įrodinėt aš nieko nežadu, o dėl pykčių...gali pykt kiek nori, aš vistiek jų nepažįstu ir nebendrauju biggrin.gif
Kita vertus, butų 27-sandėliukų 30...pirmininkė sakė, jog nesidrovi užsigrobt svetimus, o paskui aiškina, kad bylutės neturi. Nesąmonė.
Atsispausdinau įspėjimus, išmėtysiu į pašto dėžutes šįvakar. Savaitgalį darbas laukia nemažas rolleyes.gif
Blyn, man su makaule kažkas negerai. Šiandien vėl tokia...suspausta. unsure.gif
Atsakyti
Lutut, o tu spaudimą matuojiesi?
Atsakyti
neturiu spaudimo matuoklio. O ir kaip tu makaulėj spaudimą išmatuosi...
sutikau šiandien draugelką-ir jai tas pats. Manau, kad čia magnetinės audros veikia, bet jausmelis tai nemalonus. Galva kaip ištinus ir vatos prikimšta. blink.gif
Niekaip nepadarau darbo, kurį apsiėmiau. Buvau susiruošus vakare, bet su tokiu makufeliu geriau net nepradėt blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas varnelės 4u.gif
savaitė įpusėjo unsure.gif Žaibu dienos lekia. Jau mano fliansiukas savaitgalį grįžta rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Sakau kad nespeji apsiziuret ir visos atostogos baigias smile.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 03 15, 11:45)
Labukas

Sakau kad nespeji apsiziuret ir visos atostogos baigias smile.gif

visi smagumai greitai praeina biggrin.gif
bliam, lakstau kai višta be kulšies...nu nieko nespėju blink.gif
Atsakyti
Labs iš ryto,
beveik pietūs jau biggrin.gif net nepastebėjau, dirbu tongue.gif
Kaip merginos išsilaikę? Vėl ryt penktadienis... bigsmile.gif
Atsakyti
Ryte dejau marsruta kokius 4x ir vis tiek nepatenkinta buvau smile.gif kazkaip daug myliu gaunas smile.gif na bet jau namie smile.gif
Foto i fb pridejau smile.gif va koks pavasaris smile.gif

Ryt i gimke .. Cia biski planavom atsiribot nuo tu draugu smile.gif nu bet, pakviete smile.gif
Atsakyti
o kuo draugai negeri? biggrin.gif
Aš tai parėjau iš piešimo. Yra reikalų su tapyba, mozoju savo ąsotėlį su draperija, biškiuką kitaip nei pieštuku piešti...spalvų maišymas ir visa kita...Draperiją plius minus baigiau, kitą pamoką dirbsiu prie ąsotėlio, gal net pabaigsiu rolleyes.gif
Nu gavau pagyrimą iš dėstytojo - kad kai pirmas tapybos darbelis, tai labai neblogai biggrin.gif
Privargau, kojos uodegon sulindo...visgi 3 valandas išstovėt yra šis tas ax.gif
Atsakyti
O kodel negalima piest sedimt?
Atsakyti
Labukas

Kazko mano skaneris nesusidraugauja su darbu smile.gif kompe rodo ok, o man neisijungia.. tai varau anksciau, ziures vietoj kas kaip..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2023 03 17, 00:03)
O kodel negalima piest sedimt?

o tai kaip tu sėdėdama pieši, jei molbertas stačias ir įstrižas? Be to, reikia visada paėjėt iš toliau pažiūrėt. Nu sėdėdami dailininkai nepiešia mirksiukas.gif
Penktadienis, jaučiuosi nuvargus. Dar žadėjau į pilietinio pasipriešinimo kursus nuvaryt šeštadienį, bet turbūt neisiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2023 03 17, 11:37)
Labukas

Kazko mano skaneris nesusidraugauja su darbu smile.gif kompe rodo ok, o man neisijungia.. tai varau anksciau, ziures vietoj kas kaip..

penktadienis...niekas su darbu draugaut nenori biggrin.gif
Atsakyti