Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Jauciasi ir taurė, ir stikliukas. biggrin.gif
Atsakyti
pyzdulei kartais gaut sveika biggrin.gif
Ne, Wit nebuvo, gėrėm pas mane namie biggrin.gif jos ten visos pažįstamos varys ketvirtadienį susitikt. Man ketvirtadienį labai ilgos paskaitos, tikrai nebenorėsiu niekur vilktis rolleyes.gif
Mano sportam chana, gal nebent sekmadienį nueisiu...susiskambinau su darbo vadove, tai gavau užduotį parašyt kelis skyrius -arsiu, nebus kada...kitą savaitę susitikimas, susistatysim darbo grafiką, pirmadienį turiu išsiųst padaryto darbo dalį... rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Vakar nuvariau i gyma biggrin.gif Klase kaip ir zinoma is seniau, bet nauja trenere biggrin.gif Patiko mirksiukas.gif Bet sunkiai judu siandien biggrin.gif Cia tokia su lengva stanga visokie pritupimai, kilnojimai biggrin.gif Jei tik iseis, tai daznai eisiu i sita biggrin.gif

Mb isvare i kita miesta dirbt, gris tik penktadieni.. O penktad uzkviesti i gimke biggrin.gif Geras dress codas- treningai biggrin.gif kaip ir namie bus, bet uzsisake atvezama pirtele mirksiukas.gif
Atsakyti
nu dress kodas tai topinis biggrin.gif
aš lakstau nuo ryto.Šen, ten, dar varysiu mašiniuko pažiūrėt su bendradarbiu... rolleyes.gif Biškį kažkokia skaudama gerkle, tikiuosi, ne c19, nes užuodžiu ir skonį jaučiu.Bet kai taip šalta, tai nenuostabu, kad gerklė peršti... ax.gif Į gymą šiandien neisiu, taupau laiką rašymui biggrin.gif
Atsakyti
Dabar taip jau yra- pirma apie kovida pagalvoji, paskui kitu ligu ieskai biggrin.gif

Po darbu as jau mirksiukas.gif Planavau priekinio kuemo trinkeles israves.. Nervina tos zoles, nieks ju neiveikua.. raundapo pripurksta, o vistiek auga..
Bet prisedau ant supynes lauke, kazi ar pakilsiu biggrin.gif reik ir pailset biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 09 22, 18:54)
Dabar taip jau yra- pirma apie kovida pagalvoji, paskui kitu ligu ieskai biggrin.gif

Po darbu as jau mirksiukas.gif Planavau priekinio kuemo trinkeles israves.. Nervina tos zoles, nieks ju neiveikua.. raundapo pripurksta, o vistiek auga..
Bet prisedau ant supynes lauke, kazi ar pakilsiu biggrin.gif reik ir pailset biggrin.gif

Žinai, kuom mano bendradarbė purškė? Chlorkėm, skystom, kur tūlikui valyt.Ir dar druska užpylė riebiai biggrin.gif Aš clorkėm gal nepurkščiau, smirda, ir vistiek dirvon sueina, bet druska tikrai daug nekainuoja. Nu ką - apžiūrėjom mašinuką. Pirmas įspūdis - kaip tokių metų pusė bėdos. Tai ryut susitarėm, kad nuvarys pas meistrą, gal duos Dievas, bus galima pirkt... rolleyes.gif
Šalta tai beprotiškai.O ryt dukros draugė teka, bėgsiu iš darbo pasveikint ax.gif Sušals nabagė... unsure.gif
Atsakyti
Koki dabar nusiziurejus?

As turiu toki spec sepeti- is vienos puses astrus sereliai, is kitos toks jaip jabliukas.. nu bruzint reikia, bet issivalo ir zoles ir samanos.. o tik oavasari praejys buvau.. Toks jausmas, kad zeme tik supurenau biggrin.gif
Prasiejau su tuo sepeciu.. galvoju reik koki maisa smelio supilt.. kai kur jau issibegiojas, ten tos zoles ir auga drasiai.. sunaus masina biski teoalus leido, toj vietoj ne zolytes biggrin.gif bet kita beda- pajuode pleteles biggrin.gif

Pas mus tai labai silta biggrin.gif va ir Dabar lauke ilsiuos po trinkeliu valymo biggrin.gif
Dar sriuba issivirt reiktu..
Atsakyti
jetau, kaip tau pavydžiu dėl šilumos...norėtųsi dar malonaus oro ax.gif
Nusižiūrėjau Toyota Auris, 2011. Senutė, bet nu ką dabar, naujesnės neįperku... Gerai būtų, kad meistras neišbrokytų biggrin.gif
Valgyt nieko nedariau...dar yra barščių rytdienai ir apkepo šmotas, ai, užteks biggrin.gif
Atsakyti
Sekmes 4u.gif
Londone jau nelabai pavazinesi su tokia… Mazdaug iki 4 zonos jau padare tokius mokejimus.. tik elektrines, hibridai ir nesenesnes nei 10m benzai ir 5m dyzeliai gali nemokamai vazinet.. visi kiti mokes po 12£ kasdien.

Jei butu ko nors valgomo ir as nieko nevirciau biggrin.gif Dar galvojau prasisuksiu koldunais, nes vis tiek mb nera.. bet ai, isvirsiu vistos kulseles su darzovem, bus ir uz sriuba ir uz antra biggrin.gif
O , gerai kad prisiminiau, reik lasisos is kameros issitraukt biggrin.gif
Saldytuvas saldo, biski biski rasoja.. nuvalau kasdien, nespeja pribegt.. pirmai tai srove bego rolleyes.gif tai dar paturesim sita biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui dėkui...
ale probangiai Londonas gyvena biggrin.gif Baigiu pažaliuot, nu pabaigiau dar vieną skyriuką rašyt , bet dar liko daug iki pirmadienio parašyt...nu kažkaip biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Nori issivalyt visas senienas, kurios tersia aplinka..Jau dabar centre turi moket ta mokesti, neskaitant ivaziavimo i centra mokescio, jus visom masinom priklauso.. tai nuo spalio isples ta mokescio teritorija.

Na visas savaitgalis rasymui 4u.gif

As siandien pas kosmetologe, po jos gal i gyma, joga . Dar labai gerai butu plaukus nusidazyt.. tik va kaip su laiku biggrin.gif Gal rytdienai palikt… Bet jauciu turesiu 17h deliveri biggrin.gif Labai jau lengva savaite, nebuna taip biggrin.gif
Atsakyti
Nu jei dabar nenusipirlsi, tai eina peklan tada biggrin.gif

Vakar padariau tortilijų. Susisporinom, kad jei vel pilnas kilimas bus padazo - eisiu pirktis rudeniniu batu. Atsikelusi radau padeta 200 ant staliuko biggrin.gif : Vaziuosiu pasidairyti ka gero turi Clarksas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 23 rugsėjo 2021 - 10:21