Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Luety, bet kodėl tuomet, kai kažkas pakomentuoja UK, tavo argumentas būna, kad tu asmeniškai su tuo susidūrei, kad gerai žinai?

Tiesiog yra žmonės tam tikrais dalykais besidomintys, kur jie bebūtų. Anidanda negirdėjus, bet visos likusios ir girdėjusios, ir mačiusios, ir turi nuomonę apie tai. Galų gale, skaitė daug politologų įžvalgų.

Tad sulyginai nesulyginamus dalykus. Tik tiek, kad tie, kurie yra ne Lietuvoje, gali diskutuoti, bet išties turi minimalią galimybę kažką pakeisti. Šiaip būtų smagu, kad matytų ne vien tik blogą, bet ir gerą. 

Bet čia išties mažai to gero. O ir čia gyvenant yra lb minimalios galimybės kažką pakeisti. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 03 30, 07:58)
(Kava, matai kaip teisingai išmokau? biggrin.gif

yahoo.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gera mokytoja ar gera mokinė? biggrin.gif Turbūt viskas kartu biggrin.gif
Bet tai pagarba, kad neužpykai. Retas atvejis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 03 29, 19:33)
Bet kad pripratom prie sunkumų ir valdžios daromų nesąmoniu, tai faktas. Neinam į gatves ir nesipiktinam, neverčia valdžios, tyliai kenčiame, prisitaikom, bandom išsisukti </p>


nemanau, kad pripratom. Daliai gyventojų viskas tinka, dalis išvis nedirba, tai jiems pokum viskas, kol gauna pašalpas, dalis paburba komentaruose, bet tuo ir baigiasi. Jau jeigu neprotestavo kai iš namų išeiti negalėjo, tai dėl mokesčių reformos į gatves neis tikrai. Nesam pietiečiai ir tokių protestų kaip Prancūzijoj ar Graikijoj tikrai nebus. Kita vertus, ar norėtumėt tokių riaušių kaip ten? Tikrai ne valdžia per jas daugiausia nukenčia.
Galima bandyti kažką keisti per rinkimus. Balsuoti kiek ateina? 30-40 procentų. O ištikimiausiai paprastai būtent konservatorių rinkėjai balsuoja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 03 30, 08:06)
Bet tai pagarba, kad neužpykai. Retas atvejis biggrin.gif


Ui ne, aš tik už tai, kad rašytume teisingai. Taisyk mane visada smile.gif

Ai, beje, vakar Kazlas irgi kalbų mokė, po matematikos ))) Bent man spektaklis patiko labai thumbup.gif Ir arti sėdėjau, visas veiksmas tiesiai priešais nosį smile.gif Kaip tik tokiai žabalai smile.gif Labai džiaugiuosi nuėjus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 kovo 2023 - 08:21

Bet čia išties mažai to gero. O ir čia gyvenant yra lb minimalios galimybės kažką pakeisti. 

Anidanda, poslie bytvi kulokami nemašut. Kažkas tokio.

Man tiesiog nelabai patinka: o jūs taip, o pas jus taip. Labiau patiktų - mūsų Lietuvoj taip, mūsų taip. Ir maži žingsniai yra žingsniai.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Ate ,ziurek kiek cia higienos pazeidimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 03 30, 05:53)
<p>Labas rytas,</p>
<p> </p>
<p>Luety, bet kodėl tuomet, kai kažkas pakomentuoja UK, tavo argumentas būna, kad tu asmeniškai su tuo susidūrei, kad gerai žinai?</p>
<p>Tiesiog yra žmonės tam tikrais dalykais besidomintys, kur jie bebūtų. Anidanda negirdėjus, bet visos likusios ir girdėjusios, ir mačiusios, ir turi nuomonę apie tai. Galų gale, skaitė daug politologų įžvalgų.</p>
<p> </p>
<p>Tad sulyginai nesulyginamus dalykus. Tik tiek, kad tie, kurie yra ne Lietuvoje, gali diskutuoti, bet išties turi minimalią galimybę kažką pakeisti. Šiaip būtų smagu, kad matytų ne vien tik blogą, bet ir gerą. </p>
<p> </p>


