Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 05 31, 13:02)
Saintlina,kokia jausminga šventė. wub.gif Mane visada sugraudina jau vien rugsėjo pirma. wub.gif
Man gal ir be reikalo išpjovė apendicitą.


aha, rugsėjo pirma irgi tokia jautri smile.gif kai vaikiukai su ilgais kardeliais eina wub.gif
paskutinis skambutis man taip gražu buvo, kai mažuliai pirmokiukai ilgiems kaip kartys dvyliktokams skambučius nešdavo wub.gif bet dabat gimnazijose nebėr pirmokiukų, tokie pat kartys vieluoliktokai išlydi biggrin.gif

Ai, išpjovė ir išpjovė. Nebeskaudės ateity smile.gif pas mane tai dar yr. Aš tai kaip koks anachronizmas - su apendicitu, su pieniniu dantim, protiniai dar ne visi išdygę lotuliukas.gif
Atsakyti
Saintlina , va todėl ir nesensti wub.gif
Sako sąžinę su apendicitu išpjauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 05 31, 13:12)
Buvo graži  - ar ne grauduma ?



nu tai chamiška labiau ))) argi galima apie moterį taip sakyt???
Ir išvis. Nėr normalių dainų apie mamą. Visos apie sengalvėles arba vaikiškos. Nešiuolaikiškos visai. Reiktų ir tokioms va per vidurį, smagios kažkokios. Reik Mikutavičiui idėją duot biggrin.gif

Va, atknisau pagaliau gražią ir ne apie sengalvėles ))
https://www.youtube....h?v=y7fizWntmbQ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 gegužės 2023 - 12:50
QUOTE(Dusia37 @ 2023 05 31, 11:12)


Luety man labai patinka vienos mezgėjos darbai instagrame :
tetisknitgarden
Tobula.
Gal ir tu pasižiūri ?

Nesekiau jos.Tobuli darbai,tik spalvine gama skurdoka pilkai rudi atspalviai,bet darbai grazus.Ukrainiete Olandijoj.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 05 31, 11:20)


Sako sąžinę su apendicitu išpjauna  biggrin.gif


Ou,ne,negerai,labai sazininga mergaite. ax.gif ax.gif wub.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Pasidarbavau sode,paliejau pomidorus,jau turiu braskiu po truputi.cukiniju turbut nebus,niekaip neauga,lapai dziusta tame vejyje,geltona gundaus augint siltnamyje,bet vietos nera.
Siltnamyje morkos labai skanios.sukrimstu po viena kasdien,kai nuvaziuoju.
Atsakyti

aš irgi į darbą išvažiuoju septintą, grįžtu ketvirtą. Bet į darbą taip anksti ne tiek dėl kamščių išlekiu, kiek dėl to, kad vėliau nėr vietos kur auto pasistayt prie darbo ))

Man šian kažkaip graudu.. ryt paskutinis skambutis mokykloj. Kur dingo laikas?

Tikrai graudu  :4u: 

Aš jau iš anksto šiurpstu, kaip reiks ištverti mažojo mokyklos baigima. Jau kai 16 suėjo, mane kažkokia depresija užklupo, kad tuo mažiausias vaikas paliks namus ir kaip aš tada išgyvensiu be jo  :blink: 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 05 31, 16:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73076636" data-time="1685515770"><div><p>aš irgi į darbą išvažiuoju septintą, grįžtu ketvirtą. Bet į darbą taip anksti ne tiek dėl kamščių išlekiu, kiek dėl to, kad vėliau nėr vietos kur auto pasistayt prie darbo ))

Man šian kažkaip graudu.. ryt paskutinis skambutis mokykloj. Kur dingo laikas?</p></div></blockquote><p>Tikrai graudu  4u.gif </p><p>Aš jau iš anksto šiurpstu, kaip reiks ištverti mažojo mokyklos baigima. Jau kai 16 suėjo, mane kažkokia depresija užklupo, kad tuo mažiausias vaikas paliks namus ir kaip aš tada išgyvensiu be jo  blink.gif </p>


Apsiprasi,pripranti zmogus prie visko.Man tai jau praeitis,ne lengva buvo,bet,kai matai,kaip jie ima augt,tapt savarankiskesni be tavo dideles globos,darosi smagu.O rupestis islieka amzinai.Mazi vaikai,mazi vargai,ko nesupratau,kai mamatai sakydavo,kai mano vaikams buvo dar tik darzelinis amzius. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti

Tai teks priprasti, niekur nedingsiu🥺

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka


Labas rytas.
Saintlina,dar visas gyvenimas prieš akis. mirksiukas.gif Mnao a.a. babytei apendicitą išpjovė 94-rių metų. mirksiukas.gif Tai iki tol sąžinę turėjo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 05 31, )
Aš jau iš anksto šiurpstu, kaip reiks ištverti mažojo mokyklos baigima. Jau kai 16 suėjo, mane kažkokia depresija užklupo, kad tuo mažiausias vaikas paliks namus ir kaip aš tada išgyvensiu be jo  blink.gif </p>


Kad jau ir kai šiaip kur savaitgaliui išvažiuoja atrodo tuščia namie, tai tikrai liūdna nuo minties, kad ims ir visai išsikraustys unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Mano abu iš namų 19, po vidurinės. Sunku ... Ypač kai mažoji išvažiavo. Maniškiai toli. Pasinaudojau draugės patarimu: vaikus sukrauni tėčiui tegul veža į aerouostą, o pati eini išsibliauti . Nes jiems ir taip sunku , dar matyti mamą su ašarom akyse ? Nereikia . O dabar kai mes Kaune jie Vilniuje - tai ne atstumas, nesiskaito . Užsimanysiu, nuvažiuosiu. 100 km ne atstumas.
Protu suvoki , kad gerai laiku išėjimas iš namų. Teisingus vaikus užauginai . Atėjo laikas. Būtų blogiau , jei vaikui 30, o jis dar su mama.
Jei su MB normaliai sutari visai smagus gyvenimo tarpas . Po kokio pusmečio tongue.gif Nes reikia apasiprasti su ta senatve namuose biggrin.gif
Būna visokių gyvenimo etapų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 birželio 2023 - 08:17
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 01, 09:17)
Mano abu iš namų 19, po vidurinės. ... visai smagus  gyvenimo tarpas . Po kokio pusmečio tongue.gif  Nes reikia apasiprasti su ta senatve namuose biggrin.gif


nu nu.. vaikai devyniolikos, o namie jau senatvė. Sąžinės turi nors kiek taip šnekėt? Noras tiesa, apendicitą seniai išoperavo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

kai vaikai iseina yra vienas etapas,pats dar esi darbingas,laikas greit bega,susitaikai.Sunkesnis etapas yra isejimas i pensija.Sunku pasiryzti psichologiskai tai padaryt,po to trintis kartu 24/7,bet atrodo iveikiau ir ta etapa.Turim abu skirtingus hobius,uzsiimam savo darbais,pailsim atskiruose aukstuose bute,sugryztam pasikalbet,pasidaryt valgyt,pavalgyt kartu.Svarbu nevarzyt viens kito savo norais.Galvojau bus sunkiau,bet praejo gana lengvai.
Anukyte jau israse namo po paros,man tai sokas buvo.Namie ir sienos gydo,bet vaikas yra vaikas.Vakar dar skaudejo,siandien dar miega,nenoriu klausinet.
Mano cesnakai jau visi su strelytem,vakar istraukinejau.Nieko nedariau is ju,kiek dariau,nesunaudojam.Bet tai kaip greit.Juk,kai issitiesina tas ziedas,jau reikia cesnakus kast?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 01 birželio 2023 - 09:47