Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Pas mus jau bizekas darbe - vasara kaip ne kaip, tai laiko lialiakinti visai nėra biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 liepos 2021 - 14:32
tai tu su klientais lialiakini mirksiukas.gif
Atsakyti
As labiau mėgstu suaugusius kulturingus lankytojus, nei tėvelius su laukiniais vaikais biggrin.gif Senstu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 liepos 2021 - 15:34
tai laukiniai vaikai-šiandienos produktas rolleyes.gif Praktiškai neauklėjami. "Fainiausia", kai kažkoks kinderis klykia arba išsidirbinėja, o gimdytojai net dėmesio nekreipia. Lyg svetimi turėtų ir privalėtų gėrėtis ir pakęsti... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 07 26, 16:31)
tai laukiniai vaikai-šiandienos produktas  rolleyes.gif Praktiškai neauklėjami. "Fainiausia", kai kažkoks kinderis klykia arba išsidirbinėja, o gimdytojai net dėmesio nekreipia. Lyg svetimi turėtų ir privalėtų gėrėtis ir pakęsti...  blink.gif

Va, va..pas mane siandien keli tokie buvo. Taip norejos uzsukti ausį ne tik vaikams biggrin.gif

Oi, kazkaip sunkiai atidirbau, gal kad uzvakar naktis nebuvo gerai ismiegota. Naktinius klubus atidare, tai musu bebenciukai girti parsirado biggrin.gif antra valandai. Ir kad eitu miegoti, tai ne - chi chi chi cha cha cha bernai pražvengė iki 5 ryto biggrin.gif

Ryt pietums I Londoną vaziuosiu brum brum...vaikui pas stomotologa. Poryt paprašė vel padirbti rolleyes.gif rolleyes.gif viskas - paskutini karta, paskutini karta!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 26 liepos 2021 - 16:59
As ir negaliu pakest svetimu klykianciu vaiku biggrin.gif kai mususke issidirbineja- pakenciu biggrin.gif
Is tikro net nezinau ar cia kokia auklejimo klaida, ar tie vaikai daugiau tos laisves pajute.. bet kad dabar visa karta tokia nebevaldoma..

Vsio, ilsiiosi biggrin.gif plaukai nudazyti, namai sutvarkyti,3skalbimai biggrin.gif dantistus aplankiau, idejo danti, bet vis tiek jam kazkas nepatinja.. sako pavaiksciot 3men, jei nelys i tarpdancius, tai taip ir paliks..
Pardes aplekiau, zole nupjoviau, balandeliai verda biggrin.gif
Va gerai dar butu i gyna nueit.. nezinau ar prisiversii smile.gif
Atsakyti
Oho...tikra barbė devindarbė biggrin.gif
Atsakyti
Pirmad man laisva, tai galiu ramiai pamazu viska pasidaryt biggrin.gif Paskui po darbu tingis kur varyt, o savaitgaliais gi istisi baliai pas mus biggrin.gif
Va ir dabar suku galva, ka est reiks gaming gimkei.. saslykai tai ir taip suprantama, bet gal kokios paelijos noret.. Dar mb zuvi zadejo isrukint, kazi kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
O tai tas ala mexicano balius jau buvo?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 07 26, 17:31)
O tai tas ala mexicano balius jau buvo?

Ne, per mano turetu but biggrin.gif bet kad nieko idomaus is maisto nesugalvoju.. tik chilli stiuba ir fajitas.. bet ir tu fajitu nei is kart susukt, nei paskui duot vyniot.. drauge sako- virk paela, senai valgem smile.gif tai va gal ja.. nu ir tradiciskai vyrams-saslykai, avies kepsniukai..
Papildyta:
Dar ta pinata noriu nupirkt, saldainiu jau pripirkau biggrin.gif bet tos pinatos nebuvo nei vienoj pardej, kur as buvau biggrin.gif Zinau kur tikrai buna, ryt poryt nupirksiu biggrin.gif
Atsakyti
jetus...o aš prikapojau šoninės su agurku ir laiminga...lietuviškas-internacionalinis patiekalas biggrin.gif
Atsakyti
As ka tik šaltibarsčių prisiurbiau su bulviu koše. Guliu keturkampa biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti