Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
Ingrida, tavęs kaip visada nepagausi 4u.gif.
Mudu vakar apsipirkom. Kadangi popiet, tai jokių eilių niekur.
Apie mėsą. Jei man tenka pirkti prekybos centruose niekada neperku vakume . Vakumuotos tikrai smirda. Man atrodo , kad prasčiausią mėsą suvakumuoja?
Pagal pliotkus ir asmeninę patirtį žinau kur normaliausia mėsa mano rajone: pirma vieta Norfa, antra Iki , paskui jau visos kitos . O paukštiena taigi ne mėsa biggrin.gif
Apie spausdinta lašišą dar negirdėjau . Bet ji taigi ne žuvis , o paršiukas biggrin.gifIr vėl , aš nelabai seku tų visų sąmokslo ir acto garinimo teorijų.
Apie politiką : Man tai patinka Kasčiūnas. Nors jis nepatinka Ignui biggrin.gifGal vienintelis iš tos partijos man ir patinka ? Bet aš visada vadovaujuosi savo galva, o ne nuomonėm.
O, kad koks tai ministrėlis gali išprovokuoti karą nepatikėsiu ... Nusprendė jau senai didieji .
Baisu gyventi , kai supranti , kad tavo šalies saugumas priklauso gerontològinio senuko .
Luety , Tavo pomidorai gyvena puikiai šiltnamyje. Visokie burtai reikalingi mūsų klimatui. Velykoms atšils, o paskui dar sniego žada ax.gif

Man visos parduotuvines mėsos smirda, nesuprantu ką jie ten padaro. Tad perku tik turguj.

Spausdintos lašišos yra pas mus Rimi, ten tik pavadinimas toks, nes vizualiai panašiai atrodo. O iš tikro tai yra baltyminis augalinis veganiskas produktas, o ne mėsa 

Atsakyti

https://www.tv3.lt/n...tuvese-n1326255

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 03 28, 09:26)
<p>​<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/sunku-patiketi-spausdinta-lasisa-pardavines-prekybos-tinklo-parduotuvese-n1326255'>https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/sunku-patiketi-spausdinta-lasisa-pardavines-prekybos-tinklo-parduotuvese-n1326255</a></p>


Dėkui . Žinosiu. Reikia pažiūrėti kaip atrodo . Man 99,9 pr parduotuvių produkcijos nereikalinga, tai net nesigilinu kas pardavinėjama biggrin.gif
Atsakyti

Norfoj ir aš mėsą pirkčiau visų pirma.

Anidanda, tai va dėl ko galima pirdaut lašišos prisivalgius - gi iš žirnių! Juokauju, nesupraskit tiesiogiai :) 

Pasirodo tos Fokino tokiu deficitu patapo, kad jau mėnesį ieškau ir negaunu :)

Galvą bobo jau antra diena. Apsitepliojau pipirmėte, atleidžia šiek tiek.

Atsakyti
Bet jei kai kurie pamato tuos daiktus ,panasius i maista,tai gal nera acto garintojai? Ar yra?
O siaip nieko naujo po saule,tik eilinis pilietinis karas.Didmiesciai pries provincija.
O siaip daiktai panasus i maista ,gal net geresni uz amerikietiska chloru apdorota vistiena.Uk jau nebe es,ten exportas is amerikos,mesa is Pietu ,paukstiena i siaures.
Atsakyti
Luety AbelKnit naują video įkėlė iš parodos smile.gif Ganau akis kokių grožiūūūūū primegzta smile.gif Dirbti negaliu biggrin.gif

Ką noriu pasakyti apie politiką: NIEKADA , jokia VALDŽIA man nieko nedavė. Tik atėmė. Šitoji valdžia labai arši ... Iš manęs atėmė labai daug. Pinigais. Iš Jūsų visų atėmė. Nes nemažai verslo išėjo į Lenkiją ir ten sumoka mokesčius.
Atsakyti

Apie mėsą. 
Pagal pliotkus ir asmeninę patirtį žinau kur normaliausia mėsa mano rajone: pirma vieta Norfa

Apie politiką : Man tai patinka Kasčiūnas. 
O, kad koks tai ministrėlis gali išprovokuoti karą nepatikėsiu ... 

Dėl visko pritariu  :)  šviežia mėsa išties Norfoj geriausia, bet prie manęs konkrečiai Norfa bazėj. Mažose norfose nee.. nors man šiaip Norfos nepatinka, bet dėl mėsos užsuku. 