Labas rytas 4u.gif

Saintlina,visumoj poziuris lietuviu,gyvenanciu Tevynej yra toks,kad ko tiem ne Lietuvoj gyvenantiem kistis i Lietuvos reikalus.O as galvoju,kad taip neturetu but,visi lietuviai turi,gali privalo diskutuot,matyt,rasyt apie Lietuvos skaudulius.Na,o apie gera nereik ir diskutuot, bigsmile.gif bigsmile.gif Gerai=nera problemos.O gero labai labai daug, bigsmile.gif tikrai,bet del jo dziaugiesi,sirdis neskauda,todel ir lieka tik gerejimosi stadijoj.As taip galvoju.Juk ir zmogus,kai jam viskas gerai ir pasidaro dar geriau,netrimituoja:ei,kaip man gerai,ka as naujo turiu bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif !Taip ir cia.Pasidziaugiam tyliai gryze is Lietuvos,kaip ji graziai tvarkosi,ypac mano miestelyje tai matosi,koks grazus jaunimas auga ...ir t.t.,bet va blogis jis kazkaip issikisa i pavirsiu,todel ir kalba is visur visi lietuviai.Todel,kad jie nori,kad but geriau,kad to blogio nebutu.Todel,kad jie jauciasi lietuviais ir niekada nebus anglais,amerikieciais,vokieciais,kaip nesistengtu kokios supermamytes. biggrin.gif
Tie ,kur ne Lietuvoj gali pakeist taip pat,kaip ir Lietuvoj gyvendami ir jau kiek dalyku pakeite,nenurasykit ju.Jie ir balsuoja ir labdaros daug siuncia nepasiturintiems Lietuvoj,net yra grupe,kur neria,mezga seneliu namams kojines,pirstines,neisnesiotukams kojinytes ir dar daug daug visko.Prisidet nori visi lietuviai uzsienyje kuo tik gali.Bet,jei ne Lietuvoj gyvenantis parasys kazka,kas jam sopa ziurint i Lietuva is toli,tuoj gaus per nosi nuo kazkokios grupes zmoniu.Nu taip yra.Todel ir darosi takoskyra tarp tu paciu lietuviu.Nu dabar tokie laikai.O reiktu vieningai,be skirstymo i lietuvius ir daugiau lietuvius.
Nezinau,gal as neteisi,gal gyvenciau Lietuvoj,kitaip ziureciau i tai.Bet man tas puolimas ant ne Lietuvoj gyvenanciu,kazkaip labai ismiges i sirdi.Bet kokioj grupej bijok pasisakyt,kaip matai,tuoj esi uzpultas. ax.gif ax.gif As tai jau pripratau. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 30, 08:34)
vartotojo įkelta nuotrauka
Ate ,ziurek kiek cia higienos pazeidimu biggrin.gif

Laba,
Dzin. Aš ne higienistė ir ne kokybistė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 03 30, 08:39)
O gero labai labai daug, bigsmile.gif tikrai,bet del jo dziaugiesi,sirdis neskauda,todel ir lieka tik gerejimosi stadijoj.


va, tai būtinai reik ir apie tai rašyt bigsmile.gif ne vien tik, kad viskas blogai, o kad ir kažką gražaus ir gero pamatėt. Tuomet ir kritika objektyvi atrodys smile.gif
Atsakyti
Spyris i uzpakali yra judejimas pirmyn.Mano konjunktura is dusios posto apie olega labai atgaivino tema is amzino neesk cukraus ir miltu sastingio.Kas jums sake ,kad gydymo proceduros turi but malonios , saintlina biggrin.gif
AI , jo ten kur negaliu savo NT pasiekt net traktorium,matau grazia upe.Bet turbut traktorius netikes,cia Lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 kovo 2023 - 08:49
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 30, 08:47)
Kas jums sake ,kad gydymo proceduros turi but malonios , saintlina biggrin.gif

AI , jo ten kur negaliu savo NT pasiekt net traktorium,matau grazia upe.Bet turbut traktorius netikes,cia Lietuvoj.


labai pageidautina, kad tokios būtų smile.gif

Negali NT pasiekt todėl, kad per upę traktorius nepravažiuoja ar todėl, kad žemė šlapia ir traktorius klimpsta? Ar kelio visai nėra, ar jis prastas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 kovo 2023 - 09:08
Saintlina,upe ,ten kur kelias buvo,na pries desimt metu.Tas kelias tik didziosios medienos emigracijos nepakele.
O va prisiminiau ,jei daug metu siunciau babkes lietuvon,kurias mano seima isleisdavo lietuvoje ,tai mano suns balsas jau truputi leidziamas?Ar cia per mazai sumokejau ,kad butu leista pasisakyt neigiamai? Gal dabartinius tarifus paviesintumet?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 03 30, 09:06)
Saintlina,upe ,ten kur kelias buvo,na pries desimt metu.Tas kelias tik didziosios medienos emigracijos nepakele.

O va prisiminiau ,jei daug metu siunciau babkes lietuvon,kurias mano seima isleisdavo lietuvoje ,tai mano suns balsas jau truputi leidziamas?Ar cia per mazai sumokejau ,kad butu leista pasisakyt neigiamai? Gal dabartinius tarifus paviesintumet?


taip, su miškovežių išmaltais keliukais yr bėda. Negaliu ginčytis. Bet tai toje vietoje turbūt yr žmonių gyvenančių ar žemės turinčių. Kaip jie tas vietas pasiekia? Kažkaip vietinė valdžia turi spręsti situaciją, jei žmonės kreipiasi?
Kai aš miške negalėjau pravažiuot nei su džipu dėl būtent miškovežių sugadintų pravažiavimų, fotkinau ir siunčiau vietinei girininkijai. Aptvarkė, palygino.

akyse nemačiau jokių babkių, tai negaliu pakomentuot ))
Atsakyti