Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO


Ingrida, aš būsiu balta varna ir esu tavo barikadų pusėje. Dirbk, daryk tai, kas malonu, ką pajėgi. Niekas kitas geriau už tave nežino, kiek tu turi jėgos resursų ir kiek tau reikia poilsio. Jaučiu tave ir labai gerai suprantu ką tau reiškia kažką veikti. Tokiu būdu galva bus užimta pozityvu. Neklausyk bambeklių. Pavasario planai ir džiaugsmai tavo rankose. Sveikata taip pat. Tikiu, kad viską suderinsi 💕
Atsakyti

Ex, aha, aš sena bambeklė 🤩 

Jei rimtai, yra racijos tavo žodžiuose.

Kai man buvo sunku, aš ėjau sportuoti į grupines treniruotes, kur treneris sakydavo ką daryt, kaip kvėpuot, keist padėtį, ka įtemot, atpalaiduot.

Mano galva tiesiog virė tuo metu. O va per treniruotes, virt negalėjo, užsipildydavo trenerio žodžiais. Nes jei tik mintys nuklysdavo, neišgirsdavau, kad reik kokį dupcės raumenį įtempt, nuvirsdavau neišlaikydama pusiausvyros.

Veikla padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą ir nunulint tą minčių triukšmą galvoj. Nes jei veiklos žmogus atsisės ir "ilsėsia, mintys užvaldys, pradės triukšmauti.

Aš tik už tai, kad Ingrida nepersitemptų, kad galėtų sėkmingai pabaigt gydymą, nes organizmas dabar gauna perkrovas.

Na ir jokių gelžgalių nešiojimų 🥸

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Ačiū,kas mane supranta. wub.gif wub.gif
Jei bus lemta išeiti,tai nors su muzika. biggrin.gif O ir palikti po savęs kažką padaryto. mirksiukas.gif Skubu skubu gyventi. ax.gif
Dievas pats pakoregavo,procedūra penktadieniais,savaitgalis atokvėpiui,nes savaitgaliai gausis bute,o ten viskas jau sutvarkyta,liks mezgimas. rolleyes.gif O jau paskui atsigavųsi.
Šiandien vėl sostinėn pavakary. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labos,
Ingrida blynais vaišina mirksiukas.gif Dėkui brangioji 4u.gif Gražiai atrodo , kad ir ne mano maistas.
Šią savaitę intensyviai gyvenu , atidirbu už praėjusios savaitės sportus. Kadangi bandžiau sloguoti , tai nesportavau . Visus raumenukus truputuka maudžia , bet man patinka. Kuo yra gerai individualios treniruotės, kad kiekvieną kartą kažkas naujo .
Liemenė dukriukui vilioja. Jei nepraeis noras gal savaitgalį užsiimsiu nauju projektu . Reikia spalvas paderinti su užsakove smile.gif Leidimą mezti davė. Greitas darbas manau . Apdaila yra biški kniselynės , bet įveikiama ...
Muka , kaip gyva ? Nepaskendai baseinuose ?
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Baseine nepaskendau nes nėra kada smile.gif O šiaip plaukimo krūvį didinu jau po 300 metrų praplaukiu, masažistės visos nustemba pamačiusios mano mėlynes ir randukus,aš vis tą pačią giesme neužkrečiama čia jau praeina... o šiaip su MB pagalba paeinu,vietos gražios....
Vo tep....
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 03 22, 21:55)
Ingrida, aš būsiu balta varna ir esu tavo barikadų pusėje. Dirbk, daryk tai, kas malonu, ką pajėgi. Niekas kitas geriau už tave nežino, kiek tu turi jėgos resursų ir kiek tau reikia poilsio. Jaučiu tave ir labai gerai suprantu ką tau reiškia kažką veikti. Tokiu būdu galva bus užimta pozityvu. Neklausyk bambeklių. Pavasario planai ir džiaugsmai tavo rankose. Sveikata taip pat. Tikiu, kad viską suderinsi 💕

Ka cia vadini bambeklemis?
Ir perfrazuojant kava su citrina,tie kas bande paversti neskiepytu gyvenima pragaru ,tai kaip cia?
Tas kas praejo ta pragara ,ar tas pragaras jau uzsiskaitys kaip praeitas ?Nu zodziu paskutinio teismo diena ,jau galesim teigti ,kad mes va jau biski atsedejom biggrin.gif

Papildyta:
Po velniu muka,matant daugiau nei viena melyne ,poodine kraujosruva man ranka nekiltu zmogaus masazuot.Bet jus ten geriau visos viska zinot,dabar visi gudrus.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 23, 09:23)
Po velniu muka,matant daugiau nei viena melyne ,poodine kraujosruva man ranka nekiltu zmogaus masazuot.Bet jus ten geriau visos viska zinot,dabar visi gudrus.

Taigi tos masažuotojos tikrai turi specialiųjų žinių medicinos srityje, gal net daugiau, nei Dulkys. O ką - netikime medicina? unsure.gif
Atsakyti
Mukute šaunuolė , kad ėmei judėti wub.gif 4u.gif . Judesys gyvenimas... Sėdėjimas ant sofos mirtis . Aš tiek metų apie tą patį per tą patį kalbu ... ne 10 , daugiau .
Jei Tau tinka plaukimas tai Girstutis turėjo geras programas.
Mano ex kolega kas rytą po 2 km plaukia Girstučio baseine. Jau pensijinio amžiaus vyras, bet nepavysi dar jo . O brolis, kursi nesportuoja ir net keliais metais jaunesnis - indvalidumą turi , sunkiai vaikšto . Taip, kad ne genuose esmė ...
Gal kas buvote naujajame Kauno baseine ? Sako labai gerulis, pirčių daug. Vis neprisiruošiam mudu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 kovo 2023 - 10:42
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 23, 08:15)
.. ir palikti po savęs kažką padaryto. mirksiukas.gif


jei darai, daryk tik dėl savęs ir tai, kas tau pačiai malonu. Ne tam, kad palikt po savęs. Nes kiek matau, labai retai kam ko reik po kažko. Na, išskyrus tai, ką parduot galima. Kaip bebūtų gaila.


Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 03 23, 10:25)
Gal kas buvote naujajame Kauno baseine ? Sako labai gerulis, pirčių daug. Vis neprisiruošiam mudu.


Čia gal tas, kur saloj pas jus? Vaikščiojom aplink jį, labai gražiai vidus atrodė iš lauko kiek matėsi smile.gif

ir pas mus šalia pagaliau atidarė tą didįjį baseiną smile.gif Atrodo labai gražiai. Jau nuo šešių ryto matau jaunimą plaukiojant.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 03 23, 10:52)

Čia gal tas, kur saloj pas jus? Vaikščiojom aplink jį, labai gražiai vidus atrodė iš lauko kiek matėsi smile.gif

ir pas mus šalia pagaliau atidarė tą didįjį baseiną smile.gif  Atrodo labai gražiai. Jau nuo šešių ryto matau jaunimą plaukiojant.


Tas. Draugė buvo , ale manęs nenusivedė...
O aš MB irgi nenusivedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 03 23, 11:16)
Tas. Draugė buvo , ale manęs nenusivedė...


tai tu draugę veskis smile.gif bus greičiau nei su mb smile.gif
Atsakyti
Kaip gervuoges išnaikinti?Be šansų?Atrodo pernai išrinkau šaknis,šiemet vėl žaliuoja. rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti