Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2024 03 27, 13:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73141383" data-time="1711538738"><div><p>Saintlina, kaip su keliuku baigės?</p></div></blockquote><p>nieks nenori pešiotis. Artimiausi kaimynai ta proga irgi prasiplės, tai net patenkinti. Tai net nelabai yr kam bangas kelt..</p>

Taip taip, daug laimingų bus, nors 20 cm prisidėjus....., bet tai visi pirksis ir kadastrinius persidarinės. ax.gif
Atsakyti
https://www.emolus.l...nims-0-25l.html
Razormin - šaknims 0.25L

Pou - aš taigi vatnikė.
O šiaip Sinicos gerbėja biggrin.gif
Prezidentas ne kažką Lietuvoje lemia.
Atsakyti

Dusia, kiekvieno nuomonė yra asmeninė ir tiek.

Taip, šitą mačiau, bet jo reik mažai, anksčiau mažas talpas parduodavo.

Atsakyti

aš reklamos auoka, irgi užsisakiau )))))

Atsakyti

aš reklamos auoka, irgi užsisakiau )))))

Šiaip tai jis geras. Tikrai šaknynas super su juo.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 03 27, 10:04)


Bet kokia mėsa yra geriau už bulką. Mano nuomonė. Senais laikais kai badas pirmiausia diržus išvirdavo ir suvalgydavo , pakui tik garšvas ... 
Kadangi Smegenų Plovimas vyksta , tai mėsa blogis, riebalai blogis . Gėris avižos, piliulės ir žolės... Na tais klausimais turiu savo nuomonę  biggrin.gif



As ne todel,kad noriu but vegetare,ir est bulka,bet todel,kad prekybos centruose mesa baisaus skonio,su kazkokiu kvapu,lyg chlorkalkiu,lyg antibiotiku,o gal tik man taip,bet ir MB ta pati pazymi.Mesos kokybe apgailetina ,daugelis Uk ta pazymi.Jau pilnos lentynos spausdintuvais spausdintos lasisos,tuoj ir mesa bus bio,atsieit.
As labai kenciu del to,nes as mesede.

QUOTE(Dusia37 @ 2024 03 27, 12:09)
https://www.emolus.l...nims-0-25l.html
Razormin - šaknims 0.25L

Pou  - aš taigi vatnikė.
O šiaip Sinicos gerbėja  biggrin.gif 
Prezidentas ne kažką Lietuvoje lemia.
pas mus tas stimuliatorius 250g-13,99£,bet apsieisiu be jo.
Atsakyti

Anidanda, jei turi kokią orų programėlę - kokį orą rytdienai rodo? 

Mb ryt į Klaipėdą važiuoja, aš aišku irgi noriu prie jūros. Bet man lyg lietų žada..

Atsakyti

Anidanda, jei turi kokią orų programėlę - kokį orą rytdienai rodo?  Mb ryt į Klaipėdą važiuoja, aš aišku irgi noriu prie jūros. Bet man lyg lietų žada..

 

Sako kad tik vėjas bus

 

 

Atsakyti

Sako kad tik vėjas bus

Dėkui!

Atsakyti

Amadėja, ką Santaros kl. LOR pasakė?
Nu ką. Sinusitas. Ortodontinis ar kaip ten jis. Amoksiklav savaitę ir užsirašyt pas žandikaulio chirurgus, kad pažiūrėtų ar gerai sugiję, reik KT kai nebus infekcijos. Realu, kad buvo likę tų bakterijų sinuse ir vėl supūluavo arba buvo lėtinė forma ir paūmėjo. Aj, ir plaut nosį iki pagerės 3-4kartus, po to profilaktiškai kartą dienoj. Šiaip sakė turi būt ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 kovo 2024 - 21:42

Ko gero viską pirksiu.Toks tingulys kažką gaminti.Vakar antį nusipirkau.Daugiau dar minčių neateina.Mačiau kulinarijose pasirinkimas didelis,ko gero net torto nekepsiu,nors dukra siūlosi iškepti?
Dusiuk,taip sugundei su šiltais kiaušiniais,bet dažome iš vakaro visada. smile.gifGalvoju kuo čia užsiimti?Gal kiaušinių dalį jau paruošti,sutupdyti į kojines su svogūnų lūkštais,sėdimas darbas.Į šaldytuvą padėčiau,beliktų tik išvirti.Ar tai ar taip jau nupirkti.

Reikalinga Jūsų nuomonė.Už kurį būsimą prezidentą balsuosite?Pas mus labai margos nuomonės. bigsmile.gif

Aš tik 1 variantą turiu. Už Žalimą, o 2 ture, jei jis nepateks, tai už dabartinį. 

Atsakyti

Nu ką. Sinusitas. Ortodontinis ar kaip ten jis. Amoksiviklav savaitę ir užsirašyt pas žandikaulio chirurgus, kad pažiūrėtų ar gerai sugiję, reik KT kai nebus infekcijos. Realu, kad buvo likę tų bakterijų sinuse ir vėl supūluavo arba buvo lėtinė forma ir paūmėjo. Aj, ir plaut nosį iki pagerės 3-4kartus, po to profilaktiškai kartą dienoj.

Šiaip sakė turi būt ok.

O Kaip ją plaut? Pūsti leidžia?

Atsakyti