Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kad jis tik virš 13 tūkst. elektroninių parašų surinko, bet su popieriniais turėtų sudaryt.
Prie ko čia tas piršto sukiojimas? Šiaip tai šiais laikais mes visokie tokie baisiai tolerantiški visokiems žmonėms ir jų nuomonėms, bet priimt kitokios nuomonės nemokam. Aš tai ne šiuolaikinė, bet ir tai mokausi. Nesukioju piršto, kai mama sako balsuosianti už šimonytę ar nausėdą biggrin.gif
Tik pagalvojau - kažin, ar logiška balsuoti už tą, kuriam į antrą turą praeiti greičiausiai nėra šansų.

Logiškiausia būtų subalsuot už Nausėdą ir pataupyt pinigų, kad nereiktų 2 turo 😃nes vistiek jį išrinks 😃

Atsakyti

Pinigų srautai iš užsienio į Lietuvą ir atvirkščiai pasikeitė. Dabar didesni srautai yra iš Lietuvos. Lietuvoje pragyvenimo lygis, darbo užmokestis labai stipriai koregavosi, tad likę čia dabar remia išvažiavusius, o ne atvirkščiai.

Dusia, aš matau ne teisės aktą, o realybę. Kad per sistemą reikia pateikti, ir kas sistemą kuruoja, kas išduoda leidimus. Verkių skandalo kontekste, ne ministerija buvo minima, o būtent tos institucijos, kurios neteisėtai išdavė leidimus.

Off topic - na tokį nestabilų žmogų kaip Vaitkus, kurį pažįstu asmeniškai, retai pamatysit. Kančia šalia būti.

Aplinkoj yra pvz, kur tėvai gyvena Lt, o remia pinigais vaikus užsieny...pensininkai, beje 😁 tiesa, plius dirbantys kažkiek.

Atsakyti

Vyras su vaiku vėl Kaune krepšinį žiūri.  Mano septynmetis pamišęs tiesiog 😃

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 28 kovo 2024 - 19:56


QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 16:37)

Nesiknisiu, bet buvo viešai skelbta ataskaita apie pinigų srautus. Kaip ir kasmet. Anksčiau tokiomis ataskaitomis remiantis buvo padaryta išvada, kad išties, daug emigravusių piliečių netiesiogiai papildo Lietuvos biudžetą remdami savo artimuosius, dabar svertas kitoje pusėje.</p>

Pinigų srautai iš LT dar neįrodo, kad lietuviai remia giminaičius užsienyje

QUOTE(kavasucitrina @ 2024 03 28, 16:43)
Bet tai kaip keista - sėdi toj emigracijoj šelpiami artimųjų iš Lietuvos, bet va negrįžta nors tu ką. Tai grįžtų čia ir gyventų sau turtingą gyvenimą, ir artimųjų negręžtų. Logikos neįžiūriu.

Negrįžta, nes nėr čia ko grįžt, kol šalis yra naikinama .. Pinigų srautai iš LT išeina būstų pirkimui užsienyje. Vien Ispanijoj kiek būstų lietuviai įsigijo paskutiniu metu, o kur dar kitos valstybės ax.gif
Žmonės ruošiasi valandai X, kad turėtų kur pabėgt.
Atsakyti

Aplinkoj yra pvz, kur tėvai gyvena Lt, o remia pinigais vaikus užsieny...pensininkai, beje 😁 tiesa, plius dirbantys kažkiek.

Tikrai yra tokių :) pas mane darbe dvi bendradarbės tikrai. Pensininkės. 

Atsakyti

Negrįžta, nes nėr čia ko grįžt, kol šalis yra naikinama ..

O kas turėtų tą šalį gelbėt nuo naikinimo, jei visi tepa slides ir grįžt nėr ko? Užtat ir balsuot nėr už ką..

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 03 28, 16:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73141649" data-time="1711637013"><div><p>Bet tai kaip keista - sėdi toj emigracijoj šelpiami artimųjų iš Lietuvos, bet va negrįžta nors tu ką. Tai grįžtų čia ir gyventų sau turtingą gyvenimą, ir artimųjų negręžtų. Logikos neįžiūriu.</p></div></blockquote><p>Aš tai įžiūriu. Visokių yra istorijų ir jau dažnai ne pirma karta gyvena užsienyje. Nebūtinai visiems sekasi, bet jau būna susikūrę gyvenimą. Dar kita dalis yra studentų. Na ir tie patys ukrainiečiai, kiti trečiųjų šalių piliečiai. Yra ir ES valstybių narių piliečiai, kurie dirba čia, užima tikrai aukštus postus, o šeimos likusios gimtinėje.</p><p>Nėra jau juoda bedarbystė čia, ir tikrai ne pačios mažiausios algos ES.</p><p></p><p>Galų gale, vis mažiau išvažiuoja dirbti į užsienį dėl to, kad reikia čia šeimą išlaikyti. Dažnai išvažiuoja, dirba, nes nori save realizuoti, bet ne todėl, kad reikia į Lietuvą artimiesiems siųsti pinigus.</p><p></p><p>Luety, siunti pinigus į Lietuvą? </p>


Esu siuntus giminem kaledom tases,MB mamai padejom pinigais sildymui,atvaziave visada prikraudavom saldikli maistu,atsargas skalbimo milteliu.Mano teveliui mazai siuntem,tik malkom ir anglim pinigu,namo apsildymui ziema,bet atvaziave ar as ar brolis,visada pripirkdavom maisto atsargu,skalbimo priemoniu,o kai issikele i buta,jau nebereikejo siust,neprieme,uztekdavo pensiju,mano tevelio didele pensija buvo.
Siuo metu siunciu tik ,kai kam giminej labai sunku,o siaip nebera kam besiust.
Atsakyti

O kas turėtų tą šalį gelbėt nuo naikinimo, jei visi tepa slides ir grįžt nėr ko? Užtat ir balsuot nėr už ką..

