Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai atsiradus vaikams ir statant namą

Hormonai - galingas, ir baisus dalykas. Kiekvieną veikia skirtingai. Pasirodo, gali ir 8 metus visiškas užtemimas būti.

Prie to matyt prisideda ir gyvenimo prasmės, hobių nebuvimas. Tada žmogus pasineria visišką atsidavimą vaikams, realiai aukodamas save.

Manau kad žmogus tuo ir skiriasi nuo gyvulio, kad šiam pasauliui po savęs palieka ne tik vaikus, bet ir kažką daugiau. Deja pasitaiko ir kitaip.

Ačiū visiems už diskusiją, bet truputį ne to tikėjausi. Geros dienos.

Atsakyti
Kaip man liudna del zmoniu tokio vergisko mastymo, jei jie prarastu darba tai prarastu visa savo esybe, nes jei nedirbti 8-9 val per diena, tai zinioma, jau nebegali niekuom dometis, tureti hobiu, ir aplamai nieko veikti negali nu nes gi kaip, kaip be darbo ..... vargsai milijonieriai kurie nedirba, labiausiai nesirealizave zmones, be hobiu lotuliukas.gif o vaiku auginimas tai is vis kazkoks blogis, tiesiog kelias i degradavima...todel kuo anksciau juos reikai sugrusti i darzelius, auklem, kad ne duok dieve nenudegraduotum su savo vaikais ir be darbo.... unsure.gif
man idomu kam jum vaikai is vis?
Gaila, kad dievulis ne visus logika ir sveiku proto apdalino, pasaulyje butu lengviau gyventi... unsure.gif
Atsakyti

Kaip man liudna del zmoniu tokio vergisko mastymo, jei jie prarastu darba tai prarastu visa savo esybe, nes jei nedirbti 8-9 val per diena, tai zinioma, jau nebegali niekuom dometis, tureti hobiu, ir aplamai nieko veikti negali nu nes gi kaip, kaip be darbo ..... vargsai milijonieriai kurie nedirba, labiausiai nesirealizave zmones, be hobiu lotuliukas.gifo vaiku auginimas tai is vis kazkoks blogis, tiesiog kelias i degradavima...todel kuo anksciau juos reikai sugrusti i darzelius, auklem, kad ne duok dieve nenudegraduotum su savo vaikais ir be darbo.... unsure.gif
man idomu kam jum vaikai is vis?
Gaila, kad dievulis ne visus logika ir sveiku proto apdalino, pasaulyje butu lengviau gyventi... unsure.gif

nu ir ką tu tokio veikei , prilipus prie vaikų subiniokų?

Vyrui buvai tokia įdomi, kad net gert ėmė. 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 11 03, 12:31)
Kaip man liudna del zmoniu tokio vergisko mastymo, jei jie prarastu darba tai prarastu visa savo esybe, nes jei nedirbti 8-9 val per diena, tai zinioma, jau nebegali niekuom dometis, tureti hobiu, ir aplamai nieko veikti negali nu nes gi kaip, kaip be darbo ..... vargsai milijonieriai kurie nedirba, labiausiai nesirealizave zmones, be hobiu lotuliukas.gif o vaiku auginimas tai is vis kazkoks blogis, tiesiog kelias i degradavima...


Kai zmogus parase, kad jis dirba 8 valandas. Tai jau viskas aisku. Man tai uz valandas nemoka, moka uz rezultata. Jei nebus rezutato, tai nepades, jei as dirbciau ir po 12 val 7 dienas per savaite
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 11 04, 12:49)
Kai zmogus parase, kad jis dirba 8 valandas. Tai jau viskas aisku. Man tai uz valandas nemoka, moka uz rezultata. Jei nebus rezutato, tai nepades, jei as dirbciau ir po 12 val 7 dienas per savaite

ir ka gali tokiem zmonem pasakyti, kai ju gyvenimo esme atidirbti kazkam uz pinigus 8 darbo valandas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 11 04, 15:15)
ir ka gali tokiem zmonem pasakyti, kai ju gyvenimo esme atidirbti kazkam uz pinigus 8 darbo valandas  biggrin.gif


Tuomet tau deretu patyleti mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 11 03, 13:31)
Kaip man liudna del zmoniu tokio vergisko mastymo, jei jie prarastu darba tai prarastu visa savo esybe, nes jei nedirbti 8-9 val per diena, tai zinioma, jau nebegali niekuom dometis, tureti hobiu, ir aplamai nieko veikti negali nu nes gi kaip, kaip be darbo ..... vargsai milijonieriai kurie nedirba, labiausiai nesirealizave zmones, be hobiu lotuliukas.gif o vaiku auginimas tai is vis kazkoks blogis, tiesiog kelias i degradavima...todel kuo anksciau juos reikai sugrusti i darzelius, auklem, kad ne duok dieve nenudegraduotum su savo vaikais ir be darbo.... unsure.gif
man idomu kam jum vaikai is vis?
Gaila, kad dievulis ne visus logika ir sveiku proto apdalino, pasaulyje butu lengviau gyventi... unsure.gif


Tau pritartu chronis, gyvenantis is pasalpu.
Atsakyti

Na, kai kam ir šūdukų spalvos aptarinėjimas yra hobis.

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2021 11 04, 17:32)
Tuomet tau deretu patyleti  mirksiukas.gif

Papildyta:
Tau pritartu chronis, gyvenantis is pasalpu.

jau atidirbai siandiena 8 valandu darbo diena? jau gali hobiais uzsiimti, liedziama tau? bigsmile.gif
kaip ten sake , kam tau pinigai, jei pas tave nera fantazijos lotuliukas.gif
bet nesuprasi..... unsure.gif


dar viena matau draskosi is tos nevilties, matomai per ilgai vaikus namie augino, nudegradavo vargsiuke, tik sudukus temate....eikit palaikykit viena kita moraliskai, pasiguoskit, pavarykit dar ant manes, nu mazu gi palengves.... kaip buna visgi liudna, kai vaikai nei laukti,nei is meiles.... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 11 04, 23:28)
jau atidirbai siandiena 8 valandu darbo diena? jau gali hobiais uzsiimti, liedziama tau?  bigsmile.gif
kaip ten sake , kam tau pinigai, jei pas tave nera fantazijos lotuliukas.gif
bet nesuprasi..... unsure.gif
dar viena matau draskosi is tos nevilties, matomai per ilgai vaikus namie augino, nudegradavo vargsiuke, tik sudukus temate....eikit palaikykit viena kita moraliskai, pasiguoskit, pavarykit dar ant manes, nu mazu gi palengves.... kaip buna visgi liudna, kai vaikai nei laukti,nei is meiles.... unsure.gif


Vargu ar pacios kliedesius kas supras biggrin.gif
Atsakyti

jau atidirbai siandiena 8 valandu darbo diena? jau gali hobiais uzsiimti, liedziama tau? bigsmile.gif
kaip ten sake , kam tau pinigai, jei pas tave nera fantazijos lotuliukas.gif
bet nesuprasi..... unsure.gif


dar viena matau draskosi is tos nevilties, matomai per ilgai vaikus namie augino, nudegradavo vargsiuke, tik sudukus temate....eikit palaikykit viena kita moraliskai, pasiguoskit, pavarykit dar ant manes, nu mazu gi palengves.... kaip buna visgi liudna, kai vaikai nei laukti,nei is meiles.... unsure.gif

tai kam gimdei, jei nelaukei? Apsauga mintimis dar neveikė tada? :D

Atsakyti
nu dar biski abi apsilengvinkit ir jau visai gerai bus mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 11 05, 13:01)
nu dar biski abi apsilengvinkit ir jau visai gerai bus  mirksiukas.gif  biggrin.gif


Kol kas, zodine diareja istiko tik tave 4u.gif
Atsakyti