Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, aha, vyras perkasė rūgštynes pernai. Kaip manai, visos išsirinko, ale kad ne :) Pilna.

Yra tokių atkaklių augalų.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 03 23, 11:44)
<p>Ingrida, aha, vyras perkasė rūgštynes pernai. Kaip manai, visos išsirinko, ale kad ne smile.gif Pilna.</p><p>Yra tokių atkaklių augalų.</p>

O aš spalvotų,su raudonumu rūgštynių nematau dar atželiant. bigsmile.gif Jaučiu dengti dr reikėjo?
Atsakyti

O aš spalvotų,su raudonumu rūgštynių nematau dar atželiant. bigsmile.gifJaučiu dengti dr reikėjo?

Pas mane įprastinės, neužmušamos. Jos tik nuo šalčio pas mane kol kas raudonuoja :) Vėliau gražiai žalios :)

Atsakyti

Ingrida, galiu patarti... nuvažiuok pas IK, duos chemijos. Kai prasidės vegetacija pasiimk teptuką ir patepliok lapelius. Kuo jaunesni tuo geriau. Turi būti šilta ne mažiau +15.  Turi nelygi po patepliojimo bent kelias valandas. Sunyks gervuogės...

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 03 23, 11:30)
Kaip gervuoges išnaikinti?Be šansų?Atrodo pernai išrinkau šaknis,šiemet vėl žaliuoja. rolleyes.gif  rolleyes.gif


Turbūt tiek pat šansų kaip avietes ar slyvas.. man tai niekaip nesigauna.
Gervuogės pas mane pievutėj auga, tai tiesiog su žoliapjove eidama visus naujus ūglius nušienauju. O avietes bandžiau naikint tokioj vietoj, kur vėliau vis ką nors augint bandom, tai lenda ir lenda jos. Nors kiekvieną pavasarį/rudenį kastuvu perkasu ir, atrodo, išrenku.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 03 23, 12:00)
<p>Ingrida, galiu patarti... nuvažiuok pas IK, duos chemijos. Kai prasidės vegetacija pasiimk teptuką ir patepliok lapelius. Kuo jaunesni tuo geriau. Turi būti šilta ne mažiau +15.  Turi nelygi po patepliojimo bent kelias valandas. Sunyks gervuogės...</p>

Glifosatas ,tas kurio vardo tarti negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 03 23, 12:00)
<p>Ingrida, galiu patarti... nuvažiuok pas IK, duos chemijos. Kai prasidės vegetacija pasiimk teptuką ir patepliok lapelius. Kuo jaunesni tuo geriau. Turi būti šilta ne mažiau +15.  Turi nelygi po patepliojimo bent kelias valandas. Sunyks gervuogės...</p>


kas yra IK?
Man chemija net dilgėlių neišnaikina, anei varpučio. Pagelsta tam laikui, paskui puikiausiai atsigauna. Chemija net ne parduotuvėj pirkta, o gauta iš ūkininko, kurie atseit jau rimtą gauna laukams apdirbt.
Atsakyti
IK yra masonu lozes ,kuria cia dusia vis mini nare ,kuria net as zinau ,nes geografines platumos buvo sutapusios.Faina ponia.Duok dieve jai sveikatos,jau nemaniau kad ji pirma sugrius.
Saintlina, nuo varpiniu,sakniavaisininiu ir sliauzianciu geriau veikia select super,nei glifosatai.O kasiojimas,frezavimas ir rankiojimas yra tik budas dauginti.Zakon podlosti.
As dariau taip- homeopatiskai- patresiau salietra gausiai ,gausiai.Kad suzaliavo - tada select super.Pora kartu.Per vasara.Ir tiesa sakant varpio jau ten nebera.Ta plota naudosiu gal kitais metais.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 23, 12:12)
Saintlina, nuo varpiniu,sakniavaisininiu ir sliauzianciu geriau veikia select super,nei glifosatai.O kasiojimas,frezavimas ir rankiojimas yra tik budas dauginti.Zakon podlosti.


tai taip, šitą puikiai suprantu, kad kiekvienas tos šaknies nutrūkimas lygus naujam daigui. Bet kad nerandu kaip kitaip juos bent apmažint. Keliu kastuvu iš apačios per visą ilgį, stengdamasi nenutraukti, bet aišku, kad dažniausiai nepavyskta.
Tai kad nėr pas mus to select super.. nebent kažkaip kitaip vadinasi.
Atsakyti
Dar centurion super vadinasi ir shadow
https://www.syngenta...n/elumis-105-od
Dar va sitas elumis panasus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 23 kovo 2023 - 12:41
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 23, 12:35)
Dar centurion super vadinasi ir shadow
https://www.syngenta...n/elumis-105-od
Dar va sitas elumis panasus.

[QUOTE]

aha, fig nusipirksi. Profesionaliam naudojimui.
Matau, kad rašo, jog labai efektyvus nuo varpučio.
Atsakyti

IK  trumpinu Iš Kaimo. Ingridai taigi šalia...

Man švogeris davė kažkokios chemijos krienams naikinti. Jis kaip ūkininkas gali pirkti . Tai  išnaikinom. Vasara jaunus lapelius tepliojome. Nes buvo prisisėję ne ten kur reikia.... dar iš neišnaikinamų giminės yra smidras.  Kasiau, šienavau ir tt. Be chemijos niekaip nesukariausiu. Palikau maistui :D 

Atsakyti