Šiaip realiai tikrai nėra blogai toj mūsų Lietuvoj, o valdžia gi jokia gera nebuvo ir nebus 😃

Galimybių veikti, dirbti, uždirbti turim N, ribojimų ir kontrolės mažiau, negu didžiojoj daly Europos 😃 

Gerai gyvenam realiai. Manau.

Atsakyti

Koks fainas oras pajūry  :wub:  tuoj aisim antro rytinio pasivaikščiojimo )) pirmą dar tamsu buvo, daba jau saulytė lenda. Pusryčius tik nuo devynių duos, dar porą valandų galėsim pazyliot.

Kaip sutvarkyta Palanga  :wub:  ir žmonių kol kas mažai.

Atsakyti

Šiaip realiai tikrai nėra blogai toj mūsų Lietuvoj, o valdžia gi jokia gera nebuvo ir nebus 😃

Gerai gyvenam realiai. Manau.

Pritariu :sutinku:

Atsakyti

Labas rytas,

Esu siuntus giminem kaledom tases,MB mamai padejom pinigais sildymui,atvaziave visada prikraudavom saldikli maistu,atsargas skalbimo milteliu.Mano teveliui mazai siuntem,tik malkom ir anglim pinigu,namo apsildymui ziema,bet atvaziave ar as ar brolis,visada pripirkdavom maisto atsargu,skalbimo priemoniu,o kai issikele i buta,jau nebereikejo siust,neprieme,uztekdavo pensiju,mano tevelio didele pensija buvo.
Siuo metu siunciu tik ,kai kam giminej labai sunku,o siaip nebera kam besiust.

Luety, Brangioji, gi aš neklausiu taip, kad ataskaitą pateiktum. čia retorinis klausimas. Jei ką, tai ir mes, kai Sesuo gyveno UK, mes prikraudavom krepšių krepšius dovanų, lauktuvių į UK ir ne vienąkart siųsdavom. Ir pagal tai, kaip pervežėjai klesti, tai darė ne vien mūsų šeimos. Tokie mainai vyko ir vyks. 

Aš tą ir norėjau pasakyt, kad jau nebėra kam siųst - kitose šalyse jau pasikeitė gyvenančių karta. Jie patys įsitvirtino - vaikai ir Lietuvoj tikrai gerai uždirba, arba jie užsieny gyvena, studijuoja. Tos pagalvos reikia vis mažiau. 

Jei kaip Žolia sako, lietuviai perka namus užsieny, anksčiau taip pirkdavo Lietuvoje emigrantai, nes daug kas tikėjosi grįžti į Lietuvą - jei ai argumentas.

Merginos, mūsų minimali alga jau tikrai didelė ir tikrai gerbūvis ne toks, kaip kad buvo prieš dešimt metų, jau nekalbu apie dar ankstesnį laiką.

Tiesiog, gyvenimas yra geras. Kad jis geras parodo, kiek mes jau turime atvykėlių dirbti čia ir ne tik karo kontekste, tai buvo jau ir anksčiau.

Nereikia įsivaizduoti, kad Lietuva pašalpinių ir blogai gyvenančių šalis. Taip nėra. Kas gali dirbti ir nori - tikrai sėkmingai daro tą ir Lietuvoj. Daug kas Lietuvą įvardiną kaip galimybių šalį.

Tikėkimės, kad bus taika ir mes tik dar labiau klestėsime.

Gražios dienos!

Atsakyti

Labas rytas,

Luety, Brangioji, gi aš neklausiu taip, kad ataskaitą pateiktum. čia retorinis klausimas. Jei ką, tai ir mes, kai Sesuo gyveno UK, mes prikraudavom krepšių krepšius dovanų, lauktuvių į UK ir ne vienąkart siųsdavom. Ir pagal tai, kaip pervežėjai klesti, tai darė ne vien mūsų šeimos. Tokie mainai vyko ir vyks. 

Aš tą ir norėjau pasakyt, kad jau nebėra kam siųst - kitose šalyse jau pasikeitė gyvenančių karta. Jie patys įsitvirtino - vaikai ir Lietuvoj tikrai gerai uždirba, arba jie užsieny gyvena, studijuoja. Tos pagalvos reikia vis mažiau. 

Jei kaip Žolia sako, lietuviai perka namus užsieny, anksčiau taip pirkdavo Lietuvoje emigrantai, nes daug kas tikėjosi grįžti į Lietuvą - jei ai argumentas.

Merginos, mūsų minimali alga jau tikrai didelė ir tikrai gerbūvis ne toks, kaip kad buvo prieš dešimt metų, jau nekalbu apie dar ankstesnį laiką.

Tiesiog, gyvenimas yra geras. Kad jis geras parodo, kiek mes jau turime atvykėlių dirbti čia ir ne tik karo kontekste, tai buvo jau ir anksčiau.

Nereikia įsivaizduoti, kad Lietuva pašalpinių ir blogai gyvenančių šalis. Taip nėra. Kas gali dirbti ir nori - tikrai sėkmingai daro tą ir Lietuvoj. Daug kas Lietuvą įvardiną kaip galimybių šalį.

Tikėkimės, kad bus taika ir mes tik dar labiau klestėsime.

Gražios dienos!

Minimali alga į rankas yra 569. € per mėnesį. Mano manymu čia lb mažai. Ir tiek uždirbanciu yra daug. Apie pensijų dydį tai iš vis tyliu. Tad tikrai daug Lietuvoj gyvenančių skurdžiai. Aišku, ne badas, bet nepasakyčiau kad geras gyvenimas 

Atsakyti