Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Labs iš ryto,
jau penktadienis...savaitės vėju lekia. rolleyes.gif Mano fliansiukas operuosis balandžio 6...tiesiai prieš šventes. Tipo tik ketvirtadieniais operuoja, paskiau gydytojas išeina atostogų ... rolleyes.gif
eilinė diena, kai nėra meilės darbui tongue.gif
Atsakyti
Labukas

Primink, ka ten dukrai operuis? Kelieni? O pries sventes ar po.. svarbu viskas gerai praeitu 🎈

Skaneris neuzsikroves, nezinau kiek darbo dar smile.gif vakar nagus susitvarkiau, siandien reiktu i parde uzlekt.. vakar buvau, bet pamirsau prieskoniu nupirkt:)
Vakarui planu kol kas jokiu ;) bet zinai kaip greit pas mane viskas keicias smile.gif
Vakar su mb broliu snekejom, sakom atvarykit ant svenciu i svecius smile.gif jei mums pas juos i Airija skrist po 150£ bilietai, jei jie atvarytu tom pat dienom, tik 40 ;) Tai dabar galvoja, nes dar nezino kaip dirbs per sventes. As tai laisva busiu nuo penktad iki antrad, tik treciadieni i darba ;)
Atsakyti
Klubą operuos, naujoviškai. Kadangi mokamoj klinikoj (darbas duoda papildomą sveikatos draudimą), tai kažkaip ten naujoviškai-mažiau po operacijos reikalų. Atseit po mėnesio jau galės vairuoti.
Vakarop varau iki Vilniaus , grįšiu tik sekmadienį vakare.
Toks beveik darbas, beveik poilsis - labai atjungia nuo visko, pailsėsiu. O ko ne - niekuo rūpintis nereiks biggrin.gif

Bet koks skirtumas tarp skrydžių, eina sau. Juk atstumas tai tas pats... ax.gif
Atsakyti
Oi, koks bardakas depe.. niekaip nesuprantu kam reik usmaisyt nusistovejusia sistema.. sukeicia vietomis, tai dabar po puse depo lakstai, renki siuntinius.. aisku su kaiku nusistoves vel, nu bet kam keist, jei viskas gerai buvo?

Dar trujsta 22.. jau tokiu laiku isvaziuoju.. nu bet smile.gif anksti vis tiek baigsiu darba smile.gif
Atsakyti
bardakas visur...nieko nuostabaus. Mane tai užkniso tas lakstymas projektuot, nes nespėju kitų darbų daryt... unsure.gif
Atsakyti
Oi kokio lietaus su ledukais ir perkunija gavau 😉 kol dabegau iki masinos, slapua iki triusiku smile.gif. Gerai kad jau i pabaiga darbai buvo 😉 bet planavau iki pardes.. tiek to, ryt nuvarysiu 😉
Atsakyti
lyja ir čia... Tik išsukus iš Kauno, pastrigau valandai kamštyje - kažkoks suknistas kelio remontas-du diedai su šiūpeliais ir dar vienas su kažkokiu šūdu, o eilė keli kilometrai... blink.gif
Dar iš nuovargio ne ten nusukau, tai didžiausią lanką per Vilnių padariau... unsure.gif bet jau vietoj, mėgaujuosi ramybe... šnioja lietus, tikiuos miške nebus pažliugę ryt... rolleyes.gif
Atsakyti
Išvis šiemet labai žiaurus pavasaris. Negeras, saltas, lietingas.
Fu, fu...
Šiandien atsikėliau ir gqlvoju - ,nacher as sutikau daryti šaltibarsčius užsieniečiams biggrin.gif . Nei jie supras ta musu sriuba, nei man idomu bus juos mokinti ja daryti.
Vsio, atsibodo, turiu uzbaigti ta visa 'lietuvybes atpazinima musu apylinkeje" šūdą. Uztenka tai daryti uz dyką. Atlyginimus gaunantys zmones amziais praso tai daryti uz aciu del ko? Kad jie rodytu, jog dirba ir uz tai gautu atlyginimus? Nu nakum, as irgi noriu atlyginimo biggrin.gif ....as jau atsavanoriavau desimtmeti, dabar kitu eile tai daryti. Kita menesi paskutini karta pravedu workshopą ir vsio....nu dar per miesto dieną surinksiu lietuvius I eisena ir vsio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 kovo 2023 - 10:02
o kada jis buvo kitoks ? biggrin.gif Pastarieji keli metai toki, kad skandina, uždžiovina ir tada vėl skandina. Ir dar šalta iki birželio galo. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano džiovykla skalbenkėje be perstojo dirba...jauciu gerai sumokesim uz elektrą rolleyes.gif rolleyes.gif

Su vyru buvom Nandos. Prisirijau vištos sparnelių, kaip kokia nedaėdus biggrin.gif , dabar guliu pilvą išvertus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 kovo 2023 - 19:00
Nu pirmadienis prasidėjo tai kaip visada. Sąmyšis...ačiūD, pagaliau baigėsi tas baisinis projektas, gal tvarkos bent kiek daugiau bus ...
tas laiko sukiojimas išmuša iš vėžių, sėdžiu kai grybas darbe... tongue.gif
Atsakyti
Nu jo, tie sukinejimai, tai grynas debilizmas.
Atsakyti