Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anoks čia darbas kiaušinius išvirti . Ne talibai taigi .
Pas mus tokios tradicijos , ar čia to krašto , ar mamos - babos nežinau .
Ir dar - man Velykų bobutė kiaušinių atnešdavo... Kada spėdavo nudažyti nežinau . Kol aš miegodavau ? Ir mano vaikam nešdavo. Jiems ne tik kiaušinių bet dar ir kinderių biggrin.gif

Ingridėl, gal už Igną balsuočiau . Aš taigi vatnikė . Man dabartinis nepatiko kai reikėjo rinktis iš dviejų . Rinkausi mažesnę blogybę. Nors daug jiedu su Duda gero padarė , kai karas prasidėjo. Lietuvoje tik niekas apie tai nekalbėjo ...

Bet kokia mėsa yra geriau už bulką. Mano nuomonė. Senais laikais kai badas pirmiausia diržus išvirdavo ir suvalgydavo , pakui tik garšvas ...
Kadangi Smegenų Plovimas vyksta , tai mėsa blogis, riebalai blogis . Gėris avižos, piliulės ir žolės... Na tais klausimais turiu savo nuomonę biggrin.gif

Nu labai jau populistas tas Vėgėlė, o dabartinis nėr toks nlogas kiek kritikuojamas jis. 

Kas dėl mitybos, tai, mano galva, tobula yra mėsa/žuvis su sezoninėm žolėm/daržovėm/uogom/vaisiais ir teisingai apdorotom sėklom :)

Atsakyti

As ne todel,kad noriu but vegetare,ir est bulka,bet todel,kad prekybos centruose mesa baisaus skonio,su kazkokiu kvapu,lyg chlorkalkiu,lyg antibiotiku,o gal tik man taip,bet ir MB ta pati pazymi.Mesos kokybe apgailetina ,daugelis Uk ta pazymi.Jau pilnos lentynos spausdintuvais spausdintos lasisos,tuoj ir mesa bus bio,atsieit.
As labai kenciu del to,nes as mesede.

QUOTE(Dusia37 @ 2024 03 27, 12:09)
https://www.emolus.l...nims-0-25l.html
Razormin - šaknims 0.25L

Pou  - aš taigi vatnikė.
O šiaip Sinicos gerbėja  biggrin.gif 
Prezidentas ne kažką Lietuvoje lemia.
pas mus tas stimuliatorius 250g-13,99£,bet apsieisiu be jo.

Lt yra tikrai geros mėsos ir paukštienos ne iš paukštynų, tik su žuvim prasčiau, nebent pasigaut iš ežerų, nors iš ta tvenkinių pusė velnio kartais.

Atsakyti

O Kaip ją plaut? Pūsti leidžia?

Tai su otosan ta pūsle ir druskos tirpalu. Leidžia pūst. To plovimo vienintelis galimas šalutinis poveikia, kad patekus į ausį gali kilt ausues uždegimas, bet stengiuos atsargiai.

Atsakyti

Nu va tuo:

https://www.eurovais...-rinkinys-1-vnt

Atsakyti
Dusia, aš taip pat už I. Vėgelę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kad balsuot už žalimą, reik būt gerai parūkius kažko... Piktnaudžiavimas neteisėtai būnant Konstitucinio teismo pirmininku, pasibaigus kadencijai, teismo tarnavimas neteisėtai išrinktai vagių šaikai .. Teisinis nihilizmas ...O čia nieko tokio, kad nausėda ranka rankon su alibaba ir 40 plėšikų? Paskirt kasčiūną į ministrus kaip niekur nieko, nors tas veikėjas turi reikalų su MG boltic ? Nu čia kad būtų „ вор в законе"? O kiek kenkiančių žmonėms teisės aktų patvirtinimų? Yra ir daugiau informacijos priemonių, ne tik telikas su LRT. smegenų plovykla..Čia reik kaip nemylėt Tėvynės ???
Atsiprašau, žadėjau nerašyt ta tema, bet nesusilaikiau 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Amadėja, amoksiklavas veikia ir kaulinį audinį, - tam kartui tikrai turėtų padėt. Bet gal geriau atsakys MRT.

Žolia, visos čia daugiau domisi. Patikėk, kiek plovyklos su taviškiu kandidatu. Bet čia kiekvieno asmeniškas pasirinkimas.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Puikiai išmiegota,seniai taip gerai.Koja visai neskaudėjo,jau galiu sukinėti,praėjo atitinimas,jau negersiu ir nuo skausmo vaistų. ax.gif
Vakar,kai toks oras,kur čia sėdėsi.Pagenėjau rožes,laukia dar nemažai.
Šiandien atašaukė rezervaciją,aspirgo svečiai,tai važiuosiu į miestą jau užsipirkti maisto,paskui nebus laiko. mirksiukas.gif Paskui ir žmonių antplūdis.
Atsakyti
Pou, ką blogo Lietuvai padarė I. Vėgėlė? O žalimas, nausėda per tuos 4 metus baigia išparceliuot Lietuvą, naikina žemės ūkį, blogina LT žmonių gyvenimą, baigia išpjauti miškus ir t.t. ir t.t. Teismai atvirai tarnauja valdančiai grupuotei, o ne teisingumui. Tai su dabartinio prezidento pagalba valdantieji šienauja... Dabar dar ir karą visaip stengiasi parkviest į Lietuvą . .. O toks nac.. stas kasčiūnas tik trina rankas. Čia jau įvykę faktai. Ko dar reikia, kad žmonės atsikvošėtų? Konclagerių, jei nepaklusim jų valiai? Galbūt tai jau padėtų pamatyt, kokie jie? Prezidentas turi būt nepriklausomas, kad galėtų veikt savarankiškai. 4u.gif
Atsakyti
Tai kad dar surinkti parašai nepatvirtinti, o jūs jau balsuojat biggrin.gif
Pritariu tau, zolia. Tik prie tavo išvardintų dar ir trečią personą pridėčiau. Čia ne tik kad Tėvynės nemylėt, bet ir savęs negerbt. Ir nereikia jokių kitų plovyklų - užtenka legalias LRT ar delfio plovyklas įsijungt ir matai, kaip ir kiek kuris iš jų prisidirbęs, kiek giliai į š... įlindęs ir kitus drabstantis. Ką apie Vėgėlę gali plovyklos plaut - nežinau, nes dar nei dirbęs, nei pridirbęs, nei apsišvietęs. Nu arba eLeRTė su delfiu miega. Skaitau įvairius šaltinius, bet šitai diskusijai užtenka ir oficialių.
Apie kitus galimus tai išvis nieko nežinau. Nors nemanau, kad dar daug bus parašus surinkę. Gal Vaitkus, Žemaitaitis, gal dar Tutkus. Kiti vargu. Nors... Tuoj pamatysim.
Atsakyti

Žolia, tikrai nesiruošiu gadint savo sveikatos čia diskutuodama. Kiekviena tikim savo šaltiniais, pasitikim savo žiniomis ir įžvalgomis. Ne vieta čia politinėms diskusijoms, nes geruoju niekad o niekad čia nesibaigia.

Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida, tavęs kaip visada nepagausi 4u.gif .
Mudu vakar apsipirkom. Kadangi popiet, tai jokių eilių niekur.
Apie mėsą. Jei man tenka pirkti prekybos centruose niekada neperku vakume . Vakumuotos tikrai smirda. Man atrodo , kad prasčiausią mėsą suvakumuoja?
Pagal pliotkus ir asmeninę patirtį žinau kur normaliausia mėsa mano rajone: pirma vieta Norfa, antra Iki , paskui jau visos kitos . O paukštiena taigi ne mėsa biggrin.gif
Apie spausdinta lašišą dar negirdėjau . Bet ji taigi ne žuvis , o paršiukas biggrin.gif Ir vėl , aš nelabai seku tų visų sąmokslo ir acto garinimo teorijų.
Apie politiką : Man tai patinka Kasčiūnas. Nors jis nepatinka Ignui biggrin.gif Gal vienintelis iš tos partijos man ir patinka ? Bet aš visada vadovaujuosi savo galva, o ne nuomonėm.
O, kad koks tai ministrėlis gali išprovokuoti karą nepatikėsiu ... Nusprendė jau senai didieji .
Baisu gyventi , kai supranti , kad tavo šalies saugumas priklauso gerontològinio senuko .
Luety , Tavo pomidorai gyvena puikiai šiltnamyje. Visokie burtai reikalingi mūsų klimatui. Velykoms atšils, o paskui dar sniego žada ax.gif
Atsakyti

Pou, ką blogo Lietuvai padarė I. Vėgėlė? O žalimas, nausėda per tuos 4 metus baigia išparceliuot Lietuvą, naikina žemės ūkį, blogina LT žmonių gyvenimą, baigia išpjauti miškus ir t.t. ir t.t. Teismai atvirai tarnauja valdančiai grupuotei, o ne teisingumui. Tai su dabartinio prezidento pagalba valdantieji šienauja... Dabar dar ir karą visaip stengiasi parkviest į Lietuvą . .. O toks nac.. stas kasčiūnas tik trina rankas. Čia jau įvykę faktai. Ko dar reikia, kad žmonės atsikvošėtų? Konclagerių, jei nepaklusim jų valiai? Galbūt tai jau padėtų pamatyt, kokie jie? Prezidentas turi būt nepriklausomas, kad galėtų veikt savarankiškai. 4u.gif

O ką gero jis padarė? Nes juk ne kažką toks kriterijus balsuojant, kad dar nepadarė nieko blogo?😆

Aš asmeniškai apie tą kandidatą nežinau nieko, apart to, kad išdygo is kanapiu prieš kelis metus pas sakydamas prieš skiepus. Tik toks nuopelnas?

Atsakyti