Kasčiūnas ir man kol kas visai patinka. Bent jau šiuo metu geresnio kandidato į šitą postą aš nematau. Jau tikrai geriau nei Anušauskas.. 

Rimti scenarijai tikrai ne nuo mūsų priklauso. 

Važiuojam link jūros  :yahoo:​ 

Atsakyti
Labas rytas,

noriu i soda vaziuot,pakilo vejas iki 45km/val,eme lyt,o tokis grazus sauletas rytas buvo.
Del mesos,niekada neperku celofanuotos,einu i pjaustymo skyriu,bet ten irgi ne ka geriau,daugiau nuplauta tik gal.
Del rinkimu,pritariu Zolia.
Del Kasciuno,-niekada nepritarsiu.
O bendraoj sumoj,isjunkit TV ir ijunkit smegenis.
Nebalsuosiu siemet.Turiu savo argumentus bet ne cia.Nenervinsiu nieko,nes mano poziuris kardinaliai skiriasi nuo jusu.Kiekvienas turim ir galim turet savo poziuri,.
Abellknit vakar paziurejau,kokios laimingos vokieciu mezgejos,turedamos tokias parodas.
Tiesa,pati Abellknit dalyvavo parodoje su savo stendu kovo pradzioj.
Atsakyti

Merginos, jei nenorim susipykti, tai gal nerašom "įjunkit smegenis". Realiai, tai įžeidimas, kuriuo gal gi neapdovanojam viena kitos bent prieš šv. Velykas.

Kiekviena turim teisę į savo asmeninę nuomonę. Ir konkrečiai kiekvienai mūsų, asmeninė nuomonė atrodo, kad yra teisingiausia. Ties čia ir sustokim. Čia ne giminių balius, kad susirietume dėl politikos ar kitų pažiūrų.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 09:40)
<p>Merginos, jei nenorim susipykti, tai gal nerašom "įjunkit smegenis". Realiai, tai įžeidimas, kuriuo gal gi neapdovanojam viena kitos bent prieš šv. Velykas.</p><p></p><p>Kiekviena turim teisę į savo asmeninę nuomonę. Ir konkrečiai kiekvienai mūsų, asmeninė nuomonė atrodo, kad yra teisingiausia. Ties čia ir sustokim. Čia ne giminių balius, kad susirietume dėl politikos ar kitų pažiūrų.</p>

Pritariu,izeist nenorejau jusu konkreciai,tiesiog apibendrinant parasiau fraze,ne asmeninat nei vienos.Reiktu perfrazuot,isjungiam TV,ijungiam smegenis.
Tuom ir baigiu. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

O žalimas, nausėda per tuos 4 metus baigia išparceliuot Lietuvą, naikina žemės ūkį......

Prezidentas turi būt nepriklausomas, kad galėtų veikt savarankiškai. 4u.gif

Teisybės dėlei reik pripažint, kad visa tai vyksta jau gerokai ilgiau nei keturi metai. Ir miškai, ir žemės ūkis, ir t.t. 

O prezidentas mažai ką sprendžia iš tiesų.  Ką jis gali  nuveikt savarankiškai? Kas iš to jo veto?  Atmeta seimas ir priima ką nori. 

Atsakyti

Labas rytas,

Amadėja, amoksiklavas veikia ir kaulinį audinį, - tam kartui tikrai turėtų padėt. Bet gal geriau atsakys MRT.

Žolia, visos čia daugiau domisi. Patikėk, kiek plovyklos su taviškiu kandidatu. Bet čia kiekvieno asmeniškas pasirinkimas.

Aha, žinau. Geras antibas. Jaučiasi jau poveikis.

Kas dėl Vėgėlės...jį pažįstančių asmeniškai žmonių teigimu jo deklaruojamos pažiūros nėra jo pažiūros. Tiesiog nusižiūrėtas segmentas, kuriam stengiamasi patikti, įtikti. 

Kažkiek visi tai daro, bet...šis atvejis toks žiaurokas sakyčiau 😁

Aišku buvo vos tik pradėjo reikštis, kad varys į politiką. Situacija pasinaudojo gudriai, bet neskanu iki begali.

P.S. tai tik mano asmeninė nuomonė 😃

Atsakyti